Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Irlandus

Nero CD/DVD

44 postów w tym temacie

nero dodawane do nagrywarki (czyli wlsnie nero express) jest dedykowane do okreslonego napedu - jesli wziales z inej nagrywarki to marne szanse (wg mnie) by dzialalo poprawnie

jesli szukasz programu do nagrywania to teraz w pc wordzie jest ashampoo burning studio 6 (pelna wersja) albo poszukaj sobie FinalBurner (aktualna wersja 1.12.0.93 ) to bardzo dobrzy darmowy program do nagrywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nero , mianowicie , nie moge , nie udaje mi sie sciagnac tytulow albumu i tytuly utworow i wykonawce . Jest taka opcja , ktora pojawia sie automatycznie przed zapisem zawartosci plyty na dysk .
P.S z gory dzieki za fatyge , chodzi o Nero StartSmart , ktore jest dolaczane do nowych napedow .
P.S2 mozliwe ze nie mam najnowszego uaktualnienia , ale zaden komunikat sie nie pojawia o mozliwosci updateowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 18:15, Net.com napisał:

jak nagrać w nero na płyte cd plik z wordpada?


Ja normalnie dodaje ten plik do nagrania i daję najniższą prędkość wypalania. Z racji tego, że pliki tekstowe są w kB niż MB mam katalog z "zapychaczem" w postaci 10-20 MB tapet, itp. śmieci, które dodaje na płytkę w celu jej szybszego nagrania - zdarzało się, że 500 kB nagrywało mi dłużej niż 400 MB zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - moje Nero 7 nagrywa niezapełnioną płytę DVD w... 40 minut... Nie wiem, czy jest to wina oprogramowania, czy też nagrywarki. Najlepsze jest to, że CD nagrywane są bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 22:30, Lesz3yk napisał:

Mam problem - moje Nero 7 nagrywa niezapełnioną płytę DVD w... 40 minut... Nie wiem,
czy jest to wina oprogramowania, czy też nagrywarki. Najlepsze jest to, że CD nagrywane
są bardzo szybko...

sprawdź czy nagrywarka pracuje w trybie dma (panel sterowania/system (prawoklik i właściwośći z menu)/manager urządzeń/prawoklik na napędzie i tam będzie w którejś zakładce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nieraz coś sobie nagram na DVD, ale potem nie mogę ponownie coś na nią wgrać, a szkoda mi marnować DVD na pliki powiedzmy 800mb, a na CD się nie zmieszczą. Czy jest jakiś sposób aby móc sobie dogrywać pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:10, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie, nieraz coś sobie nagram na DVD, ale potem nie mogę ponownie coś na nią wgrać,
a szkoda mi marnować DVD na pliki powiedzmy 800mb, a na CD się nie zmieszczą. Czy jest
jakiś sposób aby móc sobie dogrywać pliki?

W przypadku cd da się zrobić dysk wielosesyjny, przy dvd pewnie też. Tyle że za każdym razem tworzy się nowa tablica alokacji plików, wiec z każdym dograniem czegoś dostępna przestrzeń się "kurczy" o parędziesiąt MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wolę zużyć parędziesiąt MB niż parę GB :) Ale mógłbyś mi powiedzieć jak. Przy nagrywaniu zaznaczam Multisession Disc ale potem niestety nie daje rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:24, Jaki Ganh1 napisał:

Eh, wolę zużyć parędziesiąt MB niż parę GB :) Ale mógłbyś mi powiedzieć jak. Przy nagrywaniu
zaznaczam Multisession Disc ale potem niestety nie daje rady :/

powinny być 2 opcje: stwórz taki dysk oraz kontynuuj zapis na takowym (przynajmniej w moim nero tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:36, Jaki Ganh1 napisał:

Ja mam Nero StartSmart Essentials, ale gdzie takowa opcja jest? Bo w tej chwili nie wiem
co i gdzie :)

daj sobie spokój ze smartem, to się do niczego nie nadaje..... uruchom nero buring rom przez start/programy/itd a potem wg screena
edit: tzn zaznacz naturalnie opcję na samej górze (a przy dogrywaniu środkową) a nie pojedynczą sesję ;)

20080826164642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w sprawie nero tuataj jest najwięcej postów więc piszę. Mam taki mały problem. Postanowłem zrobić film, nie pierwszy zresztą. Tyle, że pierwszy raz posługiwałem się Vision Express. I tak, po 2h pracy postanowłem zapisać projekt, by wrócić do roboty nazajutrz. Co się okazło? Że nei mogę projektu wczytać! Po kliknięciu na ikonę projekty, na pasku windows pojawia się na chwilę VisionExpress, po czym wszystko znika i nic się nie dzieje... Bardzo proszę o pomoc, bo mój filmik bardzo mi się podobał i szkoda mi tych 2h roboty na marne ;P Jeżeli zna ktoś rozwiązamnie problemu to błagam, napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z Nero Express (7.9.6.4).gdy chcę zgrać mp3 na cd sposobem "Utwórz dysk JukeBox cd" i wybieram "dodaj" pisze , "przynajmniej jednego pliku nie można dodać","być może brakuje dedykowanych wtyczek".Powiedzcie skąd pobrać wtyczki i jak je zainstalować (windows vista)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem przy nagrywaniu plyt dvd kedy wrzucam foldery i daje zapis to po czasie pojawia sie komunikat ze nie moze odnalesc pliku JULIET (lub zgrac tego pliku)mial ktos taki problem czekam na iformacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 09:58, Mate0 napisał:

hej mam problem przy nagrywaniu plyt dvd kedy wrzucam foldery i daje zapis to po czasie
pojawia sie komunikat ze nie moze odnalesc pliku JULIET (lub zgrac tego pliku)mial ktos
taki problem czekam na iformacje

Juliet to nie plik tylko standard zapisu na płycie cd/dvd, spróbuj przełączyć a iso albo poczytaj dokładnie który plik/katalog ma niedozwolone znaki w nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować