Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - zobacz nowych przeciwników w akcji i nie tylko

14 postów w tym temacie

Nareszcie jakiś filmik który mnie przekonuje do Crysis 2. Jeśli będzie możliwe takie skradanie, takie walki z przeciwnikami ("ciekanie" po ścianach itp.) i nie tylko... to zakupie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to gra którą muszę kupić. Widać że twórcy się przykładają i że całość będzie na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu sesji mo-cap już wiem dlaczego kosmici wyglądają tak głupawo. Powinni od razu obkleić czujnikami jakiegoś koguta i pogonić go pare razy w tę i z powrotem po sali- wyszło by nawet lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się na Crysisa 2 nakręcam. Znowu mamy syntetycznych kosmitów a nie klasycznych z wielkimi głowami XD
Czy tylko ja mam wrażenie że w połowie singla wróci Prophet, Psycho lub Nomad?
Podobają mi się takie sekwencje jak były z tym detonatorem i pociągiem jadącym na kosmitę gdy już ten celował rakietą w gracza, widzę że się tu nie zawiodę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 20:49, karolekx23x napisał:

Gre na pewno bede miał, jak nie dostane jako prezent to sobie zakupie. Jedna z gier która
muszę mieć.


W taki sposób napędza się hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z wielką chęcią bym zagrał, ale mam nadzieję, że fabuła będzie trochę ciekawsza niż w jedynce, po Crysis mnie trochę przynudzał po kilku misjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować