Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 zabity przez GTA V?!

19 postów w tym temacie

Wydaje mi się że po negatywnym przyjęciu przez graczy nowego wizerunku Maxa stwierdzili że najpierw skończą (bo prace na pewno trwają już jakiś czas) GTA a Maxa zaczną tworzyć od początku z założeniem żeby bardziej przypominał poprzednie części (czego sobie i wam życzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstarowi najlepiej wychodzą duże gry z otwartym światem. Oczywiście chciałbym by obie gry ujrzały światło dzienne, ale jeżeli miałbym wybrać pomiędzy dwoma produkcjami to wybrałbym GTA V. Wolę dużą produkcję z długą kampanią, trybem sieciowym i ogromem znajdźiek, a nie 8 godzinną przygodę gliny. Ktoś może powiedzieć, że woli klimatyczną dopracowaną pod względem fabularnym opowieść o glinie, nawet jeżeli byłaby krótka. IMO - o oprawę fabularną w przypadku GTA V nie ma się co martwić. Rockstar tak pozytywnie zaskoczył mnie pod tym względem prezentując Red Dead Redemption, że do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że udało im się tak ładnie poprowadzić historię. Coś czuje, że podobnie będzie (jak nie lepiej!) z L.A Noire.

Prawdę mówiąc Max Payne nigdy nie była dla mnie grą którą koniecznie trzeba wrzucać do wszelkiego rodzaju "Top 20 gier wszechczasów". Już prędzej wrzuciłbym tam ONI, ale na sequel tej gry nie mam raczej co liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że brak informacji nt nowego Maxa spowodowany jest tym, że po zdumiewającej fali krytyki w stronę developera, twórca postanowił zmienić koncepcje produktu. Może doczekamy się Maxa, na którego wszyscy czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~Fang

Wydaje mi się że po negatywnym przyjęciu przez graczy nowego wizerunku Maxa stwierdzili że najpierw skończą (bo prace na pewno trwają już jakiś czas) GTA a Maxa zaczną tworzyć od początku z założeniem żeby bardziej przypominał poprzednie części (czego sobie i wam życzę).

Zabawne, pomyślałem DOKŁADNIE to samo kiedy przeczytałem tytuł newsa.

Oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej, żeby Max Payne 3 nie wyszedł. No bo dlaczego wydawać coś na siłe i niszczyć klimat i legendę poprzednich części? Bo jakoś nie mogę uwierzyć w sukces trzeciej odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja po raz n-ty wam mówię, że to nie będzie GTA V, tylko Vice City na usprawnionym silniku GTA IV/RDR.
Rockstar robi po prostu replay, tak jak to zrobił z silnikiem GTA III - eksploatacja engine''u na całego.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 00:59, Cygi napisał:

Heh, a ja po raz n-ty wam mówię, że to nie będzie GTA V, tylko Vice City na usprawnionym
silniku GTA IV/RDR.

Ale nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby nazywać to póki co GTA V - to jaki będzie miało ostatecznie podtytuł nie jest tu raczej najważniejsze. Osobiście też chętnie zobaczył bym powrót do Vice City - Liberty jest monotonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie był bym taki pewny co do Vice City. Mimo, że tak logicznie myśląc to kolejna odsłona powinna rozgrywać się w tym mieście, ale Rockstar lubi zaskakiwać i niewykluczone, że będzie to np. Los Santos, Las Venturas, San Fierro (jednak to chyba najmniej prawdopodobne) lub inne odzwierciedlone amerykańskie miasto. Z tego co w różnych miejscach czytałem to będzie właśnie albo VC albo LS, bo na powtórkę San Andreas to nie ma co liczyć w najbliższych moim zdaniem 20 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam nadzieję że to będzie powrót do VC ponieważ VCS to była porażka.

Odnośnie MP3 może to dobrze dzięki temu nie zniszczą klimatu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, że GTA V zamroziło prace nad MP3. Z zapowiedzi wnioskuję, że nowy max to był zwykły gniot, który za grosz nie nawiązywał do poprzednich części. Nie wiem czemu nikt nie zauważył ale na planie wydawniczym Take Two na ten rok nie pojawił się również Agent, gra którą tworzy Rockstar North (twórcy całej sagi Grand Theft Auto). Przypominam, że Agent miał się ukazać w roku 2010 z zapewnień Rockstara. Gra się nie ukazała i nie ma na jej temat żadnych wiadomości więc prawdopodobnie ten projekt też został zamrożony. A jak ktoś jest dobrze poinformowany to z dzieł zapowiedzianych Rockstar teraz pracował wyłącznie nad grami Max Payne 3 i Agent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na następne GTA, ja tylko chciałbym żeby tym razem optymalizacja na PCta była lepsza. Żeby chociaż można było na moim sprzęcie pograć w 40 klatkach na sekundę bez żadnych spadków w rozsądnych detalach.

Tylko jak zapowiedzą już nowe GTA, załóżmy za 3-4 miesiące, to i tak pewnie wyjdzie dopiero w 2012 jak nie później, chyba że już w tym momencie sporo jest zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować