Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z L.A. Noire już dostępny!

63 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 20:41, Vojtas napisał:

> Gry w których fabuła jest ważna , gry które są świetne według wszystkich , gry które

> sprzedawać się muszą dobrze . Kiedy w końcu w tym kraju będzie normalnie ?

Kiedy ludzie będą kupować tyle gier, że nie tylko będzie opłacało się nagrywać dubbing,
ale że wręcz będzie to absolutnie konieczne.

Nie ma za co.


Co zaś się tyczy gry: klimat jak z Mafii skrzyżowany w detektywistyczną przygodówką.
Nie licząc mimiki, której wysoka jakość jest poza dyskusją.


Pisałem o napisach . Ja wiem że dubbing kosztuje sporo , ale lokalizacja w postaci napisów już znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie. Szkoda, że już nie mam konsoli, bo bym pograł. Może kiedyś przeniosą na PC? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:33, fenix00 napisał:

A ja zapytam Polskich wydawców ... co stoi na przeszkodzie żeby spolonizować ( napisy
) RDR czy też ten tytuł ?
Gry w których fabuła jest ważna , gry które są świetne według wszystkich , gry które
sprzedawać się muszą dobrze . Kiedy w końcu w tym kraju będzie normalnie ?

Z tego co pamiętam, to R* wspiera tylko około 5 języków, na które zezwala tłumaczyć swoje gry, wychodząc z założenia, że nie mają czasu i zasobów, żeby kontrolować jakość powstania każdej, z potencjalnych dziesiątek wersji językowych. QA na każdym kroku. Ot, taka polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie bardzo mi się to widzi ;) mimika może i fajna ,ale gra jakaś taka nie za ciekawa. HR i Fahrenheit to jednak jak dla mnie znacznie ciekawsze propozycje. (chyba ,że w rzeczywistości to LA Noire będzie lepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra Rockstar na konsolę. Po tym jak spartaczyli GTA 4 na PC boją się robić gry na kompa?

R traci w moich oczach i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą grę muszę mieć!

Mam tylko pytanie: jeżeli zamówię teraz PRE-ORDER w sklepie Gram.pl i okaże się np. za miesiąc, że cena podrosła(cytuję ze strony sklepu "cena jest niepotwierdzona i może ulec zmianie") to będę miał możliwość wycofania zamówienia czy raczej opłacenie tych dodatkowych kosztów będzie obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:41, Vojtas napisał:

Kiedy ludzie będą kupować tyle gier, że nie tylko będzie opłacało się nagrywać dubbing,
ale że wręcz będzie to absolutnie konieczne.


Ludzie kupują gry , tylko niekoniecznie te od Polskich wydawców . Dlaczego w sklepie gram mam za Medal Of Honor na xboxa zapłacić 179 zł , skoro na allegro ta sama gra i edycja w folii kosztuje 107 ? Dla mnie bez znaczenia czy wersja pochodzi z Czech , Węgier lub Rosji . Jest w niej język Polski , jest folia . To Polscy dystrybutorzy nie są giętcy na nasz rynek . Całe życie nasz olewają jak np. z DLC do Mass Effect 2 , brakiem lokalizacji. Oczywiście później płacz na niską sprzedaż i winią piractwo . Co ja się naczytałem w CDA o uczciwości i o tym że ona popłaca i dobrze wpływa na rynek gier . Właśnie widzę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 21:19, wojcio102 napisał:

Tą grę muszę mieć!

Mam tylko pytanie: jeżeli zamówię teraz PRE-ORDER w sklepie Gram.pl i okaże się np. za
miesiąc, że cena podrosła(cytuję ze strony sklepu "cena jest niepotwierdzona i może
ulec zmianie"
) to będę miał możliwość wycofania zamówienia czy raczej opłacenie tych
dodatkowych kosztów będzie obowiązkowe?

Będziesz mógł bez konsekwencji anulować zamówienie, dopóki go nie potwierdzisz przez e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:00, Kessarath napisał:

Jak można brać dowody rzeczowe, bez rękawiczek!!!

w tych czasach nie bawili się w rękawiczki...ta gra będzie hitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne GTA? Obstawiam, że oceny nie spadną poniżej 90%.
GTA IV było świetne
Red Dead Redemption można nazwać sztuką.
L.A. Noire na pewno będzie równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 21:23, fenix00 napisał:

Ludzie kupują gry , tylko niekoniecznie te od Polskich wydawców .


Ja akurat wypowiadam się z pozycji gracza pecetowego, ale ogólna zasada jest ta sama: im rynek prężniejszy, znaczący, szybko się rozwijający, tym większe prawdopodobieństwo pojawienia się całkowitych polonizacji.
Vox populi vox dei. Natomiast kwestia zwiększenia sprzedaży gier w Polsce, to druga sprawa, temat-rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow! jestem pod wrażeniem mimiki twarzy, czekam do premiery a potem na jakiegoś zapaleńca który na podstawie edytora do gry zrobi film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:20, Qbon11 napisał:

Mimika twarzy powala, Jeszcze chyba nie widziałem wcześniej tak odwzorowanych twarzy.

A moim zdaniem to Mafia II ma dobrą mimikę twarzy. Może nie taką jak tu ale ma też niezła. Grafika nie powala. Twarze są brzydkie, takie "mało wyrzeźbione" tak jak ta kobieta w 2:09. Ten koleś w 2:28 jest o wiele lepiej zrobiony i bardzo realny się wydaje. Ale i tak w tych postaciach niema rys na twarzach, są takie proste.
http://www.youtube.com/watch?v=wSfP2-2l7qI&feature=related - 2:03 rysa na twarzy Vito. Warto zobaczyć tą scenkę bo wszystko ładnie wygląda. W LA 2:36 filmu bardzo ładnie wyszła im postać ale nie jest to jakiś hit gdzie byśmy tego nie widzieli.
Jak wcześniej napisałem graficznie nie zachwyca. Wiem że długo robili tę grę ale Mafia II też długo robili, a się postarali aby wyglądała pięknie. Nic nie pobije Empire Bay w zimową noc.
To co mi się podoba to przesłuchania, i notatnik w którym wybieramy jakie mamy wybrać pytanie dla świadka zdarzenia. Widać że będzie parę rozwiązań zagadki/morderstwa.
Nie podoba mi się akcja w banku. Wygląda tak sztucznie. Oczywiście chodzi mi o strzelanie. To tak wygląda jak stare gry. Celownik miałeś i namierzałeś myszką, później najwyżej dalej szedłeś i znowu strzelasz. Wygląda to beznadziejnie.
Te odgłosy, sceny, zagadki, klimat a to u mnie najważniejsze. Myślę więc że to będzie mocną stroną tej gry.
Wygląda znacznie lepiej niż GTA IV, chociaż aby mógł ocenić to bym musiał zagrać. Bo w bambuko się zrobiłem właśnie przy GTA IV. Na filmikach gra wygląda super, ale w rzeczywistości to niezła kaszanka. Mam nadzieję że przy L.A. Noire nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie wyszło na PC! ;P A co tam, na pohybel!

Opad szczęki jakiego dawno nie doświadczyłem oglądając gameplay z jakiejś nadchodzącej produkcji. Dialogi gniotą a reżyseria wygląda na pierwszoligową. Walka troszkę sztywna, ale w tej grze nie o to będzie chodzić, więc chromolę to. Zapowiada się przełom.

Maj zdecydowanie najgorętszym miesiącem w roku jeżeli chodzi o gry. Biorę długaśny urlop, przedłużam zwolnieniem lekarskim i zamykam się w norze z Chlebakiem i PeCetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować