Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będą kolejne części serii God of War

47 postów w tym temacie

Hmm, ciekawe bo po GoW III raczej ciężko będzie zrobić IV ze względu na fabułę. Zresztą raczej spodziewałbym się najpierw jakiegoś GoW''a na nowe psp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War III to było zwieńczenie trylogii, ale doskonale pamiętam dosłownie ostatnią scene -

Spoiler

Kratos przebil się klingą i upadł, zostawił Atenę i świat w chaosie ale tuż przed napisami strumień krwi kieruje się ku morzu..

Ciekawe. Oby nie spaprali tego tak jak Zapomniane Piaski.

[M - K, proszę używać spoilerów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo mistrzu. Nie ma to jak zdradzić zakończenie. Mi to nie robi, bo wszystkie GoWy przeszedłem, tym niemniej puknij sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:36, Marekku napisał:

Jest tu jakis moderator ?


Wysłałem prośbę do moderatorów o ujęcie wypowiedzi sewika w SPOILERY... Swoją drogą, trzeba naprawdę nieźle pokombinować, żeby wpaść na tak "genialny" pomysł, jakim jest zdradzenie zakończenia gry. Brawa się należą...

A co do samego tematu... ech, co się tylko upewnię w przeświadczeniu, że nie potrzebuję PS3, pojawia się nowa informacja, która skutecznie podkopuje moje postanowienie. Obawiam się, że moja słaba silna wola dłużej tego nie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem poprawkę w Twoim poście ale proszę Cię też wyraźnie w odpowiedzi abyś tego nie przeoczył - zastanów się zanim wstawisz posta i użyj spoilerów aby nie psuć innym zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee... będą wyciskać z Kratosa na siłę :<
Chyba żeeeeee...
W końcu nazwa "God of War Team" nie musi jednoznacznie wskazywać na pracę nad nową odsłoną ale wersje na xbox//pc? Albo jeszcze coś innego?

Zaiste, przyszłość ma wiele tajemnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolesie z Santa Monica mówili po premierze GoW3, że to koniec pewnej historii, ale nie koniec gier w jego uniwersum. Ciekawe czy stworzą nowego bohatera czy nadal będą męczyć Kratosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team z God of War niekoniecznie musi robić GoW IV.
Może to być całkiem coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować