Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com celuje w nowych partnerów, mierzy wysoko

33 postów w tym temacie

Naszym celem jest zebranie największej liczby zamówień przedpremierowych Wiedźmina 2 wśród wszystkich platform cyfrowej dystrybucji. Nie przechwalając się, mamy na to dużą szansę

Jaki to ma sens, większej bzdury nie słyszałem...
A potem jak się okaże że np 60-70% tych zamówień zostało odwołane/olane przez kupujących to co ? Też się pochwala największą liczbą olanych kopii gry ? Tudzież ile z tych gier poleci w obieg na allegro ?
Co to jest za polityka, rozumiem już zbieranie faktycznych wyników sprzedaży ale takie pierdoły.
Swego czasu Deus Ex 2 i MGS2 też biły rekordy pre-prderów a okazały się niewypałami i rozczarowaniem ledwo na siebie zarabiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reamke Blade Runnera to by był jeszcze większy numer [wszystko po staremu tylko nowa wysokiej jakości ścieżka dźwiękowa i grafika na miarę dzisiejszych czasów... ehhh marzenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym szczęśliwy, gdyby gry oferowane na gog.com były również w polskich wersjach językowych, np. takie The Longest Journey / Najdłuższa Podróż, lokalizacja gry była super, w angielska trochę grałem ale nie przypadła mi do gustu... Naprawdę wersje PL niektórych tytułów by się przydały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:03, Isildur napisał:

Ja byłbym szczęśliwy,gdyby gry oferowane na gog.com były również w polskich wersjach
językowych, np. takie The Longest Journey / Najdłuższa Podróż, lokalizacja gry była super,
w angielska trochę grałem ale nie przypadła mi do gustu... nNaprawdę wersje PL niektórych
tytułów by się przydały ;)


Dokładnie. Chociaż nada nie widzę sensu płacenia 30zł za Tormenta. Na allegro można dostać go za dychę ;/
Kto o nich kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:07, Woo-Cash napisał:

Dokładnie. Chociaż nada nie widzę sensu płacenia 30zł za Tormenta. Na allegro można dostać
go za dychę ;/
Kto o nich kupuje?


Może cały świat za wyjątkiem Polski?

Mi tam angielskie wersje w ogóle nie przeszkadzają. Sam mam trochę gier na gogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:07, Woo-Cash napisał:

Dokładnie. Chociaż nada nie widzę sensu płacenia 30zł za Tormenta. Na allegro można dostać
go za dychę ;/

Ja widzę sens zapłacenia nawet i więcej, żeby tylko gra była w oryginalnej wersji językowej. To co a Allegro można dostać, to przecież polonizacje. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał możliwość zapłaty w złotówkach i przez smsa nie każdy ma paypala czy karte kredytową
p.s jakie dokładnie zabezpieczenia drm będzie miał wiedzmin 2?
chciałbym uzyskać wiarygodne informacje z limitem instalacji/aktywacji na pewno nie kupię (nie chodzi mi o wersje cyfrową z gog com tylko o wersje tradycyją pudełkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:05, Rocket02 napisał:

Kadaj a ja wolę stary Tramwaj... Inna platforma, inne cele, inne założenia...

Steam posiada całkiem sporą bibliotekę starszych tytułów. I chcąc takowy nabyć, a mając do wyboru GOGa i platformę Valve, zdecydowanie stawiam na tę drugą platformę. Między innymi dzięki bardzo wygodnemu klientowi do zarządzania zakupionymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:40, Kadaj napisał:

Steam posiada całkiem sporą bibliotekę starszych tytułów. I chcąc takowy nabyć, a mając
do wyboru GOGa i platformę Valve, zdecydowanie stawiam na tę drugą platformę. Między
innymi dzięki bardzo wygodnemu klientowi do zarządzania zakupionymi grami.


Zarządzanie grami to jedno, ale przez to cały czas działa program w tle, który też czasami ma swoje fochy itd. Ja co do starych gier preferuje gog''a. ( CDProgram FTW )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z sukcesu nie ma się co dziwić. W Polsce wznowienia, reedycje i klasyki na półkach są jeszcze normą, ale nie jest to regułą dla reszty świata.

Mimo wszystko trochę martwi mnie robienie wyjątku dla Wiedźmina 2. Nie zrozumcie mnie źle, popieram 100% zysku dla twórców i wycięcie pośredników, ale robienie takich jednorazowych wyjątków może stać się jednorazowe... Aż do kolejnej gry REDa.

Są w tak komfortowej sytuacji, że lepiej byłoby po prostu zrobić dla swoich tytułów osobną stronę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:32, ShinAd napisał:

Są w tak komfortowej sytuacji, że lepiej byłoby po prostu zrobić dla swoich tytułów osobną
stronę na przyszłość.


Opłaca się robić nową domenę, otwierać nowy sklep, zatrudniać nowych pracowników, dla pewnej stronki, która będzie sprzedawała gry RED''a w której przez jeszce kilkanaście lat, może dojdą najwyżej 3-4 gry? To bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:15, Kadaj napisał:

Ja widzę sens zapłacenia nawet i więcej, żeby tylko gra była w oryginalnej wersji językowej.
To co a Allegro można dostać, to przecież polonizacje. : /


Akurat polonizacje takich gier jak P:T czy BG są świetne i jeśli miałbym kupować którąś z tych gier, to najpierw zaopatrzyłbym się w polską wersję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować