Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez: The Cartel - Temat Ogólny

54 postów w tym temacie

Wow, pierwszy założyłeś temat, congrats.

Jeżeli już coś powiedzieć o grze- pokazane obrazki wyglądają mi wybitnie sztucznie i jakoś brzydko, ale daj Boże, niech wyjdzie jakiś hit. Na dwójce ludzie się chyba nie zawiedli, na marketing też pewnie Techland nie będzie narzekał. Teraz czekać tylko na więcej info o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to już jest EPIC FAIL. To właśnie czas i miejsce akcji nadawało grze klimat (CoJ 2 przechodziłem kilkanaście razy, a w multi też dużo grałem chociaż mało serwerów znajdowało). Może wyjdzie z tego ciekawa, dobra gra ale jak dla mnie przeniesienie gry w czasy współczesne to strzał w stopę (jeśli nie w kolano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek drugi serialu "Jak zabić serię świetnych gier?".

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku opowiadaliśmy o upadku serii Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 19:59, Tokkarian napisał:

Wow, pierwszy założyłeś temat, congrats.

Temat o "Call of Juarez: Więzy Krwi" też jest mój więc to taka tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:06, DonSzabla napisał:

Temat o "Call of Juarez: Więzy Krwi" też jest mój więc to taka tradycja :)

A, to pardon.

A o zabiciu serii. Tu małą rolę ma cała seria. Liczy się znany tytuł. W trzeciej części postawiwszy bohatera będącego potomkiem jakiegoś bohatera z wcześniejszych części i mamy piękne usprawiedliwienie skoku do współczesności. A dalej to z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko wiadomo, że gra wyjdzie to raczej nie stawiałbym od razu, że będzie to EPIC FAIL.Czekam na kolejne newsy i jestem ciekaw jak uda się twórcom przenieść CoJ do współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, gdy tylko zobaczyłem co oferuje kolekcjonerka za tak śmieszną cenę, natychmiastowo złożyłem zamówienie na pre-ordera O__O
Mam radochę tym bardziej, że to mój pierwszy pre-order oraz pierwsza kolekcjonerka jaką kupuję. My Gad! Najlepsze że nie jest ona jakaś na siłę wykombinowana, ale zawiera rzeczy przydatne (koszulka, okulary, dla palących z pewnością zapalniczka). Nie pasuje mi jedynie walizka, wygląda bardziej jak walizka tajnego agenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 18:08, Zimek1990 napisał:

Nie pasuje mi jedynie
walizka, wygląda bardziej jak walizka tajnego agenta :)


A dla mnie ta walizka to raczej dla CSI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 18:10, Wojman napisał:

> walizka, wygląda bardziej jak walizka tajnego agenta :)

A dla mnie ta walizka to raczej dla CSI. :)


Haha rzeczywiście, ciekawe czy przenośny zestaw do pobierania odcisków też będzie dołączony :)

Jak czytam niektórych posty to krew mnie zalewa, jeszcze za dużo nie widzieli co ta gra może przynieść, a już mówią o klapie i epic failu. Poczekajcie aż wyjdzie, aż pojawią się jakieś rzetelne wrażenia z bety, recenzje. Okej, przenoszą klimaty w bardziej miejskie, ale bez przesady. Jak wynika z zapowiedzi CDA sprzed paru miesięcy (aż specjalnie numer wygrzebałem, żeby sobie powtórzyć), może być równie dobrze jak w Więzach Krwi. Dodatkowo walki będą na pograniczu Meksyku, gdzie trochę kaktusów jeszcze rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić nikomu nadziei, ale Techland jeszcze nie zmienił premiery wersji PC w naszym kraju. Tak samo nie jest jeszcze do końca przesądzone, czy Techland się zgodzi na zabezpieczenia od Ubi (obstawiam brak zabezpieczeń tak jak to było w przypadku BiB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:10, L33T napisał:

4,5/10? Aż tak źle? Szczerze mówiąc liczyłem na tę grę.

I chyba odpuszczę sobie tego CoJa. Zwłaszcza, że wydawca olewa graczy pecetowych, a pod koniec roku wychodzi wystarczająco dużo dobrze zapowiadających się gier. Nie będę po nowym Call of Juarez płakać.
Wycofuję pre-order EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer - 60%
VideoGamer - 50%
Da Gameboyz - 48%


Nie dziwi mnie to już sobie wyobrażam to sterowanie na konsolach fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować