Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Adrianem Chmielarzem – „bądźmy szczerzy, świat ma mnie gdzieś”

25 postów w tym temacie

Mogłem wymyślić jakiegoś efektownego posta, ale zamiast tego postanowiłem napisać zgodnie z prawdą. Link nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 16:50, Virus32 napisał:

Mogłem wymyślić jakiegoś efektownego posta, ale zamiast tego postanowiłem napisać zgodnie
z prawdą. Link nie działa!

Ej, niemożliwe, odśwież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie z tym, czy to gra z Polski czy USA. Kogo to obchodzi? Niektórzy gracze się cieszą z Bulletstorma dlatego, że pamiętają PCF-owego Painkillera - i to jest rewelacyjne, ale kogo obchodzi, czy gra jest z Polski czy z Anglii czy z Peru? Ma być dobra, i tyle.
Podpisuję się rękami, nogami, uszami, rzęsami i łokciami pod tymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwinęliśmy się całkiem sprawnie, i kwestia demo na PC powraca. Mark Rein z Epica klarownie zatweetował, że będziemy się starać demo na PC jednak wydać. Zobaczymy, czy się uda.

Ciekawe, bardzo ciekawe:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba. Mogę kupić grę w dniu premiery, nie obawiając się o jakieś śmieszne DLC czy inne sprawy, które po wzięciu do kupy będą kosztować drugie tyle co gra tylko po to, aby napaleńcu wydali na to kasę. A za rok i tak wszystko wylądowałoby w jednym pudełku za kwotę 89.90PLN
Teraz już wiem, że te 130zł nie pójdą w błoto.

PS: Przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad,bez przeciągania i przesadnie długich odpowiedzi.Adrian Chmielarz mówi ciekawe a i pytania też są niezłe.5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 17:56, krzysiek-xxx napisał:

I to mi się podoba. Mogę kupić grę w dniu premiery, nie obawiając się o jakieś śmieszne
DLC czy inne sprawy, które po wzięciu do kupy będą kosztować drugie tyle co gra tylko
po to, aby napaleńcu wydali na to kasę. A za rok i tak wszystko wylądowałoby w jednym
pudełku za kwotę 89.90PLN
Teraz już wiem, że te 130zł nie pójdą w błoto.

PS: Przynajmniej mam taką nadzieję.


Przeczytaj jeszcze raz, potem się zastanów. Czynność powtarzaj aż do zrozumienia wypowiedzi :-p.

Fajny wywiad, ale nie zgadzam się do końca z prezentowanym przez AC poglądem, że narodowość produktu nie ma znaczenia. IMO, zdecydowanie nie jest najistotniejsza, ale pewne (istotne) znaczenie dla mnie jednak ma. Dlatego cieszę się gdy coś się moim rodakom udaje, czy to w sporcie, czy w życiu zawodowym. A kompletnie mnie zlewa gdy międzynarodowe sukcesy odnoszą przedstawiciele innych państw. Tak, wiem że gry to nie olimpiada, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 18:10, BigLebowski napisał:

> I to mi się podoba. Mogę kupić grę w dniu premiery, nie obawiając się o jakieś śmieszne

> DLC czy inne sprawy, które po wzięciu do kupy będą kosztować drugie tyle co gra
tylko
> po to, aby napaleńcu wydali na to kasę. A za rok i tak wszystko wylądowałoby w jednym

> pudełku za kwotę 89.90PLN
> Teraz już wiem, że te 130zł nie pójdą w błoto.
>
> PS: Przynajmniej mam taką nadzieję.

Przeczytaj jeszcze raz, potem się zastanów. Czynność powtarzaj aż do zrozumienia wypowiedzi
:-p.

Fajny wywiad, ale nie zgadzam się do końca z prezentowanym przez AC poglądem, że narodowość
produktu nie ma znaczenia. IMO, zdecydowanie nie jest najistotniejsza, ale pewne (istotne)
znaczenie dla mnie jednak ma. Dlatego cieszę się gdy coś się moim rodakom udaje, czy
to w sporcie, czy w życiu zawodowym. A kompletnie mnie zlewa gdy międzynarodowe sukcesy
odnoszą przedstawiciele innych państw. Tak, wiem że gry to nie olimpiada, ale...

Wiem do czego brniesz (na twoje nieszczęście nie jestem głupi), ale nie doszukałem się sarkazmu ze strony Chmielarza. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten wywiad podobał - konkretny, bez zbytniego zachwalania i marketingowych zachwytów. Aż chciałoby się ze dwie strony dłuższy. I rzecz jasna zgadzam się z tym, że narodowość nie ma żadnego znaczenia w przypadku gry, właściwie nie ma ona znaczenia w ogóle, ale to już szerszy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najfajniejszą rzeczą jest wspólne rozerwanie delikwenta Smyczą. SPLAT!

Czy już można zacząć się ślinić?

Kto dzisiaj myśli o tym, żeby zrobić DLC albo drugą część? Szaleńcy!

Nie... Proszę... Nie róbcie DLC! Jeden solidny dodatek, a nie dwadzieścia miniduperelek w rodzaju zbroi dla konia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia życzę całemu PCF oraz wyróżniam Dmitria (buba, jeśli źle napisałem przepraszam) programistę. Tym panom też się należy szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że DLC będzie trzymało poziom. Choć jeżeli w przypadku map do multi paczka ta będzie darmowa, to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, ten wywiad był e-mailowy? Bo odnoszę takie wrażenie. Szkoda, mogliście go nagrać chociaż na dyktafon... Macie Adriana pod nosem. :/

A tytuł zmienił bym na inny: Tańja powinna odstawić chemikalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 20:10, Vojtas napisał:

Lucas, ten wywiad był e-mailowy? Bo odnoszę takie wrażenie.

Hybrydowy, ale tak, masz prawo odnosić takie wrażenie.

Dnia 08.02.2011 o 20:10, Vojtas napisał:

Macie Adriana pod nosem. :/

Nawet nie wiesz, jak się mylisz, w związku z premierą w Polsce bywa sporadycznie. Spokojnie, mamy co nieco jeszcze zaplanowane, tylko kurz musi opaść :)

Dnia 08.02.2011 o 20:10, Vojtas napisał:


A tytuł zmienił bym na inny: Tańja powinna odstawić chemikalia.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Macie Adriana pod nosem. :/

Dnia 08.02.2011 o 20:15, Lucas_the_Great napisał:

Nawet nie wiesz, jak się mylisz, w związku z premierą w Polsce bywa sporadycznie. Spokojnie,
mamy co nieco jeszcze zaplanowane, tylko kurz musi opaść :)


No to zróbcie część drugą z Tańją - o ile jest w Polsce. I przygotujcie jej jakiś szybki teścik z wiedzy o Polsce. Kurna, chciałbym zobaczyć jej minę, gdy padnie to hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że słowianin prostu z mostu mówi jak myśli, nie gada jak jest cudownie i bajecznie, tylko mówi jak jest. I to mi się podoba, bardzo fajny wywiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować