Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RPG-owy konkurs na stronie Baldur's Gate 2!

78 postów w tym temacie

Znalazłem już odpowiedzi na te trzy pytania :P
Wczoraj robiłem jeszcze karte postaci. Troche się namęczyłem, a cała praca zajęła mi na prawdę spooorrooo czasu. Starłem się jak tylko było można, a efekt... myślę że bardzo fajny :)
Dodałem również kilka swoich elementów żeby urozmaicić pracę.
Bardzo chciałbym wygrać, bo na serio napracowałem się przy tej karcie postaci.

POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuj wywierać presji na komisji, podejrzewam że wszyscy biorący udział w tym konkursie napracowali/napracują się równie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdą pracę zapisaną w formacie doc. trzeba zapisywać na dysk. Nie można ją otworzyć za pomocą opcji otwórz w przeglądarce internetowej. Ja również wysłałem w formacie doc. ale chyba ;epiej jest wysłać jako htlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie mówi że mam wygrać tylko stwierdza, że nie był to łatwy konkurs. A nie ma tu mowy o żadnej presji bo nawet jak by ktoś chciał to i tak jej nie wywże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:25, Khalid. napisał:

Widzę, że każdą pracę zapisaną w formacie doc. trzeba zapisywać na dysk. Nie można
ją otworzyć za pomocą opcji otwórz w przeglądarce internetowej. Ja również wysłałem
w formacie doc. ale chyba ;epiej jest wysłać jako htlm.


To naprawdę jest nam wszystko jedno, w którym z tych dwóch formatów przesłałeś swoją pracę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:51, Sarafan_Knight napisał:

To naprawdę jest nam wszystko jedno, w którym z tych dwóch formatów przesłałeś swoją pracę. :)


A co z obrazkami (na przykład portretem), które jak wiemy w HTML muszą być w osobnych plikach? :) Rozumiem że trzeba wysłać cały pakiet - można to spakować zipem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd by był, gdyby i squad z "Zapomnianych Krain" nie brał udziału w tym konkursie :P Karta Mrocznego będzie skończona za godzinę... a tobie jak idzie Furr ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:10, Vilmar napisał:

A co z obrazkami (na przykład portretem), które jak wiemy w HTML muszą być w osobnych plikach?
:) Rozumiem że trzeba wysłać cały pakiet - można to spakować zipem? ;)


Może być zarówno oddzielnie portret i HTML, a także wszystko spakowane, jak chcecie. :) Zaznaczam jednak, że wolimy, żeby nie było spakowane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... Znalazłem przeto odpowiedzi na pytania konkursowe, jak miło... A teraz za Kartę Postaci się biorę...!Świetny Konkurs :P !
PS Czy to ma być bardziej zabawne? Czy może poważne (khem...!) :P ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to być Towje forma sie nie liczy ma być ciekawe i miec coś w sobie żeby Sarafan to zauważył (ups chyba za bardzo podpowiadam) Już nic nie mówie :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 15:21, Lumbago napisał:

Ma to być Towje forma sie nie liczy ma być ciekawe i miec coś w sobie żeby Sarafan to zauważył
(ups chyba za bardzo podpowiadam) Już nic nie mówie :X

Żeby Sarafan zauważył, taa... Mam pomysł. Wrzucę na sam środek wielki, czerwony napis:
"Sarafan, mam już texty na stronę o IWD! Jeśli chcesz je dostać... :> " (Żart oczywiście :P !) Sarafan by zobaczył i znielubił :] ! Nie ma jak szantażyk ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 17:53, Alamar napisał:

NIe rozumiem po co chcesz zamieśćić opisy czarów skoro są one opisane w instrukcji z gry?


A choćby po to, żeby strona była pełna i nie brakowało na niej informacji dla ludzi, którzy ich w danej chwili potrzebują.

Wszelkie uwagi dotyczące strony proszę kierować w tym temacie na forum: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=82&u=3815 lub pod mój adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować