Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Steam na XBox Live?

31 postów w tym temacie

Steam na XBL daję szansę na granie po multi w tytuły Valve bez konta GOLD. A to chyba dobrze... W dodatku darmowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, przepraszam za spam, ale nie mogę edytować :/ rozmawiałem przez telefon i napisałem przez przypadek że to trafny pomysł. Chodziło mi o NIETRAFIONY pomysł. Za wszelkie kłopoty przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co to? Od takich rzeczy to M$ ma LIVE. Chyba że multiplayer na PC, X360 i PS3. LIVE miał chyba tylko 2 czy 3 gierki które dawały możliwość grania razem w multiplayer PC i X360 ale to niezbyt się udało. Zresztą M$ testował to pad nie ma szans w połączeniu mysz - klawiatura. Mnie to aż zdziwiło że steam na PS3 wychodzi. Ale tu mam dziwne wrażenie że Valve powiedziało stanowczo że albo będzie steam i wypuszczają gry na PS3 albo dziękuje, rozmowa zakończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to firma trzecia, to raczej małe na to szanse - MS nie puści im takiego projektu na XBL raczej. A nawet jeżeli, to chyba tylko flistę by to obsługiwało, bo nie widzę możliwości dostarczania softu na konsolę inną drogą niż XBL. Poza tym Valve nie będzie miało na Steam wersji plików dla X360. Ogólnie - ta plotka się kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby Steama zrobili na PS3. I jeszcze kredki do tego w zestawie, by gry, które mam na swoim Steamie na PC działały na Steamie na PS3. Miałbym w co grać :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:31, Zaitsev napisał:

Steam na XBL?

Teraz prędko, niech implementują zanim dotrze do nich, że to bez sensu.

A tak na poważnie to takie coś to by było chore, cyfrowa dystrybucja w cyfrowej dystrybucji :D No chyba, że to by było jako jakaś oddzielna aplikacja. Ale wątpię by M$ by wpuścił konkurencje na swoją konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować