Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 rzeczy, które powinny znaleźć się w FIFA 12

19 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 15:11, karolekx23x napisał:

Jeżeli te 10 rzeczy zostanie spełnione i dodatkowo grafika na PC będzie poprawiona wyjdzie
najlepsza Fifa.


+1 jestem za. Nie najlepsza Fifa, ale gra piłkarska ; ) Wątpię żeby Konami wtedy dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 15:15, Casprov napisał:

> Jeżeli te 10 rzeczy zostanie spełnione i dodatkowo grafika na PC będzie poprawiona
wyjdzie
> najlepsza Fifa.

+1 jestem za. Nie najlepsza Fifa, ale gra piłkarska ; ) Wątpię żeby Konami wtedy dało
radę.


Pomysł dobry tylko żeby tez dobre wykonanie żeby wszystko co obiecają spełnili wtedy była by ta Fifa na która czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2011 o 15:22, karolekx23x napisał:

Pomysł dobry tylko żeby tez dobre wykonanie żeby wszystko co obiecają spełnili wtedy
była by ta Fifa na która czekałem.


No chyba że, tak. Dodam jeszcze po przeczytaniu dokładnie tej listy, że jeśli EA spełni swoje obietnice Konami i PES polegną, mówię serio .. no chyba ze Konami szykuje przełom, w co jednak wątpię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LM i LE musi być,nie ma zmiłuj... Do tego odpowiednik LM dla Ameryk,Azji i Afryki ;] I bardzo chętnie zobaczyłbym jeszcze MŚ i ME,a nie zdzierają kasę za tryby,które powinny być w normalnej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 15:23, Casprov napisał:


> Pomysł dobry tylko żeby tez dobre wykonanie żeby wszystko co obiecają spełnili wtedy

> była by ta Fifa na która czekałem.

No chyba że, tak. Dodam jeszcze po przeczytaniu dokładnie tej listy, że jeśli EA spełni
swoje obietnice Konami i PES polegną, mówię serio .. no chyba ze Konami szykuje przełom,
w co jednak wątpię ..


W drugiej połowie roku wszystko sie okaże. Obiecywać można wszystko, ale niech obietnice nie będą po to aby robić reklamę tylko je spełnić i zadziwić.

Wtedy PES nie miał by szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu sekcji dotyczącej gry bramkarzy odniosłem wrażenie, że autor nie gra zbyt często w prawdziwą piłkę. Po drugie, ograniczenia dotyczące wyjścia bramkarza wydają mi się dość sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MrGregor odniosłem to samo wrażenie. Ten punkt z bramkarzem, i o tych ograniczeniach odnośnie wychodzenia bramkarza kiedy chce i gdzie chce uważam za absolutną porażkę. Dla mnie jest dobrze tak jak teraz, a że autor tekstu niechcący naciska zbyt dużo przycisków na raz i niestety przytrzymuję Y czyli tzw. trójkąt z konsoli to cóż, trzeba się pilnować :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał aby był wykorzystywany dysk twardy naszej konsoli (jak ktoś ma 250gb np.) i móc zapisywać nieskończenie wiele powtórek oraz żeby na multi skoro jest już opcja z powtórkami wybranymi na koniec meczu, to żeby były te które nas interesują, to gdy realizator pokaże nam jakąś powtórkę w trakcie meczu to naciska się jakiś klawisz i ona powędruje do powtórek po meczy i możemy sobie ją obejrzeć a nie tylko te które sobie gra wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko rzutom wolnym i karnym :D Jeśli w meczu mam 3 rzuty wolne to przynajmniej jeden wykorzystam a czasem więcej : ) Ale z resztą się zgadzam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, ale chciałbym jednak w końcu usłyszeć od producentów, czy FIFA 12 na PC będzie po prostu obecną "jedenastką" na konsolę next-genowe, czy też może roczny przestój zostanie zniwelowany i gracze komputerowi będą mogli zagrać już w tym roku w tą samą grę oferowaną przez najnowszą konsolę Microsoftu i Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały artykuł i widzę,m że autor skupił się na indywidualnym graniu a zapomniał (lub nie grał) klubowej gry w wirtualnych klubów gdzie coraz więcej graczy na to się przenosi tutaj widać co roku tylko kosmetyczne poprawki ale nadal brakuje bardzo wiele co by ucieszyło oko nie jednego gracza wirtualnego klubu i wirtualnej gwiazdy system ligi pucharów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować