Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książę niczym Geralt - Duke Nukem Forever także w edycji kolekcjonerskiej

58 postów w tym temacie

Sądząc na tytuł newsa myślałem że to tylko wymuszona reklama Wiedźmina. Zwracam honor, faktycznie patrząc na EK Księcia od razu na myśl przychodzi Wiesiek ze swoim popiersiem. Super wygląda ta edycja ale bardziej mnie interesuje limitowana edycja MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz każda edycja kolekcjonerska tak wygląda. W sumie to genialnie bo kiedyś to była parodia jak dawali tylko soundtrack jakiś filmik i książeczkę z artami. Szkoda tylko, że cena poszybowała tak w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. to teraz tylko ciekaw jestem jaka będzie cena takiego pakietu.
Bo to jest to na co czekałem :) Ale jeśli będzie kosztować więcej niż 50 funtów to cena będzie nie do przełknięcia i podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie kosztowała powyżej 299zł to ja biorę w ciemno:)
Oby tylko EK była dostępna również w polsce i w wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że charakter taki jak Duke zupełnie nie pasuje do obecnych czasów. Był spoko w swoich latach, kiedy był idealną parodią filmów ze Stallonem czy Arnoldem. Czy dziś to wystarczy? Wątpię. Mnie np. jakoś nowy Duke ani ziębi, ani grzeje. A z samego sentymentu nie wydam pieniędzy na grę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę moda na ciekawe EK - Shogun II, Wiedźmin, teraz DNF i do tego jeszcze w dość przystępnych cenach(to ostatnie też mam nadzieję), nic tylko się cieszyć, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować