Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision Blizzard chce przejąć Take-Two?

49 postów w tym temacie

A własnie, przypomniałeś mi Gorack o tym, że jakiś czas temu Kotick (chyba on) wypowiadał się na temat cen gier i marzą mus ie ceny własnie takie jak napisałeś, w przeliczaniu na nasze, coś +250zł. Tak więc, zwolennicy T2-ActiBlizz merge, chcielibyście tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:34, Thanathos napisał:

Tak więc, zwolennicy T2-ActiBlizz merge, chcielibyście tego ?


Założę się, że arborek by tego chciał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost bc2 bylo zastrzykiem nowosci i wydaje mi sie smieszne to co mowisz bo polskie serwery w tej grze sa mocno okupowane praktycznie tylko przez polakow. A Acti ma polakow gleboko w .... . Zreszta ea robie nie najgorsze pelne polonizacje i swietne kinowe a acti daje do robienia spolszczenia kinowe pro polonizatora (taki nasz polski dystrubutor gier acti bo sznownego pana Koticka nie stac na zalozenie polskiego odzialu ) ktorzy chyba kiblowali z polskiego w podstawowce .A przy okazji do BC 2 DLC byly za free tylko duzy vietnam za 5 dych . Jezeli chodzi o jakosc innych gier to fify ci sie pewnie nie podobaly. Pewnie zamiast w NFS HP grasz w Blua xd .Na koniec to acti robi ci czarna dziure w portfelu a nie ea sądząc po cenie reedycji i polityce cenowej.

No coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:02, vegost napisał:

a ja ich nienawidzę ze niskiej jakośći gier wydawanych w Polsce więc sorry (...)
Nie widzisz tego jak EA robi ci z portfela czarną dziurę i jeszcze nic nie dają w zamian.

A LEM to może daje całą masę materiałów dodatkowych? Rotfl. EA i LEM (piszesz przecież o jakości gier wydawanych w Polsce), jeśli chodzi o jakość wydań, stoją na tym samym poziomie.
Co do jakości samych gier EA już dostrzegło, że odgrzewanie kotletów nie jest dobre, Activision dopiero zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:07, bezlerg napisał:

> Dodatkowe mapy do GTA V? Nieeeeeeee.........

W tym przypadku dodatkowe misje :D

10 nowych misji już za 50zł!
I setka kampanii reklamowych.



Zdziwił byś się. Mogłoby to wyglądać tak, że do trybu deathmatch dodano by po prostu nowe miejsca do gry w, załóżmy, Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłaby zdecydowanie zła wiadomość - Kotick położyłby łapy na bardzo zacnych markach i (tradycyjnie) starał sie je wycisnąć jak cytrynę.

Już widze seryjne produkcje GTA i RDR + milion gównianych DLC (tak jak ma Acti w zwyczaju), czyli zupelnie inaczej niż ma w zwyczaju Rockstar.

To byłby prawdziwy dramat - jedna z niewielu porządnych firm, ktora nie rozmienia swoich marek na drobne, stawia na jakośc i nie boi się ryzykować w łapach tego szkodnika...

Naprawdę - aż mi się smutno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:34, Thanathos napisał:

A własnie, przypomniałeś mi Gorack o tym, że jakiś czas temu Kotick (chyba on) wypowiadał
się na temat cen gier i marzą mus ie ceny własnie takie jak napisałeś, w przeliczaniu
na nasze, coś +250zł. Tak więc, zwolennicy T2-ActiBlizz merge, chcielibyście tego ?



Jak pokazuje przykład tego forum, nie brakuje debili, którzy by chcieli...
A ktos sie dziwi, jak to mogł powstać komunizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Proszę Pana ;DD
==============

Oni powinni trzymać się jak najdalej z dala od pazurów Koticka, to zbyt kreatywni i ambitni ludzie, by wpaść w plany finansowe Acti. W ogóle mariaż z jakimkolwiek dużym wydawcą mógłby rzutować na pogorszenie jakości ich produktów, a ten jest jednym z tych "bardziej wpływowych" (negatywnie);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 19:19, ribik napisał:

Ja do dzisiaj nie mogę przeboleć, że Blizzard nie jest niezależną firmą

Dokładnie, mam to samo. Chcę upadku Acti a nie Blizzarda :/ mam przez to ambiwalentne odczucia w tej kwestii. Blizzard dalej robi świetne gry (Starcraft 2 to RTSowe mistrzostwo), a Acti się nim wybiela :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A paszli! Wy mi stąd! Bo dyszlem przyłożę!

Jeszcze brakowało tego, żeby ten Booby Srotick położył łapę na TAKE-TWO. Prędzej ja się w drzwiach położę, Koticka nie wpuszczę i pokażę klatkę piersiową.

Activision... Money Vision...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zacytujemy bliżej nieznanego spadającego człowieka :

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

RIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie chcemy żeby T2 zostało przejęte przez Molocha Acti/Blizz. Natomiast co do cen, to musicie zauważyć, że te dwie firmy i tak od zawsze miały najdroższe gry. Ponad 2 stówy za GTAIV na PC u Rockstara, albo choćby cena premierowa Diablo 2 (jeszcze wtedy sam Blizz) 159, gdy większość gier kosztowała po 99.

Nie wspomnę o 'korzystnych' cenach za CoD (tutaj przelicznik 1h gry/zł jest bardzo wysoki, w przeciwieństwie do GTA i np. Diablo)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować