Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na konsole? Cały czas wszystko możliwe!

31 postów w tym temacie

@Virus32
Blizzard pewnie czeka na wersję konsolową Torchlighta i opinie graczy. Będzie miał darmowy test takiego rozwiązania i jeszcze podpatrzy sterowanie od Runic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego współpraca z pc i jestem w niebie :-)
Chociaż wątpię aby battlenet działał z Livem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:56, fenix00 napisał:

Mogą gadać co chcą , ale jeśli Activision stwierdzi że można na tym zarobić to będzie
Diablo na konsole .


Oj mylisz się. Akurat Blizzard jest jedną z tych firm, której do niczego nie zmusisz. Wierz mi, ewentualne odejście Blizza od Acti znacznie mocniej zaboli tych drugich.

Blizzard ciągle po swojemu. Nie mówią nie, ale też nigdy nie powiedzieli, że będzie. Więc o ile już nie zaczęli prac w tajemnicy to może wyjdzie... 2-3 lata po premierze na PC :P A wtedy to niech robią co chcą, na blaszaku każdy grę już 10 razy zdąży ukończyć przez ten czas :)

Dnia 10.02.2011 o 19:56, fenix00 napisał:

Ale by była akcja, gdyby trójka wyszła jednak na konsole i sprzedała się lepiej niż wersja
na PC:)


3 miliony SC II w miesiąc, a Diablo ma przynajmniej taką samą bazę graczy jak Star. Więc sprzedaż tej gry będzie co najmniej tak samo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:00, Pile napisał:

Do tego współpraca z pc i jestem w niebie :-)
Chociaż wątpię aby battlenet działał z Livem.

Niestety, Microsoft bardzo niechętnie podchodzi do innych platform gry online wiec coś mi się powątpiewa co do Battlenet na XBL. Lecz kto wie.
A co do sterowania w diablo na padzie, to czy przypadkiem na PSX nie było Diablo ??
Odpowiedź prosta, było zrobione i to z pomocą <w co dzisiaj trudno uwierzyć> EA.
Zatem na pewno da się to zrobić ale zapewne Blizz będzie tą opcje rozważał tak jak Redzi z W2. Dobrze się sprzeda na PC to czego nie<a w sprzedaż D3 nie wątpię>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wydaja chocby i na Iphone''a. Diablo jest kultowa seria na PC, pecetowcy czekaja na trójkę 10 lat i kupia ja w najwiekszej ilosci zeby nie wiadomo co. A z tego co orientuje sie w gustach konsolowców to D3 nie jest żadnym aj waj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:23, Henrar napisał:

Neverending stiry. To już się powili staje nudne.


To tak samo jak z Wiedźminem 2. Zachodni dziennikarze mają pierdolca na tym punkcie i niemal w każdym wywiadzie pada jakieś pytanie o konsole. To samo Gnyp. Aż dziw, że nie zapytał, czy pseudomarmurowa głowa też będzie kompatybilna z klockiem i chlebakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:21, MozgotrzepPL napisał:

Ale by była akcja, gdyby trójka wyszła jednak na konsole i sprzedała się lepiej niż wersja
na PC:)


Witaj.

Nigdy w życiu taka akcja nie powstanie. Aż dziw bierze że nawet taka myśl przeszła Ci przez głowę xD. Wiadomo czym szczyciły się poprzednie części BN jeszcze raz BN Masa ludzi mogła ostro pocinać po necie gdzie również 1 z drugim mógł sięDuelować. Ludzie to kupią. Między innymi Ja xD ze względu by zobaczyć: co Blizz tam wytworzył. Dlaczego, po co, i jak znów Pan Grozy zagraża naszemu światu. A kiedy ludzie skończą z singlem wiadomo co się będzie działo. BN i jeszcze raz BN. Aż serwery będą im nie ujeżdżać :D. Ja do dziś szponce w D2 po BNie :d i mi się nie nudzi bo lubię Ownić na PVP. Ciekaw jestem jak tam będzie wyglądała akcja z PVP.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wielu pisało tu.. chcą być firmą szanowaną? musza wydawać na konsole też. Nie ważne co zrobili. To samo jeżeli chodzi o zarabianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 00:22, Kafar napisał:

Jak już wielu pisało tu.. chcą być firmą szanowaną? musza wydawać na konsole też.


Co ma bycie szanowanym do wydawania lub nie na konsole? Albo odwróćmy - czy nie szanujesz np. Rockstar, bo RDR nie wyszło na PC? Naprawdę jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie chce grać na PC bo ma stary sprzęt i nie stać go/szkoda mu kasy na upgrade, a chciałby zagrać w Diablo III. Ale proszę, nie dorabiajmy do tego dodatkowych ideologi.

Dnia 11.02.2011 o 00:22, Kafar napisał:

Nie
ważne co zrobili.


StarCraft II nie ma racji bytu na konsolach. Tak jak RTSy ogólnie, co już nie raz zostało pokazane marną sprzedażą.

Dnia 11.02.2011 o 00:22, Kafar napisał:

To samo jeżeli chodzi o zarabianie.


Ehhhh, to Blizzard. Oni zarabiają krocie wydając tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak już wielu pisało tu.. chcą być firmą szanowaną? musza wydawać na konsole też. Nie ważne co zrobili. To samo jeżeli chodzi o zarabianie."

Tak czy siak synu Activision-Bizurdas to firma która jest na pierwszym miescu pod względem tworzenia gier i budżetu :) i długo jeszcze będzie ponieważ gry i tak będą sprzedawać sie lepiej na PC niż na konsole z innymi tytułami też tak jest chłopcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 04:10, luk2255 napisał:

"Jak już wielu pisało tu.. chcą być firmą szanowaną? musza wydawać na konsole też. Nie
ważne co zrobili. To samo jeżeli chodzi o zarabianie."

Tak czy siak synu Activision-Bizurdas to firma która jest na pierwszym miescu pod względem
tworzenia gier i budżetu :) i długo jeszcze będzie ponieważ gry i tak będą sprzedawać
sie lepiej na PC niż na konsole z innymi tytułami też tak jest chłopcze!

Primo - raczej nie jesteś jego ojcem ani na 100% nie jesteś od niego starszy by mu kwitować per synu, chłopcze.
Secundo - Z tym łącznym twierdzeniem,że spółka Acti-Blizz sprzedała najwięcej gier na PC to też bym uważał. Sam Blizzard tak, w końcu wydał tylko jedną gre na konsole i było to pierwsze Diablo. Nie oszukujmy się,większość gier od Acti sprzedała się o niebo lepiej na konsole niż PC. I tu nawet świetnie sprzedające się gry Blizzu nie pomogą.
Zatem pleciesz wyssane z palca głupoty skoro twierdzisz, że w dzisiejszych czasach gry na PC sprzedają się lepiej. Takie CoD BO na PC dzieli zawrotne 5% ogólnej sprzedanych kopii z Wii i Ds<22500 kopii wspólnie z wcześniej wymienionymi konsolami niny>. Czyli nawet nie 5%. Jak nie trudno policzyć to 95% przypada na konsole. A CoD nie jest osamotnione w takiej przewadze sprzedaży nad PC.
Reasumując, pisząc coś najpierw się upewnij czy to co napisałeś nie będzie stekiem bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować