Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - kampania dla singli na 10 godzin?

46 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2011 o 11:41, ilpalazzo napisał:

@Henrar: wyciekla jakas beta

Z http://www.bit-tech.net/news/gaming/2011/02/12/crysis-2-leaked/1
The illegal build of Crysis 2 allegedly contains the full PC game, as well as full multiplayer functionality and has been leaked a full 49 days ahead of release.

Most worrying of all, the leak apparently contains the SolidShield master key for online authentication, potentially creating an even larger security problem for Crytek and Electronic Arts.


Beta? Z MASTER KEY DO DRM?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 12:45, Henrar napisał:

Beta? Z MASTER KEY DO DRM?!

ok, moze beta to to nie jest, ale mimo wszystko jeszcze nieukonczony produkt, moze i wszystkie levele sa, ale widzac po komentarzach ludzi sporo podstawowych problemow jest z ta wersja

odpowiedz ea:
"Crytek has been alerted that an early incomplete, unfinished build of Crysis 2 has appeared on Torrent sites."
http://www.ea.com/crysis-2/blog/crysis-leak

z nielegalnych zrodel:
"This is the full version, but an early build, leaked to the network.
You can run any level, there are rollers, etc.
But it is visible that the beta - some of the inscriptions & features are not final."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wyciekł do sieci nie znaczy że nie można kupić wersji orginalnej w marcu . Każdy szanujący swoją platformę PC tak zrobi , no chyba że kogoś ta gra w ogóle nie obchodzi to daruje sobie i pirata i zakup w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne że w "lepszych" technologicznie czasach mamy gry które idzie przeliczyć na godziny. Jak przypomnę sobie tytuły sprzed 8-10 lat to grę można było przeliczać na dni/tygodnie. Ale czego można się spodziewać po firmie która nawet swoich ludzi nie potrafi utrzymać w ryzach żeby nie rozdali wszystkiego za free przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 10:37, LESZ3u napisał:

Imo krzywdzące
jest stwierdzenie, że Crysis to tylko grafika, a osoby, które tak twierdzą, prawdopodobnie
nigdy nie miały z nim do czynienia/ograniczyły się do dema. Owszem, nie ma tutaj żadnych
rewolucji, ale mało jest na rynku tak dopracowanych i wciągających strzelanin. I mówię
to jako ktoś, kto nie przepada za Far Cry, a do Crysisa podchodził z dużym dystansem.


Heh, miałem dokładnie to samo. Ba, nawet demo z początku mi się nie podobało, ale później okazało się na tyle fajne, że zdecydowałem się zagrać w pełną wersję, która IMO jest świetna.

Co do zapowiadanych 10 godzin, to zważywszy na obecne długości (a raczej krótkości) gier chyba powinniśmy się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to ze jakies CoDy czy MoHy maja po 4,5-6 h w singlu nie oznacza ze10 h singla Crysisa 2 to jakas rewelacja czy powod do dumy. Nie nazywajmy...(wiadomo czego) perfumerią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 10 godzin, zła wiadomość, miałem dotąd nadzieje że 15 godzin co najmniej.
Z pewnością potem wypuszczą dodatki co wydłuży grę.

Od jakiegoś czasu wszystkich interesuje multi a graczy którzy by chcieli grać w singiel nie traktują dobrze, sa odsuwani na margines.
Singiel tylko jest taka rozgrzewka dla graczy multi, jaka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy " Crysis " mógł się pochwalić podobną długością kampanii dla pojedynczego gracza więc nie ma tu żadnego " kroku wstecz " - ja obawiam się tylko tego,czy gra będzie płynnie chodzić na moim,nie najnowszym już PC ...
multi mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Core2Duo 2,8 Ghz / 3GB ramu / GF9800GTX / Rozdz. 1680x1050 Ustwienia "Gamer" (najniższe) - 55 FPs. "Hardcore" (najwyższe) - 25 FPS. FPSy bardzo stabilne, a gra wyglada bardzo ladnie nawet na najnizszych ustawieniach. Ogolnie wiec zdania nie zmenilem - nadal wybieram sie w marcu do sklepu po crysisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 11:15, Henrar napisał:

Niech się PCtowcy potem nie dziwią, że wydawcy olewają tę platformę.


To wina graczy że wyciekł? No i, czy gry na konsole przed premierą w sieci się pojawić nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 16:58, Adjatha napisał:

> Niech się PCtowcy potem nie dziwią, że wydawcy olewają tę platformę.

To wina graczy że wyciekł?


Wina graczy, że momentalnie ilość peerów i torrentów zaczęłą rosnąć jak grzyby po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 17:17, Henrar napisał:

> > Niech się PCtowcy potem nie dziwią, że wydawcy olewają tę platformę.
>
> To wina graczy że wyciekł?

Wina graczy, że momentalnie ilość peerów i torrentów zaczęłą rosnąć jak grzyby po deszczu.


No ale to nie gracze wrzucili tą grę tylko ktoś z Crytek, tak jak było z Batmanem przed premierą...
Więc kogo to wina? Nieuczciwych pracowników tego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejna, prosta i krótka gra. Era hardcoreowych gier minęła, bo mało ludzi je kupuje. Oczywiście postawia się głównie na multi, bo przez to można zarobić na płatnych DLC, a zainteresowanie nie maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 1 singleplayer był nudny dla tych co nie umieją się cieszyć grą.
Jaka jest przyjemność tylko w strzelaniu do ludków na najłatwiejszym poziomie?
W grę trzeba się wczuwać, kiedy już gramy. Ja jak gram w kampanie różnych gier to wczuwam się w otoczenie i fabułę tak jakbym czytał książkę czy to nawet przeżywał w swoim życiu.
Crysis oferował tyle sposobów przejścia każdej misji, że to się w głowie nie mieści.
Ja odkąd pierwszy raz zagrałem w kampanie (grudzień 2008) to do tej pory mam nowe rozwiązania na przejście każdej misji.
# A to COŚ to wyciekło do neta wczoraj to jest szajs.
Bugów kupe, problemy z savem i inne rzeczy, których nie chce mi się wymieniać.
Są tam niby wszystkie misje, ale przejście ich graniczy z cudem.
Więc polecam cierpliwie czekać do premiery, albo wydania bety na PC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I te "10" godzin to za pewne minimalny czas do przejścia gry.
Ja Crysis 1 przechodzę raz w kilka godzin, raz w kilkadziesiąt.
Wszystko zależy od zabawy ;-)
A multiplayer to już w ogóle inna kwestia.
Gdyby nie fakt, że teraz jest mało serwerów i graczy, mógłbym tąę grę nazwać grą dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować