Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz najnowszy zwiastun Dungeon Siege III!

10 postów w tym temacie

Powiem szczerze ze poprzednie cześci były ciekae ale nie bez wad. Cenię tą grę ale nie na tyle by się skusić na 3 po trailerze.To już nie ten poziom....Zobaczymy co będzie dalej w tej nieco ograniczonej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS1 5/6, DS2 5/6, DS3 - dziekuje, postoje. Badziewna stylistyka, animacje walk rodem z domu latajacych sztyletow (tez lubie, ale nie w grach h''n''s). Za duzo zmian sacredo-podonych... GPG wroc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy DS był ostatnią grą z typu hack''n''slash, jaką zdołałem ukończyć. Później wydane tytuły jakoś szybko mi się nudziły. To już chyba nie dla mnie gatunek, więc ''trójkę'' oraz inne podobne produkcje sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy DS był cudowny bajkowy z genialną muzyką i grafiką jak na tamte czasy, spaprali multi, które roiło się od cheaterów, ale i tak byl swietny. Dwójka jechała na popularności jedynki, a trójka poki co przypomina mi bardziej Two Worlds 2 w pseudomrocznych klimatach, poza nazwami w ogóle nie widzę w tym nic z DSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Dungeon Siege był świetna klimatyczną grą. Dwójka niestety była tylko ledwo średnia. Ale trójka ma ponoć przywrócić blask tej serii i nawiązuje mocno do jedynki.
Poza tym, wiadomo, że Obsidian to mistrzowie wyciągania złota z "kupy" więc można im zaufać :)
Ja tam czekam na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinni zmienić tytuł tej gry. Zupełnie nie pasuje do poprzedników, to "coś" zupełnie innego. Z serii zbliżonej gatunkowo do RPG zrobili już nawet nie hack&slasha tylko prymitywnego konsolowego slashera. Zero myślenia, byle szybciej przeklikać, parę godzin i można z powrotem lecieć do sklepu wydać kolejne pieniądze na kolejny gniot napakowany błyskającymi światełkami i mieniący się wszystkimi kolorami tęczy. Jakaś masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować