Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - Retribution: szczegóły polskiej edycji specjalnej

36 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2011 o 17:10, Laston napisał:

W ramkę wstawia się miniatury, a po kliknięciu w obrazek otwiera się w nowym oknie w
pełnej swej okazałości. W innych newsach przynajmniej tak jest. Dlatego chodzi mi o obrazek
w większej rozdzielczości, bo jakość tego przypomina grafikę z lat 90 ;)


Ah, o to chodzi. Jasne, da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 21:10, Lemonardo napisał:

Jeśli cena w gram.pl będzie wynosić 110 złotych lub mniej, to może się skuszę. Tylko
czemu kurde te koszulki takie małe? Typowy gracz to mężczyzna w wieku 16-25, to lepsze
byłyby XL-ki.

Ale te elki od CDP są naprawdę duże - ta do Shoguna 2 EK ma wymiary 60 x 75 cm.
Zmierz proszę jakąś swoją koszulkę dopasowaną dobrze do figury i daj znać, ile Ci wyszło.
Szerokość mierzona na poziomie torsu, długość od ramienia do dolnego brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena spora jak na ta gre, ale popatrzeć na gry premierowe to praktycznie wszystkie albo 100 albo 120 zł. No i do gier EA i innych koszulki nie dorzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RetributionŻ?

Koszulka mi się podoba, ale chodzenie w niej do ogólniaka to...no wiecie...

Kupię zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 60 cm to jest szerokość klaty czy obwód czy jak to się mierzy?
dubel :/
PS. Powinniście wyłączyć możliwość odpowiedzi na własne posty, już kilka razy zamiast ze-edytować kliknąłem odpowiedz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako zagorzały Imperialista nie kupie tej edycji. Chaotyczna koszulka.
Z aquillą (orzełkiem) by była fajna, albo nawet z samym logiem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi że jest to drogo to mnie to śmieszy
Steam zwykłą edycje dając tylko kody do jednej rasy wycenił na 29.99 euro teraz przeliczcie sobie ile to na złotówki
ES wycenione jest an 39.99 euro albo 34 funty to też możecie sobie przeliczyć więc skończcie pisać że drogo
Niestety nie dostaniemy tego za mniej niż 100zl ale i tak jest lepiej niż ściągać z za granicy a dostajemy prawie to samo

Ja na to czekałem i moje modły zostały wysłuchane następny DoW w ładnej edycji do kolekcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 23:26, MasterChiefGT napisał:

Czytając wypowiedzi że jest to drogo to mnie to śmieszy
Steam zwykłą edycje dając tylko kody do jednej rasy wycenił na 29.99 euro teraz przeliczcie
sobie ile to na złotówki
ES wycenione jest an 39.99 euro albo 34 funty to też możecie sobie przeliczyć więc skończcie
pisać że drogo
Niestety nie dostaniemy tego za mniej niż 100zl ale i tak jest lepiej niż ściągać z za
granicy a dostajemy prawie to samo


No ale cena jest dostosowana do naszej sytuacji materialnej. A sugerowana cena CDP to 2*cena zwykłej-10zł, czyli mógłbym mieć drugą kopię za te pieniądze. Dodatków jest co prawda sporo no ale za 130 zł to raczej tego nie wezmę, tym bardziej, że ta koszulka chyba będzie na mnie za wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 23:35, Laston napisał:

No ale cena jest dostosowana do naszej sytuacji materialnej. A sugerowana cena CDP to
2*cena zwykłej-10zł, czyli mógłbym mieć drugą kopię za te pieniądze. Dodatków jest co
prawda sporo no ale za 130 zł to raczej tego nie wezmę, tym bardziej, że ta koszulka
chyba będzie na mnie za wielka.


Zwykłą mamy taniej od innych ale nie mamy dodatków a teraz pomyśl o osobach co kupiły na steam za te prawie 30 euro zapłaciły tyle co za ES w Polsce
Więc dla mnie to bardziej opłacalne
Niestety nasza płaca nie przekłada się na taką jak w Angli czy w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko, że zachodnia kolekcjonerka nie ma tylko tej koszulki. Dorzucona została ona przez CDP? Bo nigdzie indziej w opisach zawartości nic o niej nie jest wspomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 16:00, Arcling napisał:

Zauważyłem tylko, że zachodnia kolekcjonerka nie ma tylko tej koszulki. Dorzucona została
ona przez CDP? Bo nigdzie indziej w opisach zawartości nic o niej nie jest wspomniane.


Czytałeś newsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować