Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 – recenzja trybu dla jednego gracza

37 postów w tym temacie

Czy będzie demo? Raczej nie, kurde... Będę musiał jakoś dorwać się do tej gry bo już tyle opinii o niej negatywnych się naczytałem i nasłuchałem, że strach wydać tyle kasy w ciemno,a jak się okaże do kitu to dalej będę cisnął w jedynkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brak Lamborghini będzie przeszkadzał, bo nie pojeżdżę swoim ulubionym Gallardo... BMW w sumie też... Brak Porshe mnie nie boli aż tak... ;D

Muszę sobie w to zagrać jak nie będzie problemu z mp... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 14:04, Hitmaniak17 napisał:

Do recenzenta:

Mam tylko małe pytanie, czy minus w postaci samochodów Lamborghini wpłynął na ocenę końcową?
Bo jeśli tak, to NFSowi też powinniście odjąć za brak Ferrari (ostatni raz było w 2001
bodajże w Hot Pursuit 2, Shifta na X360 nie
liczę).

Oczywiście, też jestem zły, że nie ma Lambo, ale mam nadzieję, że nie zmniejszyłeś przez
to oceny.


Większego wpływu nie miało, wymieniłem to raczej z kronikarskiego obowiązku :)

Dnia 12.02.2011 o 14:04, Hitmaniak17 napisał:

jest tryb HARDCORE jak w jedynce?


Hardcore na konsolach był płatnym dodatkiem, nie wiem czy tak samo będzie w w przypadku dwójki, ale ja go w każdym razie nie odblokowałem – to jednak nie znaczy, że do TDU2 nie trafił.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka – pytanie o tryb hardcore nie dawało mi spokoju i na wszelki wypadek poszukałem go w grze. Okazuje się, że najbardziej zaawansowany tryb modelu jazdy nazywa się hardcore i jest on dostępny od początku zabawy. Sorry za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze by ktos tak wytłumaczył dlaczego gram.pl wysyła key tylko do kasyna a o caterhamie z pre-ordera juz zapomina ?
zalaczam screena z ''lepszymi'' ustawieniami jezeli chodzi o kierownice..
http://img51.imageshack.us/img51/8146/testdrive22011021318110.png
btw. za to spolszczenie to powinni kogos conajmniej zbiczowac..glowa az boli jak ktos zacznie sie odzywac(poza tym menu z ustawieniami czulosci itp jest zle przetlumaczone)
oprawa dzwiekowa tez nie jest najlepsza ale moze spolecznosc cos wkrotce na to zaradzi..
z checia przylączyłbym sie do testowania trybu multi(w sensie pomóc przy recenzji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Moje ulubione trzy marki samochodów wykreślili! Na szczęście jest Ibiza, a jak jest Ibiza to są kluby, imprezy i muza :)

Jeżeli stanieje to może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza grafika w porównaniu do jakichkolwiek wyścigów jest w Crash Time IV. I nie mówię tego dla żartu. Mi się nowe TDU oprócz tej gejowskiej otoczki bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra, to dla mnie najlepsza definicja "mieszanych uczuć" :) Pomysł na grę jest wielki, ale realizacja poszczególnych elementów trochę kuleje.

Pełno w niej wszystkiego, na pewno jest piekielnie grywalna, na pewno zapewni tygodnie/miesiące dobrej zabawy, ale dlaczego to musi być takie brzydkie i niedopracowane wszystko...

Dokładnie tak samo było z Saint''s Row 2. To taka trochę "miłość do jeża" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 09:16, Maverick07 napisał:

sirufok jak stać Cię na wydawanie kasy, na gnita to dobrze. I nie wierzę, że jesteś "święty".


Nie stać mnie i najzwyczajniej w świecie gniotów nie kupuję. Jak decyduję się na zakup to w przemyślany sposób, a nie biorę co popadnie. TDU 2 jak dla mnie wcale nie jest lepszy od poprzednika, poza tym testowałem betę i grałem w pełną wersję u sąsiada i to mi wystarczyło, żeby nie myśleć o zakupie.

A co do "świętości" - sam się określasz tym świętym poprzez swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam. Z grubsza gra się podobnie, jak w pierwszą część, ALE:

- cała otoczka gry stała się żenująco głupia i infantylna
- grafika jak na 2011 rok jest paskudna. Pierwsze TDU było ładniejsze, nie tak plastikowe i sztuczne, jak druga część
- gra jest kiepsko zoptymalizowana
- model jazdy - ech... przy włączonym najbardziej symulacyjnym trybie, pykam sobie na klawiaturze i jest OK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, wczoraj, na xboxa i się cokolwiek rozczarowałem. Jeśli ktokolwiek grał w pierwsze tdu dla przyjemności to tutaj jej nie zazna... model jazdy jest całkowicie spierniczony. W fordzie mustangu mam wrażenie, że pomykam po asfalcie obficie wysmarowanym oliwą z pierwszego tłoczenia, na oponach gładkich jak zadek niemowlaka. Osobnik który to oprogramował zapewne widział samochód przez szybę tramwaju którym jeżdzi do pracy (bo nie uwierzę że ktoś, kto choć raz jechał samochodem, nawet jako pasażer, może wymyślić podobną bzdurę). Druga sprawa, rozumiem że wszystkie odmóżdżające seriale, filmy i gry twierdzą, i udowadniają, że prawdziwa jazda polega na driftowaniu, draftowaniu, drutowaniu i innych przejawach ....aniu, ale ... szkoda gadać.
Pierwszy test drive - super zabawa, drugi - boję się, że nie będe miał cierpliwości i puszę na alledrogo, niech ktoś inny uprawia jazdę figurową na oleju.
--
calineczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście zapomniałem dopisaC, rozpędziłem się na full speed i przypierdzieliłem w słup z sygnalizacją - słup ładnie oderwał się od ziemi no i mnie spowolnił o jakieś 80%, ale nic to, ajk mawiał mały rycerzyk... Znów się rozbujałem i dla experymentu przywaliłem w taki mały krzaczek rosnący przy drodze. Ja pierdykam!!!!! co za baran w tych krzakach pochował stalowe słupki wkopane w ziemię na jakieś 3 kilometry!!! stanąłem w miejscu - to chyba jest najlepsza metoda hamowania!!!!
czy ktoś jest zainteresowany odkupieniem Test Drive Unlimited 2 po okazyjnej cenie... mały przebieg jaieś 3 godziny i około 60 kilometrów...
--
calienczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze walczę :) Póki co, staram się zacisnąć zęby i przedrzeć przez wszystkie kretynizmy, może dalej się rozkręci.

Wiesz, krzaczki mogę od biedy omijać, model jazdy potraktować jako arcade-owy i jakoś tam się przy tym dobrze bawić jeszcze.

ALE. Jak mi gra będzie dalej obrzydzać zabawę jakimiś debilizmamii w postaci "zawodów Korony" (czy jakoś tak) i prowadzącej - denerwującej idiotki, która wpieprza się ze swoimi uwagami nawet, jak już jestem na torze, to chyba nie zdzierżę i wyrypię to na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Lambo nie zgodzili się na licencję, czy ci od TDU2 zrezygnowali z nich? Pewnie będą w głupim DLC, który wydadzą za miesiąc, dwa i karzą za niego płaić -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząlem grac w Oryginal a nie jak pewnie wiekszosc osob jakis crackowany bubel, to po sciagnieciu patchy bo na poczatku mialem crackowany bubel sie cielo na full detalach teraz jest na oryginale lepiej bo posciagalo sie w trakcie instalki. optymalizacja mogla by byc lepsza ale nie jest zle , do grafy sie nie przyczepiam jest ladnie jak ktos lubil test drive unlimited to 2 czesc napewno mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować