Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plan wydawniczy Take-Two: Max Payne 3 wciąż w produkcji, ale bez daty premiery

14 postów w tym temacie

Harpen, coś ty w ogóle napisał...? :O
Przykładowo, skoro Spec Ops wychodzi (wg oryginalnej, anglojęzycznej wersji raportu finansowego) w roku fiskalnym 2012, to w newsie powinno być: "1 kwietnia 2011 - 31 marca 2012".
Bez przesady, takie błędy to już wstyd.

Dla znających angielski - tu macie link, żebyście mogli przeczytać wszystko bez błędów
http://phx.corporate-ir.net/preview/phoenix.zhtml?c=86428&p=irol-newsArticle&ID=1526569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" 1 kwietnia - 31 marca 2011" też mnie ta data zastanowiła przy zbezczeszczonym spinoff''ie XCOMu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Max Payne 3 nie skończył podobnie jak ubisowski SC Conviction. Ważna część dla serii, przekładali premierę, zapowiadali rewolucję (do teraz pamiętam ten tech trailer z łapaniem krzesła w różnych miejscach :P), a wyszło poprawnie bez większego echa. Jedyne co można zrobić to czekać i zaufać R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nich pracują nad Maxem, niech pracują. I mam nadzieję, że wtedy Max wróci do klimatu Noir jaki towarzyszył dotychczasowym grom z serii. Zdecydowanie wolę mroczny Nowy Jork i postać zagubionego gliny, niż bieganie jakimś grubym łysolem po zapuszczonych zaułkach w jakiejś Boliwii czy innej Kolumbii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzeciego Maxa mają wydawać w takiej formie jak zapowiadają, to jak dla mnie mogą tę grę skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Max Payne 3.
Grałem w jedynkę jak i w dwójkę i ta gra została pozytywnie zapamiętana.
Coś czuje ze tak szybko sie nie ukaże, wątpię że w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 13:52, KannX napisał:

Jeśli trzeciego Maxa mają wydawać w takiej formie jak zapowiadają, to jak dla mnie mogą
tę grę skasować.

Dokładnie, już samo przerobienie postaci na łysego brutala zapowiada że wyjdzie z tego szajs przystosowany do przeciętnego zdjadacza hamburgerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z Spec Ops: The Line nic się nie stanie i zadebiutuje jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować