Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O negatywnym wpływie gier - po raz kolejny

104 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2006 o 22:36, Ponet napisał:

ojjj nie moge sie zgodzić słyszałeś kiedyś o przypadku żeby od nadmiaru seksu się komuś coś
stało ? :))


Zawał serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 19:22, Kajetan Chrumps napisał:

Normalnie grać się odechciewa, coś w tych badaniach jest.....


Owszem te badania są dobre dlatego bo właśnie stwierdzją głupawkę dzieciaków, którzy nie potrafią się opanować, brak im "hamulców". Owszem to dzieciaki czy młodziesz czy ktokolwiek nie może lub nie powinien grywać, ale tylko tacy, a nie żeby nawalać na gry tylko niech wyprostują najpier społeczeństwo.

P.S. Jeden z hooliganów zabił kluczem kolesia to znaczy że od dzisiaj nie wolno sprzedawać kluczy i są one przyczyną śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 06:44, Igor Odejewski napisał:

W Iraku wojna, robią przekręty. Więc muszą czymś oślepić ludzi mieszkających w Ameryce ::P


To poczekaj do wakacji, będą oślepiać i Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, jak mnie to denerwuje! Moim zdaniem trzeba być naprawdę mega wielkim debilem, by wyjść na ulicy i kogoś zabić, tylko dlatego, że grało się w jakąś grę... Na krzesło z takimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 23:01, gloody napisał:

>albo z powodu AIDS bo mi jacyś napaleni
>geje zrobili gangbang !

nie ma jak tolerancja prawda?


Przykro mi, jestem homofobem, nie ukrywam tego. Poza tym tolerancja, tolerancja, każdy o tym mówi, a przewaznie 90% ludzi nie wie co mówi. Najprawdopodobniej napisałeś to, bo to jest TRENDY, prawda ? Założe się, że pod wpływem pewnych wydarzeń na pewno nie byłbyś już taki "tolerancyjny". Tym bardziej do geji i lesbijek odnoszę się sceptycznie, póki sobie żyją i mi nie zawadzają - żaden problem. Ale gdyby Tobie kumpla zgwałcili geje, to jak bys mówłi ? Nie użyłem słowa "pedał", więc uważam, że nikogo nie obraziłem. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snake oj zdziwiłbyś sie co mi z psychą zrobili w CSWLąd w Poznaniu :D .. przygotowywano mnie na rozwałke do ludzi ;/ .. ale jako stary gracz wychowałem się na DooM-ie i musze powiedzieć ze jeszcze nie zauwazyłem u siebie zadnych niepokojących objawów agresji. BTW dopóki ktoś coś nie ma do mnie ja do niego ;) prosta alternatywa.. co do homoseksualistów nic do nich nie mam.. Ale szczerze mówiąc małolaty wszędzie dostaną alkohol czy brutalne gry.. tego się nie da opanować.. ale jak zwalają wszystko na gry komputerowe to jest to niepokojące.. nie od dziś wiadomo ze mali członkowie są bardziej podatni na zachowania swoich ruwieśników jak i na przemoc w grze.. a że społeczeństwo mamy takie jakie mamy to bym bardziej obstawiał na ignorancje rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butalna gra + osoba niedojrzała lub o podatnej psychice = zły wpływ.
Gdzie w miejsce "brutalna gra" mozna wstawić film, środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:36, Ponet napisał:

> > chetnie udowodnie ze zbyt dlugie przebywanie na uczelni/w szkole szkodzi.
> > ktos zasponsoruje badania?
> Ja jestem zdania, iż wszystko w zbyt dużej ilości szkodzi. Wszystko jest dla ludzi

> ... należy tylko zachować pewien umiar!

ojjj nie moge sie zgodzić słyszałeś kiedyś o przypadku żeby od nadmiaru seksu się komuś coś
stało ? :))

Chyba masz rację, ale to chyba jeden z bardzo nielicznych wyjatków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu spędzałem przed grami komputerowymi, w wieku 16-17 lat, (teraz mam 23) i mówiąc szczerze swojemu synowi nie proponował bym podobnego sposobu na wykorzystanie czasu. Słuszałem, że gry komputerowe mogą poprawiać refleks, uczyć szybkiego myślenia czy planowania, wydaje mi się jednak, że rozwinąć te cechy można również na inne sposoby, nie koniecznie grając w gry.
Ponad rok temu postanowiłem rozwinąć jakieś zainteresowania, które pomogły by mi w przyszłej pracy, i rezygnacja z gier komputerowych wcale nie była łatwa, powiedział bym nawet, że nosiła pewne znamiona próby rzucania nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze cię rozumiem, to udało ci się zerwać z tym ''nałogiem'' tak? Więc co robisz na forum poświęconym grom komputerowym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat mnie zainteresował:), przeglądam czasami serwisy o grach, pozostałość z przeszłości. Przyglądam się rozwojowi MMORPG. Wydaje mi się, że niektóre osoby spędzające wiele czasu kreując swoje życie w VR, tracą trochę na kontaktach w rzeczywistości, czy na kreowaniu swojego własnego życia. Mój znajomy starszy odemnie o 6 lat wkręcił się bardzo w diablo 2, że czasem miałem pewne problemy żeby zrozumieć jego posunięcia życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 11:13, Akhor napisał:

Najprawdopodobniej napisałeś to, bo to jest TRENDY


Napisałem tak, ponieważ nie podoba mi się co napisałeś. Teraz EOT dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 15:13, m-a-r-o napisał:

Sporo czasu spędzałem przed grami komputerowymi, w wieku 16-17 lat, (teraz mam 23) i mówiąc
szczerze swojemu synowi nie proponował bym podobnego sposobu na wykorzystanie czasu. Słuszałem,
że gry komputerowe mogą poprawiać refleks, uczyć szybkiego myślenia czy planowania, wydaje
mi się jednak, że rozwinąć te cechy można również na inne sposoby, nie koniecznie grając w
gry.
Ponad rok temu postanowiłem rozwinąć jakieś zainteresowania, które pomogły by mi w przyszłej
pracy, i rezygnacja z gier komputerowych wcale nie była łatwa, powiedział bym nawet, że nosiła
pewne znamiona próby rzucania nałogu.


hmm wyparłeś się swojej drugiej natury ,tylko pamiętaj że rzucenie nałogu ma pewne negatywne skutki ,chyba że zrobiłeś to już dawno temu więc pewnie już ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poza tym gry są czasem jedynym sposobem spędzenia wolnego czasu , np, u mi pozostało TYLKO to ,bo jakoś chlanie jaboli pod sklepem mnie nie pociąga... a w niektórych miejscowościach tylko to jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować