Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Ubisoft Exclusive - monitory i gry do zdobycia!

57 postów w tym temacie

No to wysłałem... 3 będą na pewno... jednego pewny nie jestem. Mam nadzieję że dobrze dopowiedziałem :)

@HumanGhost: właśnie z tym miałem problem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie te pytania, bo teoretycznie żeby na nie odpowiedzieć trzeba grać we wszystkie tytuły i wtedy nagrody stają się już zbędne - no chyba, że na prezent.

Tak, wiem że i tak wszyscy znają odpowiedzi z Wikipedii etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na wszystkie pytania oprócz tej kobitki. Tyle, że większości odpowiedzi nie byłem pewien więc trzeba było strzelać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 08:20, HumanGhost napisał:

Pytanie nr 2 nie posiada prawidłowej odpowiedzi. Albo jest nieprecyzyjnie sformułowane.
Należałoby je zmienić w zakresie sprecyzowania platformy lub zmiany cyfr w odpowiedziach,
aby jedna z nich była prawidłowa. Bo na razie nie jest.



oczywiście że posiada, ja jakoś nie miałem z żadnym pytaniem problemu i wiem ktora jest prawidłowa
tylko nie wiedizałem jak się kobita nazywa i musiałem sie naszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie da sie odpowiedziec i chyba do liczby anno nie wliczamy zlotej edycji ktora jest pakietem wiec da sie odpowiedzic. Pozdro i powodzenia wam jak i sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemów z policzeniem, w pytaniu wyraźnie pisze że traktujemy dodatek jako oddzielny tytuł, a jak nie ma podanej platformy, to na dowolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co do Anno prawidłowa odp to

Spoiler

6

? Pytam z ciekawości, bo już odpowiedziałem, myśląc że nie ma problemu z odpowiedzią, a teraz daliście mi do myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakieś antydebilne pytania pokroju "Główny bohater gry Wiedźmin ma na imię" a) Gertruda b) Geralt c) Gerwazy :D

Nawet jeśli nie wygram nic, to na pewno zagości u mnie Anno 1404 wraz z dotatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooj tak dziękujemy temu kto wpadł na ten konkurs ! ;D I o takie coś mi chodzi zwłaszcza , że każdy może być szczęśliwcem i zgarną inna nagrodę oprócz głównej ;) A konkursiwo pierwsza klasa troche szukania jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 08:20, HumanGhost napisał:

Pytanie nr 2 nie posiada prawidłowej odpowiedzi. Albo jest nieprecyzyjnie sformułowane.
Należałoby je zmienić w zakresie sprecyzowania platformy lub zmiany cyfr w odpowiedziach,
aby jedna z nich była prawidłowa. Bo na razie nie jest.


Precyzując - dotyczy to wersji PC. Create a New World nie jest właściwie tytułem z serii, w sumie to inna gra, chociaż oczywiście lepiej zawsze doprecyzować w pytaniu, co tez uczyniłem ;)

Moooras--> wystarczy, że udzielisz poprawnie na 3, jeśli masz chrapkę na grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na wszystkie, ale właściwie to nie narzekam na mój monitor i wystarczyłby mi taki nowy Splinter Cell ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja udzieliłem odpowiedź na wszystkie pytania. Tą panią pamiętałem :-) Fajnie byłoby coś po raz pierwszy wygrać na gram.pl zwłaszcza, że to już nie mój pierwszy konkurs, w którym biorę udział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 13:28, Laid_back napisał:

Precyzując - dotyczy to wersji PC. Create a New World nie jest właściwie tytułem z serii,
w sumie to inna gra, chociaż oczywiście lepiej zawsze doprecyzować w pytaniu, co tez
uczyniłem ;)


A co z osobami, które już odpowiedziały na to pytanie przed doprecyzowaniem? ;) Bo np. ja jestem pewny, że na wszystkie pytania odp. dobrze - tylko właśnie z tym teraz już sam nie wiem właściwie jak to będzie... Generalnie to wystarczyłaby mi sama gra do szczęścia, no ale jednak sprawiedliwość jakaś musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze coś - 1503 Złota Edycja liczy się jako 1 gra, czy osobno jako gra i jako dodatek

Spoiler

który sam nie był w PL dystrybucji

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować