Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: The Cartel zapowiedziane!

70 postów w tym temacie

Pomyśleli pewnie, że Red Dead Redemption pozamiatał i nie mają szans tego przebić, to postanowili przenieść akcję we współczesne czasy :P Ciekawy zabieg, zobaczymy, czy wyjdzie to serii na dobre i zrobią to w takim stylu jak przynajmniej IW przenosząc się do przyszłości z Call of Duty 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałem dziki zachód. Moim zdaniem to zły ruch ze zmianą realiów. Ale grę pewnie i tak kupię bo lubię serię a pewnie fabuła i gameplay wciąż będą na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to już nie western. Niech chociaż zostawią rewolwery, i może ten pistolet Volcanic jako bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu tytułu - wielka ekscytacja!
Po przeczytaniu tekstu - wielkie załamanie ; /
Jak tak można zmieniać realia w jednej serii gier? Powinni do nazwać inaczej, a nie podpisywać serią gier o dzikim zachodzie... Przecież teraz to będzie zwykły niczym nie wyróżniający się shooter. No ale dobra, może panowie wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier rozgrywających się we współczesności jest na łopaty (seria GTA, chociażby), natomiast westerny są nadal traktowane po macoszemu, mimo, że stanowią świetną bazę dla gier. Skąd zatem taki pomysł? To bardzo ryzykowne posunięcie, które może doprowadzić do "śmierci" serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzygam już tymi produkcjami, które rozgrywają się w czasach współczesnych. Niech coś jeszcze zmajstrują o II wojnie światowej albo coś o wojnie secesyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 18:22, SongoX napisał:

Pomyśleli pewnie, że Red Dead Redemption pozamiatał i nie mają szans tego przebić, to
postanowili przenieść akcję we współczesne czasy :P


To samo pomyślałem :-) Może i gier rozgrywających się we współczesności jest wiele, ale ten CoJ daje duże możliwości. We wcześniejszych doniesieniach było napisane, że główny bohater będzie wykonywał zadania dla karteli narkotykowych jako zadania poboczne, a sam będzie pracował w wydziale antynarkotykowym. To jak dla mnie szansa na zawiłą i głęboką fabułę - już gier z taką fabułą jest teraz jak na lekarstwo, a gier, które dzieją się na granicy USA i Meksyku? To terytorium również daje wielkie możliwości dla twórców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co z tego wyjdzie.. :)
zobaczymy, czy gra będzie dobra. życzę tego tak twórcom, graczom, jak i sobie.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby to nazwac GTA 5 albo Saints Row 3 to nikt by sie nawet nie domyslil, ze to cos ma cokolwiek wspolnego z CoJem <_< jeszcze raz ktos bedzie ubi chwalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 18:35, Sinirio napisał:

To samo pomyślałem :-) Może i gier rozgrywających się we współczesności jest wiele, ale
ten CoJ daje duże możliwości. We wcześniejszych doniesieniach było napisane, że główny
bohater będzie wykonywał zadania dla karteli narkotykowych jako zadania poboczne, a sam
będzie pracował w wydziale antynarkotykowym. To jak dla mnie szansa na zawiłą i głęboką
fabułę - już gier z taką fabułą jest teraz jak na lekarstwo, a gier, które dzieją się
na granicy USA i Meksyku? To terytorium również daje wielkie możliwości dla twórców gier.

Max Pane 3. Też ch..olera wie czemu umieszczony w meksyku, skoro klimat był noire.

Zresztą, biorąc pod uwagę, że w meksyku codziennie giną ludzie w walkach karteli z rządem jest to mocno niesmaczne żerowanie na tragedii ("widziałeś dzisiejsze wiadomości w CNN? Teraz MY dajemy ci możliwośc postrzelać do wirtualnych brudasów w sombrero z południa!"). Tak jakby następny Microsoft Flight Simulator nazywał się "Smoleńsk" i reklamował się hassłem "pokaż wszystkim jak lądują debeściaki" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postacie wyglądają strasznie nieciekawie, zmiana realiów również mi niezbyt odpowiada. Pozostaje trzymać kciuki, ale nie nastawiam się na coś szczególnie zarąbistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne... Z drugiej strony przygody Raya została już przedstawione, ale jestem pewny, że w głowach scenarzystów mogłaby narodzić się niejedna świetna historia z innym bohaterem. Teraz będzie to żerowanie na nazwie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować