Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez: The Cartel - Temat Ogólny

54 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 19:28, kryst90 napisał:

Jeden z bohaterów niby przodek ale łeb w łeb podobny do swojego przodka. Nie zbyt dobre
noty zbiera. Ehh.


A właściwie to jakim cudem, skoro

Spoiler

Ray został na końcu księżulkiem? Czyżby wymyślili na siłę jakiegoś potomka sprzed zabaw w BiB?



PJ_MW
Cytując:
"Ta gra jest bardzo bez szału". "Gra jest jakby nieskończona".
Do tego uproszczenie systemu Koncentracji - wszyscy mają jedną umiejętność, spowalnianie czasu. A szkoda, bo ja bardzo lubiłem to, że każdy z braci miał swoje umiejętności.
Nudni bohaterowie, "stereotypowi".

Cartelowi już podziękuję. Chyba zachowam kasę na późniejsze premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 22:09, Zimek1990 napisał:

> Jeden z bohaterów niby przodek ale łeb w łeb podobny do swojego przodka. Nie zbyt
dobre
> noty zbiera. Ehh.

A właściwie to jakim cudem, skoro

Spoiler

Ray został na końcu księżulkiem? Czyżby wymyślili
na siłę jakiegoś potomka sprzed zabaw w BiB?



PJ_MW
Cytując:
"Ta gra jest bardzo bez szału". "Gra jest jakby nieskończona".
Do tego uproszczenie systemu Koncentracji - wszyscy mają jedną umiejętność, spowalnianie
czasu. A szkoda, bo ja bardzo lubiłem to, że każdy z braci miał swoje umiejętności.
Nudni bohaterowie, "stereotypowi".

Cartelowi już podziękuję. Chyba zachowam kasę na późniejsze premiery.


Pewnie zanim został księdzem pozaliczał kilka Indianek :D Szkoda że taka słaba, miała potencjał i zapowiadała się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się śmiać, ale z godziny na godzinę, po obejrzeniu pierwszych "rewelacji" z tej gry, łapie mnie coraz większa złość na twórców, że tak spartaczyli tę grę. Tym bardziej, że całkiem niedawno ukończyłem Więzy Krwi i strona fabularna bardzo mi się podobała, momentami waliło sztampowością, ale bez przesady. Ja już się nawet nie chcę czepiać tych niedoróbek graficznych czy dźwiękowych, jakie wypominali testerzy z powyższego materiału filmowego. Mnie boli to, że tak uprościli podejście fabularne. Misje, w których "przez 40 minut ciągle robisz to samo" bardzo mnie odstraszają. Nawet ta różnorodność - 3 postacie z własnym "wątkiem" fabularnym - haha, każdy dostaje telefony, tylko nie w tym samym momencie, ale sprawa jest podobna - uzbieraj kasę, ukradnij to/tamto. Monotonia zdaje się przebijać przez ekran. Jeden z tych kolesi stwierdził, że jest w połowie gry i nie za bardzo łapie się o co w tej grze chodzi. Kolejna łopata błota do grobu.
I jeszcze jedno. Redaktorzy w tym samym filmiku stwierdzili, że dla wersji na PC jest jeszcze nadzieja, bo do września trochę czasu zostało. Tylko że co można zmienić? Fabuły przecież już nie odmienią, poprawią jedynie techniczne niedoróbki. A dla mnie gra może być kiepska jakościowo, ale niech chociaż o czymś będzie, do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawiam czy kupić gre jak bedzie na PC. Czy warto kasy ?

Zimek1990

Chyba ze wersje na PC przełoża i chociaz na jedna platforme wyjdzie cos czego oczekiwali gracze.
A zeby to zmienic by musieli przełożyc gre o 3-4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No e-mail z prośbą o anulowanie EK już poszedł. Pewnie EK będzie dostępne za rok po połowie ceny.
Ciekawe, czy anulują, jak potwierdziłem zaraz po zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 18:50, Growin napisał:

No e-mail z prośbą o anulowanie EK już poszedł. Pewnie EK będzie dostępne za rok po połowie
ceny.
Ciekawe, czy anulują, jak potwierdziłem zaraz po zamówieniu.

Nie powinni robić problemu, na gramie robisz to automatycznie, natomiast na muve.pl (gdzie ja składałem zamówienie) trzeba do nich napisać. Z ciężkim sercem anulowałem zarówno Cartel jak i kolekcjonerkę Heroesów VI... nikt nie robił problemów, a też to było niedługo po potwierdzeniu ;)

karolekx23x

Naprawdę na to liczysz? Bo mi się wydaję, że i tak skoro raz przesunęli premierę, to drugi raz tego nie zrobią. Im bardziej będą przesuwać tym mniejsze mają szanse z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest, że przez jedną osobę projekt może się sypnąć? Michał Madej pracował przy BiB i gra była świetna, pracował przy Dead Island i gra zapowiada się coraz lepiej i może okazać się hitem. Pracuje przy Far Cry 3 i gra nagle zapowiada się o niebo lepiej niż Far Cry 2, a przy The Cartel nie pracował i wszystko rypło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z premiera wersji PC? Na stronie Techlandu pisze, że 26 sierpnia, sklep.gram.pl informuje że wysyłka 30 sierpnia, natomiast na gametalk jest informacja, że premiera została przesunięta na 16 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 11:11, Marcin08 napisał:

Jak jest z premiera wersji PC? Na stronie Techlandu pisze, że 26 sierpnia, sklep.gram.pl
informuje że wysyłka 30 sierpnia, natomiast na gametalk jest informacja, że premiera
została przesunięta na 16 września...

16 września to aktualna data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:10, Karanthir666 napisał:

Dodał was. Może kiedyś się stykniemy.

Ty jak na Steamie masz?
Bo tylko Kraju dodałem na liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z wersją na PC? prezentuje się lepiej niż wersje konsolowe?

swoją drogą zaskoczony jestem że gra jest już w sklepach, premiera rzekomo miała być przesunięta na 16 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 22:16, Marcin08 napisał:

jak wygląda sprawa z wersją na PC? prezentuje się lepiej niż wersje konsolowe?


Lepiej, głównie graficznie. Usunięto również wiele bugów.

Dnia 01.09.2011 o 22:16, Marcin08 napisał:

swoją drogą zaskoczony jestem że gra jest już w sklepach, premiera rzekomo miała być
przesunięta na 16 września


Premiera została przełożona ale tylko za granicą. Aktualna data premiery to 13 września dla świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować