Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porównanie TDU i TDU2 od Motogames.gram.pl

29 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2011 o 17:39, AnthorLord napisał:

Czyli co? Lepiej kupić pieca za 5000PLN,- ?

za 5000PLN to gorzej,
lepiej kupić pc za 68799 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z jedynką dwójka to totalny syf. Graficznie dwójka oczywiście jest lepsza, ale gameplay zniszczony totalnie, fizyka zrobiona na kolanie, ta gra nie chciała wczytać kierownicy! (mimo, że to logitech, a on działa we wszystkim). No i istny pedzioland sponsorowany przez simsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny genialny tytuł newsa na Gram.pl, który wprowadza w błąd :/ Jak go przeczytałem, to myślałem, że będzie jakieś porównanie obu gier, czyli np. modeli jazdy, stajni samochodów etc. A okazuje się, że jest tylko porównanie grafiki :/ Btw jak dla mnie to oprawa graficzna w TDU2 mogłaby być identyczna jak w jedynce, a mi by to i tak nic nie przeszkadzało. Ci, którzy mówią, że jest z nią coś nie tak, to zwykli malkontenci, którzy za najważniejszą składową gry uznają wygląd... jak facet ocenia dziewczyny po wyglądzie tylko, to nazywa się go płytkim, proponuję stosować to określenie również do graczy sugerujących się jedynie grafiką :P

Tytuł powinien brzmieć : "Porównanie grafiki w TDU i TDU2 od Motogames.gram.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe" są opinie ludzi odpalających grę na low detalach. Mój screen mało nasycony kolorami bo jak widać po niebie zbierało się już na deszcz. Gra na PC w max detalach to zupełnie co innego niż wersja konsolowa. Taka prawda, czy to kogoś boli czy nie.

20110211014416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się tdu2, bawili się z produkcją 2 części kilka lat i nie zrobili nic konkretnego, dodano drugą wyspę, pierwsza jest taka sama nawet wyścigi się powtarzają, tez mi wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować