Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DiRT 3 - zapowiedź

12 postów w tym temacie

Przepraszam bardzo jak w trzech częściach CoD strzelaliśmy do zombiaków? Chyba tylko w WaW i BO. To 2, a nie 3. ;D I jak dla mnie to największym oczekiwaniem będzie tryb Gymkhany i zmienne warunki pogodowe na "oesach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na DiRT 3 czekam po tym jak zagrałem w jedynkę... Tylko ten tryb zombie dla mnie jest totalnie zbędny, coś będzie można pograć trochę ale jakoś nie czuję żebym w to ciągle grał. Bardziej liczę na tą setkę tras. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 10:56, Muradin_07 napisał:

Ja na DiRT 3 czekam po tym jak zagrałem w jedynkę... Tylko ten tryb zombie dla mnie jest
totalnie zbędny, coś będzie można pograć trochę ale jakoś nie czuję żebym w to ciągle
grał. Bardziej liczę na tą setkę tras. :D


Tryby zombie nie powinni wstawiać, zły pomysł.
Ogólnie 3 i tak sie świetnie zapowiada, będzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 10:44, Jacor32 napisał:

Przepraszam bardzo jak w trzech częściach CoD strzelaliśmy do zombiaków? Chyba tylko
w WaW i BO. To 2, a nie 3. ;D I jak dla mnie to największym oczekiwaniem będzie tryb
Gymkhany i zmienne warunki pogodowe na "oesach" ;)

Naucz się czytać, człowieku - przecież napisał, że w dwóch a nie w trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trybów gry to nigdy nie ma ich za dużo: jeżeli takowy Ci się nie podoba, po prostu w niego nie grasz. Na pewno znajdzie się ktoś inny, komu dany tryb się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać, bo zapowiada się świetnie. Dobrze jeszcze by było jakby dali soundtrack do gry na takim samym poziomie co w 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, że już Dirt 2 pod względem graficznym pobił - jak dla mnie - wszystkie wyścigówki, więc jak Dirt 3 ma nie być rewolucyjny skoro grafika ma być jeszcze lepsza - jak dla mnie to też jakaś rewolucja w branży gier wideo. W tekście było napisane, że w Dirt 3 będą samochody marki Subaru dzięki zakupionej licencji WRC. A czy przypadkiem Subaru nie wycofał się z rajdów ? Serio pytam, bo tak słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłupieli ci twórcy do reszty... ale, jak widać, takie "rewelacje" się sprzedają, skoro w każdej grze zaczynają wymyślać. Niedługo cały rynek stanie się "idiot friendly". Niech jeszcze zrobią avatara, domki i kilkadziesiąt rodzajów rzęs, podbródków i uszu do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 19:31, Noristias napisał:

> Przepraszam bardzo jak w trzech częściach CoD strzelaliśmy do zombiaków? Chyba tylko

> w WaW i BO. To 2, a nie 3. ;D I jak dla mnie to największym oczekiwaniem będzie
tryb
> Gymkhany i zmienne warunki pogodowe na "oesach" ;)
Naucz się czytać, człowieku - przecież napisał, że w dwóch a nie w trzech.


no jakbyś nie zauważył do był już edit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować