Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Joannie Brych z Gameforge!

71 postów w tym temacie

ogólnie strony, które są dostępne teraz w Polsce, są naszymi oficjalnymi fansite''ami, jednak na razie nie planujemy polskiej wersji oficjalnej strony gry.

Cieszę się, że materiał o RaiderZ się podobał ;) Bardzo chętnie nagram z Rockiem też gameplay z TERA - mam nadzieję, że już niedługo nam się to uda ;] Rozmawialiśmy o tym w czasie gry w RaiderZ ;)

imię swojej postaci gracze będą mogli zarezerwować w obrębie danego serwera. Kiedy tylko ta usługa zostanie uruchomiona (26.04) gracze, którzy zakupili pre order uzyskają dostęp do wszystkich serwerów (EU) i tam będą mogli stworzyć swoją postać (oczywiście zalogują się do gry dopiero 28.04 - ''wczesny start'') rezerwując tym samym wybrane imię. Jeśli będziesz chciał zarezerwować sobie nicka na kilku serwerach - musisz stworzyć postać na wszystkich tych, które Cię interesują :) Z serwerami NA wygląda to trochę inaczej, ponieważ nie ma blokady IP, jednak żeby mieć dostęp do tych serwerów, należy kupić amerykańską wersję gry. Zamawiając europejski pre-order nie mozna grać na amerykańskich serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wiadomo już coś o Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers
Head Start dla kupujacych w sklepie gram.pl? A to już niedługo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Runes of Magic
Kiedy zostaną poprawione podstawowe błędy w grze takie jak crashe? Na oficjalnym polskim forum gry Runes of Magic jest pełno tematów na ten temat. Gra się wywala podczas używania teleportów (najczęściej), a także podczas przebywania i przemieszczania się po miastach. To nie jest pojedyńczy przypadek, raportów od graczy macie zapewne setki.
Pytanie nr 2. Kiedy planujecie zaktualizować silnik graficzny gry? Ten, który jest teraz, nie obsługuje vsync, antyaliasing, anizotropic filtering, nie wspominając o bibliotekach DirectX 10 oraz 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

head start (28.04) oraz rezerwacja imienia (26.04) będą dostępne tego samego dnia dla wszystkich, którzy zakupili TERA w pre orderze. Jeśli chodzi o wersję pudełkową, to pytanie bardziej do Ubi, nie powinniście się jednak obawiać, że nie otrzymacie swojej gry na czas. Do 26.04 (jeśli nie zadziałają tutaj żadne siły wyższe ;)) każdy powinien dostać swój egzemplarz :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

nie znam cen dla Polski, jednak ceny w euro możecie sprawdzić na oficjalnej stronie społeczności TERA Europe. Czy dla PL będą takie same, nie jestem w stanie powiedzieć.

Zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

wiem, że pewnie słyszycie to tysiące razy i macie wrażenie, że nic się nie zmienia, ale zapewniam, że pracujemy nad obecnymi błędami. Chciałabym żebyśmy byli w stanie za jednym razem wyeliminować wszystkie błędy, niestety to trwa :/ Co do grafiki, to nie planujemy w najbliższym czasie żadnych aktualizacji, możliwe jednak, że coś się zmieni wraz z premierą Chaptera V. Poinformujemy o tym.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej prywatnie do Ciebie Joanno - jak zostałaś PR Managerką, dlaczego Cię to kręci i jaką drogę musiałeś pokonać aby pełnić wymarzone stanowisko? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

Fajne pytanie :) W sumie wszystko zaczęło się od tego, że jestem graczem i od dziecka uwielbiam gry komputerowe :D Poza tym PR to przede wszystkim utrzymywanie kontaktów z innymi, a ja zawsze byłam dość otwartą osobą i łatwo nawiązywałam nowe znajomości ^^ A jedyna recepta jaką mam na osiągnięcie sukcesu, czy zdobycie wymarzonej pracy jest dość oklepana – trzeba uwierzyć w siebie i po prostu dążyć do celu. Ja stwierdziłam, że chcę spróbować w branży gier i uważam, że mi się to udało :) Może musiałam wyjechać za granicę etc. ale traktuję to jako świetną okazję do szkolenia języków, zdobycia doświadczenia, a przede wszystkim do poznania kolejnych interesujących osób :) I nie tylko służbowo, ale i prywatnie :)

Pozdrawiam,
Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Czy w wersji gry TERA online na europe bedędą dostępne Chronoscrolle które miały zapobiegać handlowi goldem, poza grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować