Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xperia Play - kolejne nieoficjalne ujawnienie

9 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 11:16, PanLucek napisał:

nic specjalnego, ten telefon - Xperia X10 przerobiona na PSPGO :(

Zapoznaj się ze specyfikacją zanim napiszesz coś takiego...
>Zresztą, trochę obleśna ta reklama.
Mnie tam nie brzydzi, ciekawe podejście do tematu heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się poczułem jakbym oglądał kolejną zapowiedź piły, albo hostela. co do samego telefony jakoś nie przemawia do mnie ta seria. A robienie z telefonu konsolę do gier też uważam za nie najlepsze rozwiązanie, już byli tacy którzy próbowali i kończyło się na niezbyt wysokich sprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obleśna ? jest świetna moim skromnym zdaniem. Co do samej experii, jesli bedzie obsługiwać playstation suite ( a myślę że własnie dlatego Sony ujawniło ten projekt w czasie prezentacji NGP )to będzie naprawde ciekawa maszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 11:42, Medhiss napisał:

Zapoznaj się ze specyfikacją zanim napiszesz coś takiego...

Nom, ja się zapoznałem ze specyfikacją i widzę jedynie to, że jest już troszkę przestarzała. Naprawdę nie ma tutaj nic specjalnego, do tego mając na uwadze obecny kształt Androida w stosunku do konkurencyjnych platform, ryzyko że telefonik okaże się klapą może być IMO dość wysokie. Zobacz sobie co pokazano na tegorocznym CES.

A sama reklama sympatyczna i może być zachęcająca do kupna. Szczerze, nie widzę w niej nic obleśnego - wszak jedynie kciuki androidowi doszyto, żaden to "frankensztajn" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 11:42, Medhiss napisał:

> nic specjalnego, ten telefon - Xperia X10 przerobiona na PSPGO :(
Zapoznaj się ze specyfikacją zanim napiszesz coś takiego...


Zapoznalem sie i nadal uwazam, ze to niewypal. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, a mnie rozbawiła trochę reklama. Dość nietypowa jak na marketing telefonów, ale za to zwraca na siebie uwagę i to był chyba jej główny cel.
Co do przedstawionego urządzenia, bardzo mnie boli brak normalnego qwerty. Ja jako użytkownik smartfona z dotykowym ekranem wcale nie jestem zadowolony z klawiatury na ekranie. Bardzo mi się podobało rozwiązanie zastosowane w Xperii x10 mini - czyli normalna, wysuwana klawiatura. Ogółem telefon świetny, gdyby nie jego rozmiary. Chciałem go kupić, jednak podczas gdy skończyła mi się starsza umowa, nie była w ofercie, więc wybrałem telefon LG Swift. Według mnie świetny, ma parę wad, ale da się przeżyć. Myślę, że gdy skończy mi się ta umowa to wybiorę telefon a''la xperia mini, tylko z większym wyświetlaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować