Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - Retribution: szczegóły polskiej edycji specjalnej

36 postów w tym temacie

60zł drożej? Hmm będę musiał się mocno zastanowić (a parcie na retribution mam duże ;D). Koszulka L - jaki to rozmiar? I wstawcie większy obrazek jak możecie bo pixeloza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mogę powiedzieć "łał i osom"...

Wysyp dobrych edycji specjalnych na początku tego roku... oby tak do końca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 16:51, Laston napisał:

60zł drożej? Hmm będę musiał się mocno zastanowić (a parcie na retribution mam duże ;D).
Koszulka L - jaki to rozmiar? I wstawcie większy obrazek jak możecie bo pixeloza ;)


Większy obrazek rozjedzie stronę. Ten i tak już jest na granicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże przebicie 129,90 zł w porównaniu z edycją standardową - 69,90 zł w sklepie gram, to cena wyższa o 85%. Z drugiej strony EA sprzedaje za tyle zwykłe wydania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije amerykańskiej edycji kolekcionerskiej DNF :P
Ale ta gra zasługuje na wiecej. Ale.. chyba kupie tą edycje bo miło dla oka wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prosiłbym o oficjalne wymiary tej koszulki. Jeżeli będzie ona w tej samej rozmiarówce co inne koszulki w sklepie to wygląda na to że będzie to 53 cm / 76 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramkę wstawia się miniatury, a po kliknięciu w obrazek otwiera się w nowym oknie w pełnej swej okazałości. W innych newsach przynajmniej tak jest. Dlatego chodzi mi o obrazek w większej rozdzielczości, bo jakość tego przypomina grafikę z lat 90 ;)

@damlon
Tak, problem w tym, że to jest tylko dodatek - chociaż samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja specjalna jest wspaniała... Kody na DLC dla każdej z ras - super, koszulka - mega. Pozostałe elementy - mogą być. Trzeba będzie się zastanowić nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:10, Laston napisał:


@damlon
Tak, problem w tym, że to jest tylko dodatek - chociaż samodzielny.


No fakt, jednak t tylko dodatek. Może bym się skusił, ale nie wcisnę się w koszulkę w takim rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęciom kupie ale dopiero w kwietniu i takie pytanko do gram.pl czy będzie można zamówić u was EK i ile będzie egzemplarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 20:54, somi88 napisał:

Z chęciom kupie ale dopiero w kwietniu i takie pytanko do gram.pl czy będzie można zamówić
u was EK i ile będzie egzemplarzy ?


Z tego co wiem w naszym sklepie ta edycja pojawi się w poniedziałek. Cena też będzie nieco inna i raczej niższa niż wyższa :)

Co do rozmiaru koszulek - cóż, zestaw przygotowuje dystrybutor i my nic z tym nie zrobimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena w gram.pl będzie wynosić 110 złotych lub mniej, to może się skuszę. Tylko czemu kurde te koszulki takie małe? Typowy gracz to mężczyzna w wieku 16-25, to lepsze byłyby XL-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować