Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jacek Rozenek znów użyczy głosu Geraltowi - znamy obsadę Wiedźmina 2!

70 postów w tym temacie

Jestem pozytywnie zaskoczony. Jacek Rozenek zaj****cie zagrał Geralta w jedynce i szczerze miałem nadzieję że tutaj też będzie (mogliby też zatrudnić Michała Żebrowskiego), co się dzisiaj potwierdziło.Co reszty się tyczy, też dobrze zagrali więc cieszę się że będzie bez zmian. Mam też nadzieję usłyszeć Jacka Mikołajczaka, ale o to się raczej martwić nie muszę bo pewnie wystąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 18:05, n33trox napisał:

A ja tak dla odmiany trochę ponarzekam. Dla mnie nuuuuda. W każdej kolejnej grze, kreskówce,
serialu, wszędzie tam, gdzie jest dubbing, mamy te same nazwiska - już mi one bokiem
wychodzą. Mamy tylu świetnych aktorów, a pomimo to wszędzie widzę te same nazwiska. Tak
mi się "wryły" w mózg, że już je na pamięć potrafię wymienić. Wiesiek 2 nie jest wyjątkiem.


Ano to nie USA gdzie jest multum bardziej lub mniej znanych aktorów, tylko Polska gdzie w bajkach, grach i telenowelach słyszy się te same osoby. W Polsce jest moim zdaniem tylko kilku dobrych aktorów którzy nadają się do tej roboty a reszta niech dalej gra w "Klanie", "M jak Miłość" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Dubbing w wieśku stał na bardzo wysokim poziomie, mimo iż Rozenek przypominał trochę Żebrowskiego to przecież Żebrowski był najlepszym elementem tego pożal się boże filmu który nie wiedzieć czemu nosił tytuł wiedźmin a z książką i wgl uniwersum nie wiele miał wspólnego. Oczywiście może trochę przesadzam z tym porównaniem Rozenka do Żebrowskiego ale dla mnie obydwoje panowie pasują jak ulał do Geralta. Co do reszty też jest dobrze. Natomiast z nowych aktorów największe nadzieje wiążę z Kulczyckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 18:05, iRReniQs napisał:

I bardzo dobrze że nie ma zmian. Dubbing w Wiedźminie to moim zdaniem najlepszy jaki
kiedykolwiek powstał ;)


Cały dubbing z Wiedźmina oddałbym za garść wypowiedzi z Planescape: Torment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem ciekaw czy coś się zmieni w kwestii dubbingu ale widzę, że stara gwardia z części pierwszej zostaje. Mnie to pasuje, życzyć tylko aby jeszcze mniej "zgrzytów" było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i można na to ponarzekać, ale tak jak mówi większość ludzi w temacie - jest sequel, nie ma zmian w dubbingu, wszyscy zadowoleni. Nie mów mi, że chciałbyś mieć innego aktora podkładającego głos pod geralta części drugiej w porównaniu z pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę zdecydować o kupnie gry. Wizerunek Geralta zniosłem z niesmakiem, ale pojawiły się dobre wiadomości. Na prawdę nie widziałem innego aktora, który mógłby wcielić się w Geralta. Świetna wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin i Zoltan byli dobrze obsadzeni w pierwszej części, tatomiast Triss ? Szczerze mówiąc sto razy bardzij podobała mi się próbka możliwości aktorki angielskiej urzyczającej jej głosu w trailerze "Ucieczka z więzienia". Tak powinna brzmiec Triss !! A pani Agnieszka - no cóż swoją robotę zrobiła przyzwoicie, z tym że nie wspominam jej voice actingu z nostalgią, a powinienem. Natomiast odzywki Zoltana, Yeyvina czy Geralta często chodzą mi po głowie.

A przcież rola kobieca powinna bardzo zapadać w pamięć - porównajcie sobie "performance" angielskiej Morrigan, czy nawet nieco gorszej ale wciąż baaardzo wczuwającej sie w role Leliany. A z kolei popis Liz Sroki w roli Tali''Zorah w Mass Effect 2 będę pamiętał do koća życia!

Polscy aktorzy wogóle nie wczuwają się w swoje role. Nagrywają swoje kwestie gdzieś na boku w tydzień czasu i biegną do następnej chałdury. Tak się nie da zrobić czegoś dobrego. Z panami jest lepiej bo wielu bardziej "rozumie" klimaty fantazy". Dla pań to zwykle głupawe gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę żeby w dwójeczce była też osoba, która użyczała głosu Mikulowi("Ilza! Ja żem ją kochoł. Bardzo kochoł.") i żeby również odgrywał taki typ postaci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech EA polska uczy się robienia dubbingów od CD project-u.Albo niech nie robią ich już wcale...

Najbardziej się cieszę ,ze do ekipy dołączył Dariusz Odija.Jak kto nie kojarzy to mówię o Oghrenie z Dragon age-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, że aktor podkładający głos Geraltowi w części pierwszej będzie podkładał również w części drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dobre wiadomości a tu trzeba czekać 3 miesiące na premierę, tyle czasu. Tylko te czekanie wykańcza.
Mam tylko nadzieje że nie przełożą premiery bo załamany będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość ;). Ja jestem najbardziej ciekawy jakie będą głosy postaci książkowych,których nie było w Wiedźminie 1. Oczywiście mówię tu o Ciri i Yennefer ;) Kogo byście widzieli w tych rolach? Ja osobiście... nie mam pojęcia ;D Jednak wierzę,że chłopakom uda sie zrobić jakieś BUM.

PS. Czy wie ktoś,kto dubbingował Morrigan w Dragon Age i czy pojawi się ona w Wieśku 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować