Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Ubisoft Exclusive - monitory i gry do zdobycia!

57 postów w tym temacie

gram.pl

W związku z pojawieniem się świeżej porcji tytułów w serii Ubisoft Exclusive, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie dla wszystkich miłośników dobrych gier. Wydawca serii, firma Ubisoft, przygotował atrakcyjne nagrody z supercienkimi monitorami LED w roli głównej!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Ubisoft Exclusive - monitory i gry do zdobycia!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, monitorek by się przydał aczkolwiek ostatnie pytanie w moim przypadku to poprostu strzał :P Ale jednak kilka gierek też by było miło zgarnąć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o The Settlers niejasne. Bo kobiety pojawiły się już przed częścią

Spoiler

xx

, a mianowicie w odsłonie III w postaci Amazonek.


Spoiler

A co, nie podam dokładnie którą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na wszystkie,tylko ostatnie troche poryte :D Może wygram ten monitorek lub SC: Conviction lub Runaway ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie jasne jest pytanie 2 bo jeden dodatek nie ukazał sie samodzielnie w Polsce ale za to był w złotej edycji i tak nie pasuje żadna odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę musiałem poszukać (anno oraz prince of persia), ale prawdopodobnie udzieliłem poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi raz się udało coś wygrać, ale to na X-360, i był to Aracade (Trials HD <--- Spoko gierka), a konkurs wg. mnie o wiele lepszy niż te SMS''owe. Najtrudniejsze było pytanie do Settlers, gdyż nigdy nie interesowały mnie strategie tego typu (co innego R.U.S.E. :P). Nie mniej jednak wszystkim życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers 7 w taniej serii? Na to czekałem! :D

Pytanie nr 2 nie posiada prawidłowej odpowiedzi. Albo jest nieprecyzyjnie sformułowane. Należałoby je zmienić w zakresie sprecyzowania platformy lub zmiany cyfr w odpowiedziach, aby jedna z nich była prawidłowa. Bo na razie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować