Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z L.A. Noire już dostępny!

63 postów w tym temacie

Yyyyyhm no cóż moge powiedzieć, zostałem bardzo ale to bardzo miło zaskoczony przez Rockstara i wydaje mi sie że to bedzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram przedstawi preordera? Gra to pewniak. Co prawda, to nadal schemat GTA, nawet trailer zrobiony w stylu tych do RDR, ale... Tamte gry były genialne, więc kupuję.

Soz, nie zauważyłem :D Cena z kosmosu więc pozostaje używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zachęcająco. Jednakże ciekaw jestem, czy te zagadki detektywistyczne będzie trzeba samemu rozwikłać, czy gra nas poprowadzi za rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam Polskich wydawców ... co stoi na przeszkodzie żeby spolonizować ( napisy ) RDR czy też ten tytuł ?
Gry w których fabuła jest ważna , gry które są świetne według wszystkich , gry które sprzedawać się muszą dobrze . Kiedy w końcu w tym kraju będzie normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym nowym newsie na temat L.A. Noire ta gra interesowała mnie coraz mnie, to poprostu nie mój klimat - jednak teraz po tym jak obejrzałem gameplay chyba dam tej grze szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:33, fenix00 napisał:

Gry w których fabuła jest ważna , gry które są świetne według wszystkich , gry które
sprzedawać się muszą dobrze . Kiedy w końcu w tym kraju będzie normalnie ?


Kiedy ludzie będą kupować tyle gier, że nie tylko będzie opłacało się nagrywać dubbing, ale że wręcz będzie to absolutnie konieczne.

Nie ma za co.


Co zaś się tyczy gry: klimat jak z Mafii skrzyżowany w detektywistyczną przygodówką. Nie licząc mimiki, której wysoka jakość jest poza dyskusją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:38, wojtek1510 napisał:

@fenix00- Zauważ że czasami twórca gier nie zgadza się na lokalizację gier anglojęzycznych
na nasz rodzimy język.
Tak samo było z GTA 4.


Więć gracze sami zrobili spolszczenie do GTA 4 . Żeby było śmieszniej to w sieci jest wersja z Polskimi napisami na xboxa 360 . Mówiąc jaśniej muszę przerobić konsolę i ściągnąć pirata żeby grać z Polskimi napisami . Przecież to jest parodia .
Grę może kupię i uzbroję się w jakiś poradnik . Oczywiście nie w Polskim sklepie , Polski dystrybutor guzik na mnie zarobi. Niech w ogóle nie wydaje gier i zamknie swoje podwórko . Gry bez polonizacji to ja mogę wszędzie kupić i to zazwyczaj taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiona wersja to wersja na PS3. Nie wiem jak lanoire prezentuje sie na 360, ale odnoszę wrażenie, że rockstar wreszcie ujarzmił ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować