Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RPG-owy konkurs na stronie Baldur's Gate 2!

78 postów w tym temacie

Domek

Dla wszystkich miłośników fantasy i gier RPG, Sarafan - pan i władca oficjalnej polskiej strony Baldur’s Gate 2 - przygotował ciekawy konkurs. Zadania nie powinny sprawić najmniejszych trudności żadnemu prawdziwemu entuzjaście, a zawalczyć można o gry i książki. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie na rzeczonej oficjalnej stronie BG2.

Przeczytaj cały tekst "RPG-owy konkurs na stronie Baldur’s Gate 2!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... Nieźle Sarafan :) A już myślałem że się nikt ostatecznie nie pokusi o żaden konkurs :) Ale ja i tak się nie piszę na branie udziału w tym. Nie wiem nic o tych osobach o których wspomniałeś :P W BG grałem pobieżnie. Może czas to nadrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2006 o 16:29, Sarafan_Knight napisał:

Ale książki "Dary" nie masz na 100%. :)


a no nie mam:-)
ale szlag mnie trafi jak na konkurs znowu poświęce X godzin i wygram nico czyli figę(vide:koszyki, konkurs gwiazdkowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 16:33, PolishWerewolf napisał:

Wow... Nieźle Sarafan :) A już myślałem że się nikt ostatecznie nie pokusi o żaden konkurs
:) Ale ja i tak się nie piszę na branie udziału w tym. Nie wiem nic o tych osobach o których
wspomniałeś :P W BG grałem pobieżnie. Może czas to nadrobić? :)


O jakich osobach? :) Chodzi o pytania? :) W takim razie dokładnie przeczytaj zasady. :) Wyraźnie jest napisane, że (p)odpowiedzi do pytań można znaleźć na stronie http://www.proszynski.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 16:34, Sarafan_Knight napisał:

O jakich osobach? :) Chodzi o pytania? :) W takim razie dokładnie przeczytaj zasady. :) Wyraźnie
jest napisane, że (p)odpowiedzi do pytań można znaleźć na stronie http://www.proszynski.pl


Wiem, wiem. Czytałem :) Ale to i tak nie oznacza, że jakoś nie mam ochoty wertować tego wszystkiego :) Pozostawię to bardziej napalonym osobom. Jakoś DS nie wydaje mi się kuszący, a o książce nigdy nie słyszałem. Chociaż i tak to drugie wydaje mi się bardziej interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 16:49, PolishWerewolf napisał:

Wiem, wiem. Czytałem :) Ale to i tak nie oznacza, że jakoś nie mam ochoty wertować tego wszystkiego
:) Pozostawię to bardziej napalonym osobom. Jakoś DS nie wydaje mi się kuszący, a o książce
nigdy nie słyszałem. Chociaż i tak to drugie wydaje mi się bardziej interesujące :)


Wcale nietrzeba wertować tego wszystkiego. :) Wystarczy nieco pomyslec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW :D ! No, no... Sarafan, imponujesz mi :P ! W Ursuli nie jestem żem zbyt obeznan, ale Karta Postaci to co innego, tjaa... Gud Dżob! Ju Ken Kaełnt On Mie, Jeach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 17:22, MonkOfWar napisał:

WoW :D ! No, no... Sarafan, imponujesz mi :P ! W Ursuli nie jestem żem zbyt obeznan, ale Karta
Postaci to co innego, tjaa... Gud Dżob! Ju Ken Kaełnt On Mie, Jeach!


Pytania są naprawdę łatwe. :) Wystarczy pomyśleć i poszukać (wcale niedługo) odpowiedzi na http://www.proszynski.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować