Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jacek Rozenek znów użyczy głosu Geraltowi - znamy obsadę Wiedźmina 2!

70 postów w tym temacie

Tak jak większość też się cieszę, że bez zmian. Dialogi w poprzedniej części były świetne i myślę, że w 2 odsłonie będą jeszcze lepsze jak się tylko da :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak zmian to dla mnie wielki plus +
ale bardziej czekam na zaskakujące kwestie "wzbogacenia języka" jakie usłyszę (sądząc po pierwszej części) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsada w pierwszej cześć była super, bardzo się cieszę że druga cześć będzie miała w dużej mierze tą samą obsadę. Genialnie że pojawi się Jacek Kopczyński ten Pan jest stworzony do dubbingu gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, dobór aktorów w Wiedźminie uważam za bardzo udany i należy tylko się cieszyć, że twórcom gry nie przyszło do głowy zmieniać obsady, szczególnie dla głównego bohatera, jak to miało miejsce właśnie we wspomnianym tutaj Mass Effect (przy czym chciałem zaznaczyć, że osobiście uważam Nowickiego z ME2 za o wiele lepszego Shepparda niż Dorociński z ''jedynki'', który był/jest dla mnie totalną porażką w tej roli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 19:15, Ostrowiak napisał:

No luuudzie, toż ta Triss była bele-jaka.

I znowu będzie pan Boberek co 5 minut oraz 2 NPC o tym samym głosie oddzielone minutowym
marszem.


Mnie najbardziej dobija głos ciemnoskórego maga-brodacza. Druga w kolejności jest Triss. Ogólnie jak tak gram w tego Wiedźmina po raz drugi, to mam wrażenie, że taki drewniany ten dubbing. Na o wiele wyższym poziomie podkładanie głosu stało w Dragon Age Origins.

Choć Foltest był akurat świetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować