Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z L.A. Noire już dostępny!

63 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 23:56, Dante_Syn_Spardy napisał:

> Mimika twarzy powala, Jeszcze chyba nie widziałem wcześniej tak odwzorowanych twarzy.

A moim zdaniem to Mafia II ma dobrą mimikę twarzy. Może nie taką jak tu ale ma też niezła.
Grafika nie powala. Twarze są brzydkie, takie "mało wyrzeźbione" tak jak ta kobieta w
2:09. Ten koleś w 2:28 jest o wiele lepiej zrobiony i bardzo realny się wydaje. Ale i
tak w tych postaciach niema rys na twarzach, są takie proste.
http://www.youtube.com/watch?v=wSfP2-2l7qI&feature=related - 2:03 rysa na twarzy Vito.
Warto zobaczyć tą scenkę bo wszystko ładnie wygląda. W LA 2:36 filmu bardzo ładnie wyszła
im postać ale nie jest to jakiś hit gdzie byśmy tego nie widzieli.
Jak wcześniej napisałem graficznie nie zachwyca. Wiem że długo robili tę grę ale Mafia
II też długo robili, a się postarali aby wyglądała pięknie. Nic nie pobije Empire Bay
w zimową noc.
To co mi się podoba to przesłuchania, i notatnik w którym wybieramy jakie mamy wybrać
pytanie dla świadka zdarzenia. Widać że będzie parę rozwiązań zagadki/morderstwa.
Nie podoba mi się akcja w banku. Wygląda tak sztucznie. Oczywiście chodzi mi o strzelanie.
To tak wygląda jak stare gry. Celownik miałeś i namierzałeś myszką, później najwyżej
dalej szedłeś i znowu strzelasz. Wygląda to beznadziejnie.
Te odgłosy, sceny, zagadki, klimat a to u mnie najważniejsze. Myślę więc że to będzie
mocną stroną tej gry.
Wygląda znacznie lepiej niż GTA IV, chociaż aby mógł ocenić to bym musiał zagrać. Bo
w bambuko się zrobiłem właśnie przy GTA IV. Na filmikach gra wygląda super, ale w rzeczywistości
to niezła kaszanka. Mam nadzieję że przy L.A. Noire nie będzie tak źle.


Pierwszy błąd LA Noir to nie sandbox !! nie porównój do gta-podobnych gier
Drugi błąd mimo że w Mafię 2 grało mi się świetnie i uważam ją za dobry tytuł to umyj oczy ( pumeksem ? ) bo porównywanie animacji między tymi tytułami i wieszczenie "piękna" animacji z Mafii jest najdelikatniej mówiąc nadużyciem. proste to są rysy twarzy ( pomijając brak życia ) właśnie w Mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:04, SimplyLucas napisał:

Pierwszy błąd LA Noir to nie sandbox !! nie porównój do gta-podobnych gier
Drugi błąd mimo że w Mafię 2 grało mi się świetnie i uważam ją za dobry tytuł to umyj
oczy ( pumeksem ? ) bo porównywanie animacji między tymi tytułami i wieszczenie "piękna"
animacji z Mafii jest najdelikatniej mówiąc nadużyciem. proste to są rysy twarzy ( pomijając
brak życia ) właśnie w Mafii

No Mafia II to też taka podróba sandboxa a ludzie tylko porównywali ją ze serią GTA, więc tu też powinni porównywać. Nie znam się na tym, ale dla mnie to w Mafii wygląda bardzo dobrze. Może miała mało animacji ale za to oświetlenie, miasto to jest coś pięknego. Ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Nareszcie jakaś nowość w grach. Co prawda szkoda że nie będzie wersji z polskimi napisami ale po włączeniu angielskich napisów nie powinno być kłopotów. Z GTA 4 nie było... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć mimika postaci wygląda świetnie to mam jakieś dziwne uczucie sztuczności tych twarzy. Powiedziałbym, że tekstury mają troszkę zbyt słabą jakość. "Na ulicy" może to się tak nie rzuca w oczy, ale w cutscenach już jakoś bardziej, nie wiem może po prostu narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że praca w policji to bardzo stresujące zajęcie. Główny bohater nabawił się nawet tiku nerwowego i teraz mruga z taką częstotliwością, że gdyby zamienić ją na energię to mógłbym sobie zaparzyć kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:02, Darkstar181 napisał:

Ja chcę wersję PC :)

A ja nie, R* ma zbyt ułomnych programistów, by poradzili sobie z programowaniem na tak skomplikowaną platformę jaką jest komputer klasy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 05:40, AnthorLord napisał:

Żeby tylko nie zrobili dublingu!

Cenega już powiedziała, że spolszczenia w ogóle nie będzie. Napisów też. Świętujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelka. Tylko nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze bedzie taki framerate. Doskonale pamietamy jak rewelacyjnie wygladaly filmiki z RDR (zapewne na jakims PC-towym buildzie) a jak sie gralo. No ale tak czy inaczej jak dla mnie must have!

PS. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie znowu takich cyrkow na rodzimym rynku jak to bylo w przypadku RDR. Ceny wywindowane, brak gier w sklepach i jakas dziwna nagonka na Cenege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuje, że obejrzałem ten filmik. Owszem już wcześniej wiedziałem, że L.A. Noire to must have, ale nie miałem jeszcze syndromu nerwowego odliczania dni do premiery. Teraz już mam...

@Laid_back
Na nieszczęście Mafii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Cenega już powiedziała, że spolszczenia w ogóle nie będzie. Napisów też. Świętujemy?

Na słowa "Cenega" i "dubbing" cofa mi się śniadanie ;-) Trauma zwiazana z dubbingiem FarCry jest obecna w moim życiu do dziś ;-)

Cale szczęscie że pomysł odpadł w przedbiegach. No może troche szkoda napisów, ale to to akurat "wina" Rockstar''a, a nie "Cenędzy". IMO - nie ma nad czym płakać, tylko się uczyć angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, coś na wyraz Mafii tyle, że po drugiej stronie barykady; powinna być dobra gierka z tego. Ogarną na PiCca jeszcze i gra jest moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna!!! Jeśli Rockstar nie wypuści jej niedopracowanej jak np GTA 4 (choć RDR pokazało, że można od razu coś dobrze zrobić), jeżeli właśnie tak jak na filmiku będzie wyglądać ta gra, jeśli będzie otwarty świat i trochę różnych zadań pobocznych i jakiś rozrywek to będzie gra wszechczasów i już jestem w stanie wydać dwie bańki na nią, a może i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - Wielki Hit
RDR - Jeszcze większy hit
LA Noire - Największy obecny hit Rockstara
Panowie z Rock* chyba grali w Mafia 2 i postanowili, że zrobią sobię taką grę, jaką Mafia powinna być.
Ciekawe co będzie następne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niedawno miałem urodziny i imieniny, kto chce mi zafundować PS3 i L.A. Noir w prezencie? ;D
Jak dla mnie to must have tylko najgorsze, że muszę kupić dodatkowo i konsolę i telewizor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować