Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Battlefielda 3 nie chcą podpatrywać Call of Duty

17 postów w tym temacie

Jeszcze fajniej by było jakby ta destrukcja otoczenia nie była tak dobitnie oskryptowana. Zrobić lepszą grę, oczywiście. Na to chyba wszyscy liczą. Ileż można ciągnąć jednego kotleta, który to wychodząc w nowej wersji ma na sobie tylko lepszą panierkę, a cała reszta smakuje tak samo. Mam nadzieję, że BF3 będzie czymś naprawdę nowym, nie chcę widzieć tam żadnego BC2 czy nowego MoH. Do końca lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bliźniacze będą systemy broni i FOV. Można jedynie liczyć na aktualizację tego, co dane nam było doświadczyć w wymienionych tytułach."

WTF? Ja nie chcę żadnego MoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście za wcześnie na jakieś wnioski, ale widać że panowie z Dice nie maja pomysłu na swoja grę, tylko papugować chcą to co już stworzyli. Oby nie zrobił niesmacznego kotlecika jak COD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, przynajmniej grając w nowego Battlefielda nie powiem. "O kurde, tutaj byłem w Call of Duty !" lub "O, ta broń wygląda identycznie, strzela identycznie, i działa identycznie" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 12:24, byverter napisał:

Niech podpatrują Project Reality do Battlefield 2 i nową Red Orchestra! Jeśli nie to
niech chociaż umożliwią modderom zaawansowaną edycję gry.


Zupełnie się z tobą zgadzam. BF2 żyje nadal, mimo tego, że ma już prawie 6 lat. Sposobem na udaną grę online (strzelaninę w szczególności) jest możliwość jej modowania. Niestety wiele firm, z EA na czele, decyduje się wypuszczać te same gry z nieco lepszą grafiką.
Zobaczymy co BF3 nam pokaże, ale jeśli znów dadzą 4 mapy + płatne DLC z 4 kolejnymi, powiem im stanowcze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:58, Casprov napisał:

I bardzo dobrze, przynajmniej grając w nowego Battlefielda nie powiem. "O kurde, tutaj
byłem w Call of Duty !" lub "O, ta broń wygląda identycznie, strzela identycznie, i działa
identycznie" ..


Grac podobnie w to samo nie daje takiej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:40, calwert napisał:

Mam nadzieję że z tym MoH to jakieś przejęzyczenie,to nie jest gra z której można by
czerpać wzorce.

Akurat grafika w multi MoH była bardzo dobra, więc pod tym względem IMO powinni się wzorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:16, byverter napisał:

> Mam nadzieję że z tym MoH to jakieś przejęzyczenie,to nie jest gra z której można
by
> czerpać wzorce.
Akurat grafika w multi MoH była bardzo dobra, więc pod tym względem IMO powinni się wzorować.



Bo multiplayer''a MoH robiło DICE.
Więc wiedzą co robić :)

Poza tym BF3 to albo na PS3 albo podrasować PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:28, Soniaczek87 napisał:

Bo multiplayer''a MoH robiło DICE.
Więc wiedzą co robić :)

Tylko, że grafika (szczególnie modele broni) była w BC2 fatalna, więc nie wiadomo co to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Battlefielda 3 nie chcą podpatrywać Call of Duty

Tak trzymać!

Nie chcesz wykończyć CoD-a starając się być jak CoD. Wykańczasz CoD robiąc lepszą strzelaninę

Od dziś jeden z moich ulubionych cytatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować