Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II - demo dla wszystkich 22 lutego

23 postów w tym temacie

No i dobrze. Mam nadzieję, że wydawcy wrócą do "jedynej słusznej" reguły wydawania dem przed wydaniem gry pełnej.

Uprasza się innych wydawców o powielanie tego wzorca :)

Będę miał okazję zobaczyć ile tak na prawdę wart jest nowy DA2. Choć mój pre-order raczej jest bezpieczny, mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać. Ale jak wiadomo zawsze lepiej samemu coś sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do du... =.=
Ja 23ciego muszę wyjechać na cały tydzień T.T [wyjazd służbowy].. to już sobie pograłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, wreszcie będę miał okazję sprawdzić, czy zmienili system walki na tyle, aby było warto grę zakupić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 22 luty to jakaś szczególna data dla branży gier. Dla mnie oczywiście tez bo w ten dzień ma urodziny. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mnie miło zaskoczyła, w demo zagram na 100% i może nawet kupie pełną tylko nie wiem na którą platformę. Demo przetestuje na PC jako swoisty test czy warto i na PS3 jak na PC będzie kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luzik. Gra wychodzi 11 marca więc raczej znajdziesz godzinkę w ciągu 9-10 dni przed premierą, żeby przetestować demo ;)

Cóż. Czekam. Wątpliwości duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 21:39, Killinginno napisał:

Co tam po demie, czekam na pełną wersję gry.


Demo jest po to zeby zobaczyć kawałek gry, czasami decyduje o tym czy się kupi gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 21:39, Killinginno napisał:

Co tam po demie, czekam na pełną wersję gry.

Rozumiem że jak idziesz do sklepu z odzieżą, to też kupujesz jak leci, nie patrząc na rozmiar spodni, czy ich kolor ?
Demo jest po to, by niezdecydowani mogli sprawdzić czy gra jest warta kupna.
Swoją drogą, czasami nawet ci którzy są pewni zakupu po zagraniu w taką próbkę mogą zaoszczędzić kupę kasy na jakimś crapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 21:50, Darkstar181 napisał:

> Co tam po demie, czekam na pełną wersję gry.
Rozumiem że jak idziesz do sklepu z odzieżą, to też kupujesz jak leci, nie patrząc na
rozmiar spodni, czy ich kolor ?

Przesadzasz, wśród gier jest inaczej.

Dnia 11.02.2011 o 21:50, Darkstar181 napisał:

Demo jest po to, by niezdecydowani mogli sprawdzić czy gra jest warta kupna.
Swoją drogą, czasami nawet ci którzy są pewni zakupu po zagraniu w taką próbkę mogą zaoszczędzić
kupę kasy na jakimś crapie.

Ja rozumiem, gdyby ta gra była pierwszą z tej serii, nikt by nie wiedział czy będzie ona fajna, czy nie, ale jest ona kontynuacją gry, na którą nikt nigdy nie narzekał, która miała świetna opinie wśród graczy. Rzadko zdarza się, aby kontynuacja takiej gry była bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rzadko zdarza się, aby kontynuacja takiej gry była

Dnia 11.02.2011 o 22:28, Killinginno napisał:

bardzo słaba.

Ty chyba raczysz żartować.
Bo właśnie kolejne części gier, filmów, są zazwyczaj gorsze od pierwotnej wersji. A to dlatego że mogą już żerować na wyrobionej marce.

A w przypadku Dragon Age dochodzi zmiana silnika, i dosyć śmiałe opcje w rozgrywce , jak zmiana prowadzenia rozmów, w przypadku gry RPG ma to kolosalne znaczenie, oraz ograniczenia do grania jedną rasą, do wybory tylko 3 klasy. To są istotne różnice w stosunku do pierwszej części. Demo to w tym przypadku mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 22:32, Darkstar181 napisał:

>Rzadko zdarza się, aby kontynuacja takiej gry była
> bardzo słaba.
Ty chyba raczysz żartować.
Bo właśnie kolejne części gier, filmów, są zazwyczaj gorsze od pierwotnej wersji.

No tak, ale zawsze mają w sobie coś dobrego. Teraz nie mówię na temat tej gry, ale ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2011 o 22:32, Darkstar181 napisał:

Ty chyba raczysz żartować.
Bo właśnie kolejne części gier, filmów, są zazwyczaj gorsze od pierwotnej wersji. A to
dlatego że mogą już żerować na wyrobionej marce.

Nie koniecznie,np,seria " Zabójcza Broń " - choć mówi się też że wyjątek potwierdza regułę.
" Imperium Kontratakuje " też jest lepsze od " Nowej Nadziei ",oraz " Batman Returns " od " Batmana ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować