Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagrasz w Test Drive Unlimited 2? Sprawdź tę mapę Ibizy, przyda Ci się

9 postów w tym temacie

Ja narazie nie kupuję tej gry. Wolę poczekać na opinie niezależnych recenzentów i przede wszystkim graczy, gdyż mam obawy, iż gra nie dorównuje poprzedniczce. Nie dość, że lista samochodów tej gry słabo się prezentuje, to jeszcze w samej grze jest mało realizmu. Tak jak już ktoś napisał, auto bardzo szybko przyśpiesza, a licznik zatrzymuje się na z góry ustalonej prędkości maksymalnej, której w żaden sposób nie da się przekroczyć. Poza tym, za chwilę wyjdzie masa DLC do gry, zapewne z brakującymi modelami ciekawszych samochodów. Reasumując, wolę poczekać aż gra stanieje, może wtedy ją kupię, gdyż w mojej opinii nie jest warta tych 130 zł (mowa o wersji na PC) i dodatkowych kosztów w postaci nadchodzących DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś listą samochodów się nie przejmowałem w tej grze, bo sądziłem że autorzy się postarają jak w pierwszej części. Ale zaglądnąłem i poza Ferrari lista jest uboga, bo jakoś po TDU należy się spodziewać raczej wyboru (tzw. bólu głowy), ale niestety się zawiodłem. Poczekam na wersję gry z Megapackiem, czy jak to się będzie nazywać bo jestem fanem i gram do tej pory w pierwszą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła moja kopia na PS3... Po 3 godzinach rozgrywki mogę powiedzieć tylko jedno... DRAMAT. Posiadam G25 na której grałem też w pierwszą część TDU (a grało się rewelacyjnie) i niestety nie jestem w stanie jej poprawnie skonfigurować (może to wina wersji na PS3) i samochód zachowuje się bardzo dziwnie. Nie ma żadnej przyjemności z prowadzenia auta, hamowanie sztuczne, auto wpada w dziwne poślizgi... Chyba coś tu jest nie tak... Ale może tylko ja tak to odbieram. Czekam z niecierpliwością na wrażenia osób które dostaną swoje już zamówione kopie. Bo w tej chwili to niestety gra ma u mnie ocenę 2/10. Wiem, grałem dość krótko, ale sterowanie i różne drobne błędy tak dały mi się we znak, że na tę chwile wracam do GT5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować