• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
MDKa

WORMS WORLD PARTY

Pytanie

Uszanowanie,

Problem ten był już opisywany na stronie cdprojekt.info. Rozwiązania jednak nie pamiętam, a dostępu do strony nie ma...

Do menu gry wchodzę normalnie. Wszystko śliczne i kolorowe ;-) Jednak przy próbie załadowania planszy/mapy (torcik ;-) gra się zawiesza. Obraz jest całkowicie czarny, niemniej kiedy poruszamy myszką, słyszalne są dźwięki charakterystyczne dla menu Wormsów. Pozostaje jedynie Ctrl+Alt+Del...
Odziwo, tuż po instalacji gry (i wszystkich dostępnych Service Packów...) wszystko działa poprawnie... nawet po kilku resetach i ON/OFF komputera. Niestety, po godzinie nieużytku'' z grą dzieją się opisane wyżej fajerwerki...

Jest jeszcze jeden klops. Jakkolwiek nie jest dokuczliwy, tak... dotychczas mi niewytłumaczony ;-) Na komputerze kolegi (mniej więcej te same parametry, prócz płyty głównej pod intela i procesorem celerona) wszystkie animacje menu, tudzież plansze "intro" są odgrywane w przyśpieszonym tempie. Sama gra działa OK, choć ładuje się o wiele dłużej niż u mnie ;-)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


PS: Jeśli ma to jakieś znaczenie, to sprzęt na którym popycham gierkę złożony jest z:

MSI KT3Ultra2, Athlon XP 1800, 512MB RAM DDR333Mhz, Sapphire Radeon 9550 128MB RAM/128bit, etc... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.04.2006 o 14:49, MDKa napisał:

Uszanowanie,

Problem ten był już opisywany na stronie cdprojekt.info. Rozwiązania jednak nie pamiętam, a
dostępu do strony nie ma...

Do menu gry wchodzę normalnie. Wszystko śliczne i kolorowe ;-) Jednak przy próbie załadowania
planszy/mapy (torcik ;-) gra się zawiesza. Obraz jest całkowicie czarny, niemniej kiedy poruszamy
myszką, słyszalne są dźwięki charakterystyczne dla menu Wormsów. Pozostaje jedynie Ctrl+Alt+Del...
Odziwo, tuż po instalacji gry (i wszystkich dostępnych Service Packów...) wszystko działa poprawnie...
nawet po kilku resetach i ON/OFF komputera. Niestety, po godzinie nieużytku'' z grą dzieją
się opisane wyżej fajerwerki...

Jest jeszcze jeden klops. Jakkolwiek nie jest dokuczliwy, tak... dotychczas mi niewytłumaczony
;-) Na komputerze kolegi (mniej więcej te same parametry, prócz płyty głównej pod intela i
procesorem celerona) wszystkie animacje menu, tudzież plansze "intro" są odgrywane w przyśpieszonym
tempie. Sama gra działa OK, choć ładuje się o wiele dłużej niż u mnie ;-)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


PS: Jeśli ma to jakieś znaczenie, to sprzęt na którym popycham gierkę złożony jest z:

MSI KT3Ultra2, Athlon XP 1800, 512MB RAM DDR333Mhz, Sapphire Radeon 9550 128MB RAM/128bit,
etc... ;-)


Bardzo proszę o skorzystanie z poniższego linka i wypełnienie wszystkich pozycji to pomoże w szybszym udzieleniu pomocy: http://www.gram.pl//pomoc_formularz.asp?g=211 prosze także załączyć DXDIAG''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2006 o 15:00, Akashi napisał:

Bardzo proszę o skorzystanie z poniższego linka i wypełnienie wszystkich pozycji to pomoże
w szybszym udzieleniu pomocy: http://www.gram.pl//pomoc_formularz.asp?g=211 prosze także załączyć
DXDIAG''a


Z miłą chęcią ;-) Niestety nie posiadam elektronicznego klucza tejże gry, a bez tej informacji nie ma możliwości wysłać zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2006 o 15:09, MDKa napisał:

Z miłą chęcią ;-) Niestety nie posiadam elektronicznego klucza tejże gry, a bez tej informacji
nie ma możliwości wysłać zapytania...


Prosze przesłać wszystkie wymagane dane w tym formularzu na adres mailowy pomoc@cdprojekt.com i załączyć Dxdiaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2006 o 15:12, Akashi napisał:

Prosze przesłać wszystkie wymagane dane w tym formularzu na adres mailowy pomoc@cdprojekt.com
i załączyć Dxdiaga


Serdecznie dziękuję.
Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Grę Worms World Party zakupiłem w serii eXtra klasyka. Na MSI GeForce 2 MX 400 wszystko chodziło szybko
i sprawnie (pod Win98). Po wymianie karty graficznej na MSI GeForce 6600GT (zmuszony byłem przez to przejść
na WinXP) wszystko jest OK oprócz szybkości działania gry. Tnie się niemiłosiernie. Jeszcze raz przypominam że
posiadam oryginalną wersję WWP i korzystam z oryginalnej płyty, a nie z kopii zapasowej ani z pirata. Chodzi mi o to, że myślałem że jak zainstaluje patch (WWP Service Pack 1 i WWP Service Pack 1a) wszystko będzie działać
poprawnie. Niestety, ani jednego, ani drugiego patcha zainstalować nie mogę. Podczas instalowania wyskakuje
komunikat "Nieznana wersja pliku WWP.exe" (cytuję z pamięci).

Co mam zrobić?

Konfiguracja komputera: Pentium 4 1,7GHz@1,9 , płyta główna ECS P4VXAD , 512 MB DDR RAM , MSI GeForce 6600GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na starcie zacznij od:
1. sterownik do nvidi 91,31
2. uruchomić kompa w trybie diagnostycznym i odpalić grę

A poza tym posiadana wersja zawiera już te poprawki:P Z tąd ten komunikat.
W razie dalszych problemów skorzystaj z formulażą zgłoszeniowego do POmocy Technicznej

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Mam nastepujacy problem z gra Worms world party
Podczas instalacji wszystko dziala poprawnie, jednak gdy chce wlaczyc gre wyskakuje komunikat:
"Aplikacja zostala niewlasciwie zainicjowana(0xc0000005. kliknij przycisk OK, aby zakonczyc aplikacje."
Mam windows XP
czy przez ten system gra nie chce dzialac?
prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problemik... Robaki się odpalają, menu śmiga aż miło (mam wrażenie, że za szybko nawet), a gdy próbuję odpalić samą rozgrywkę, to począwszy od ekranu ładowania (tzw. torciku) aż po samą walkę gra zmienia kolory. Teren jest całkowicie niewidoczny, a same robaki posiadają jakieś dziwne odcienie, więc z oczywistych przyczyn staje się to niegrywalne. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?
==
winxp 32bit
cała reszta, to w miarę nowy komputer.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.10.2011 o 21:42, evilemot napisał:

winxp 32bit
cała reszta, to w miarę nowy komputer.
Pozdrawiam.


Miło wiedzieć że komp w miarę nowy, jednak fajnie by było znać jego parametry. tak bez tej wiedzy to jedyne co mogę doradzić to pobaw się w opcjach sterowników i powyłączaj co się da albo przynajmniej ustaw na "kontrolowane przez aplikację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować