Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm – jednak będzie demo na PC?

67 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2011 o 13:41, Sinirio napisał:

Nie oczekuję tego. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, a to, że nie cieszę się jak naiwne
dziecko i potrafię jeszcze trzeźwo krytykować nie oznacza, że jestem marudą.


To nie była trzeźwa krytyka, tylko zwyczajne marudzenie malkontenta.

>Wiem czego

Dnia 08.02.2011 o 13:41, Sinirio napisał:

chcę i nie będę od razu o wszystkim zapominał bo ktoś mi na "odczep się" zatkał gębę
demem.


To może lepiej, żeby go w ogóle nie było? Wtedy nie miałbyś na co narzekać i byłby spokój, nieprawdaż?

>Jesteś zadowolony z obecnej sytuacji to super, ale ja nie jestem i nie będę jak

Dnia 08.02.2011 o 13:41, Sinirio napisał:

tak dalej będzie.


To jak wg. Ciebie ma być? Bo z poprzedniego posta wywnioskowałem, że wg. Ciebie wszyscy powinni się skupić na wersji PC.

Ja zadowolony? Grałem demko na X''a więc owszem jestem. Ale to nie znaczy, że skakałem jak naiwne dziecko i łyknąłem marketing.

Poza tym gdzie Ty widzisz marną wymówkę? I poza tym - skąd wiesz, że to jest marna wymówka?

Btw. Twoje słowa:
>graczy PCtowych traktuje się jak najgorszych[...]

Nie wszystkie firmy muszą się skupiać na PieCach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może się kupi grę bo bez dema na PC bym gry nie kupił, mimo ze grałem w wersje na konsole. To najważniejsze jest jak zrobią sterowanie na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby wyszło, mimo że obadałem demko już wcześniej chętnie zobaczyłbym je również na blaszaku. Gdy się go nie doczekamy to trudno, już i tak od dawna mam złożonego preordera na wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest to panowie. Mam nadzieję, że dostaniemy demko przed premierą. Jak to mówi Pan Robert "nie ma opier****nia się" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 11:40, arborek napisał:

Star Craft 2 miał demo ?


Miał (i ma) siedmogodzinnego triala, była beta multiplayera, teraz też jest demo. Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 14:32, Henrar napisał:

> Star Craft 2 miał demo ?

Miał (i ma) siedmogodzinnego triala, była beta multiplayera, teraz też jest demo. Mało?


A to fajnie :) w sumie tyle lat robili i tylko na jedną platformę że głupio jak by nie było :) ale wolałem sprawdzić :D:D

heheheh... swoją drogą jak mogli tak olać graczy konsolowych że nie wydali dema na konsole ... hahahaha

dla szczekaczy : TO BYŁA IRONIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 13:43, akodo_ryu napisał:

Jest różnica, pomiędzy konstruktywną krytyką zdarzenia, a marudzeniem. Zachowajmy trochę
zdrowego rozsądku tutaj - ludzie chcieli dema, ostro wyrażali swoją opinię w tym temacie,
przyszła odpowiedź - będzie demo. To na co tu marudzić.


To, co popełniasz, to demagogia w najczystszej postaci... Zauważ, że wbrew temu, co twierdzisz, nikt tu nie narzeka na sam fakt pojawienia się wersji demo na PC. Ludzie narzekają na to, że do tej pory taka wersja nie powstała. Że, pomijając już świetny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, nie mają możliwości sprawdzenia, jak im gra chodzi przed jej zakupem. Że nie mają możliwości przekonania się, czy w ogóle warto w to inwestować. Innymi słowy - że raz jeszcze traktowani są jak gorsza część społeczeństwa, choć akurat to rynkowi PC People Can Fly zawdzięcza swój sukces. Teraz już jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leos8 - widzisz obiecywali demo na wszystkie platformy , potem gadka że jednak tylko na konsole, teraz pieprzą że niby jest szansa na demo na PC. Dla wielu to jest wystarczający dowód tego co się mówi na temat olewania graczy PC. Więc najlepiej olać grę i poczekać aż trafi do taniej serii i wydadzą te parę łatek - bo na przykładzie GoW 1 to będzie zrypany port.

BzzzYczeK - prosto z oficjalnego forum epica

Moving – WASD
Fire – Left Mouse Button
Aim – Right Mouse Button
Run/Slide – Space
Kick – E
Reload – R
Swap Weapon – V
Leash – Q
Charge Shot – C
Crouch – Left Control
Skillshot Database – N

edycja możliwa

arborek - rozumiem że robisz za trolla skoro takie teksty puszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 14:46, Numenpl napisał:

arborek - rozumiem że robisz za trolla skoro takie teksty puszczasz.


rozumiem że nie rozumiesz słowa IRONIA skoro takie rzeczy piszesz :D niestety głupota większości wypowiedzi jest tak porażająca że można się tylko śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to znaczna część narzekań przeszła teraz na: "powiedział, że wersja PC była rozgrzebana, to pewnie będzie słaby port z konsoli". Gdzie w tym jest logika? Zabij mnie, nie wiem.

Poza tym - ludzie wywalczyli sobie to demo, Epic się ugiął (prawdopodobnie). Więc naprawdę nie ma na co narzekać IMO. Sam fakt spóźnienia/nieobecności dema został już chyba wystarczająco okomentowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 14:50, arborek napisał:

rozumiem że nie rozumiesz słowa IRONIA skoro takie rzeczy piszesz :D niestety głupota
większości wypowiedzi jest tak porażająca że można się tylko śmiać :)

Więc troll jesteś dobra nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych wiadomości dotyczących gier jakie ostatnio miałem okazję usłyszeć.Oby tylko demko wyszło przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech typowe polaczkowanie. Nie było dema to wszyscy strzelali fochy, że oni nie kupią, albo ściągną pirata żeby sprawdzić (tak tak, żeby sprawdzić, jasne). Teraz demo możemy dostać to jest foch, że teraz to za późno i już się arystokracja obraziła... ludzie, sprawa była prosta, nie mieli czasu na 2 dema i musieli wybrać to które da szansę lepszego zarobku... tu akurat nie ma wątpliwości które takowy zarobek im da. Teraz okazało się, że uwinęli się szybciej i dadzą radę zrobić demo to należy się cieszyć i czekać z rozgrzanym łączem a nie dalej marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2011 o 13:39, krzysiek-xxx napisał:

Oglądałem wywiad z Chmielarzem dla polskiego czasopisma poświęconemu playstation. Tam
Chmielarz mówił, że to oni pierwsi ogłosili taki termin na premierę (zrobili to na E3)
po czym Guerrilla wyskoczyła z K3. Chmielarz powiedział wtedy, że to oni powinni się
bać Bulletstorma tym bardziej, że Bulletstorm jest multiplatform, a K3 to exclusive.
Najlepsze jest to, że może mieć rację.


Raczej wątpie. Oczywiście bulletstorm pewnie przez to że multi jest sprzeda się dobrze. Ale Ci co posiadają ps3 najpierw kupią KZ3. Więc tu nie ma się co Sony bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 15:36, Geeko napisał:

Ech typowe polaczkowanie.


Ostatnio za "polaczkowanie" na tym forum leciały degrady...

Dnia 08.02.2011 o 15:36, Geeko napisał:

Nie było dema to wszyscy strzelali fochy, że oni nie kupią,
albo ściągną pirata żeby sprawdzić (tak tak, żeby sprawdzić, jasne). Teraz demo możemy
dostać to jest foch, że teraz to za późno i już się arystokracja obraziła...


No tak, bo najlepiej, to buzia w kubeł i albo mówić dobrze, albo wcale, nie? Wiesz, od tego jest forum, żeby wyrażać swoje opinie. A powszechna opinia jest taka, że PCF olało graczy pecetowych, robiąc demo (i konkurs) dla właścicieli konsol. I o to ludzie się burzą, a nie o to, że demo w ogóle powstanie.

Popatrz też na to z innej strony. Jeśli wydanie dema na PC było problemem a na konsole nie, to czego możemy spodziewać się po pełnej wersji? To kolejna rzecz, której wielu graczy pecetowych (w tym ja) się obawia w kontekście tego tytułu. Jasne, ja i wielu innych polecimy do sklepów w dzień premiery by tę grę kupić, gdyż zapowiada się niesamowita zabawa, ale czy zabawy tej nie popsują bugi - tego juiż nie wiemy. I tego właśnie się obawiamy.

Naprawdę nie rozumiem podejścia niektórych osób, którym ciągle przeszkadza fakt, że ludzie wyrażają swoje zdanie. To co, mamy pisać tylko to, co tym kilku osobom pasuje? Żeby tylko nie urazić uczuć? Wybacz, ale żyjemy w demokracji, nie głębokim socjalizmie i jeśli ktoś ma odmienne od Twojego zdanie, to ma prawo je wyrazić bez narażania się na krytykanctwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ring5

Ja rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania. Mnie boli to, że po ogłoszeniu prac nad demem na PC, zamiast jakiegoś entuzjazmu - o fajnie, będzie demo, pojawia się nowa fala narzekań. Boli, też stawianie w negatywnym świetle PCF przez ludzi, którzy tak naprawdę nic nie wiedzą - od razu oskarżenia o olewanie jednej platformy nad inną - co już de facto podchodzi nawet pod pomówienie.
Ludzie nie starają się spojrzeć na sprawę z szerszej perspektywy - pewno Microsoft oraz Sony chcące u siebie mieć to jak najszybciej i pewno w jakiś sposób wsiperające / dopingujące produkt i pozostaje biedny PC bez większego wsparcia zrobiony mimochodem - ok priorytet jest niższy, ale to nie znaczy jednoznacznie olewactwa - jak wielu pisało jest kapitalizm i każdy ma prawo kupować, wydawać to na co ma ochotę i dla niego stanowi największy dochód. Ale każdy też powinien kulturalnie szanować decyzję takie, a nie inne dystrybutorów i wydawnictw. A tutaj od razu się pojawiają dziękowania za zagranie na PC, namawianie do kłamstwa (znalezienie lepszej wymówki), itp.

Tego mi najbardziej brakuje :(, poważnego tonu w dyskusji o poważnych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować