Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - zawartość limitowanej edycji

32 postów w tym temacie

EA już usunęła z serwera obrazek, z którego dowiedzieliśmy się o zawartości edycji limitowanej. Tylko chyba trochę za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dam radę zamówić PRE-ORDER(damn, kasy nie ma :/), ale przyznam, że kusi niemiłosiernie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dupa a nie uklon w strone graczy :/
to wyglada tak jakby chcieli zapewnic sobie duza sprzedaz poprzez wrzucanie rzeczy atrakcyjnych dla starych wyjadaczy :) mogli odrazu dac wszystkie mapy z bf1942 vietnama i bf2 a co tam i mapki z 2142:D no bo przeciez stare mapy itp rzeczy no to trzeba zamowic pro wersje limitowana bez limitow :D:D:D:/ duzo osob pewnie sie skusi. ja wole poczekac az wyjdzie i poczytac opinie innych oraz zaobaczyc gameplaye ... bardzo bym chcial zeby ta gra byla taka jak bf1942 i bf2 ale watpie ze tak bedzie:/ pewnie wyjdzie cos takiego ze mapy wielkie i sprzet ale sposob rozgrywki tak samo glupi jak w bfbc2:( no ale nadzieje zawsze trzeba miec i wierzyc w tworcow:) bo co nam zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra idzie w stronę Calo of Duty", przeczytałem własnie na maniaczej stronie CD Action. Czyli jak tytuł lepszy, ambitniejszy zejdzie na psy. Szkoda, lubiłem duże przestrzenie, teraz dostaniemy strzelaniny w ciasnych uliczkach. Nie o to chodzi, panowie. Na szczęście jest jeszcze wersja 1943 ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pre-order ma oferować zawartość, która dla szerszej publiczności dostępna będzie jako płatne DLC, to nie ma lipy - trzeba kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:35, BigStach napisał:

ZA przeproszeniem "sram na taką politykę EA"


Nie płacz. Nie od dziś wiadomo, że masz jakieś uprzedzenia do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja limitowana, której zawartość, będzie mógł mieć po premierze każdy to żadna edycja limitowana.
Jedyne, co w niej będzie limitowane, to metalowe pudełko(O ile takie posiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować