Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 – recenzja trybu dla jednego gracza

37 postów w tym temacie

"Model jazdy wiele zyskuje przy bliższym poznaniu", chyba będę musiał się przełamać i pograć dłużej niż 10 min, a nie odinstalowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 13:01, Maverick07 napisał:

"Model jazdy wiele zyskuje przy bliższym poznaniu", chyba będę musiał się przełamać i
pograć dłużej niż 10 min, a nie odinstalowywać...


Trzeba było w ogóle jej nie ściągać. Bo chyba nie powiesz, że kupiłeś i po 10 minutach usunąłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dla mnie WSPANIAŁA. Nie sądziłem, że tak mi się spodoba. Nie grałem w 1szą część. Nie grywam w wyścigi (ostatnio tylko był BLUR, wcześniej nic). TDU2 jest wspaniały! Po prostu WSPANIAŁY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU2 niestety jest porażką pod względem modelu jazdy, bardzo słabo działa na starszych kierownicach, a na klawiaturze to już totalna porażka, samochody nie reagują zupełnie zgodnie z prawami fizyki. Niestety TDU1 było dużo lepsze, nawet pod względem graficznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Model jazdy wiele zyskuje przy bliższym poznaniu", chyba będę musiał się przełamać
> i
> > pograć dłużej niż 10 min, a nie odinstalowywać...
>
> Trzeba było w ogóle jej nie ściągać. Bo chyba nie powiesz, że kupiłeś i po 10 minutach
> usunąłeś...


Od razu widać kto gra za free. :)

-----------------------------------

@Galder_Grasfiord

Ja gram na padzie - jest wybornie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do recenzenta:

Mam tylko małe pytanie, czy minus w postaci samochodów Lamborghini wpłynął na ocenę końcową? Bo jeśli tak, to NFSowi też powinniście odjąć za brak Ferrari (ostatni raz było w 2001 bodajże w Hot Pursuit 2, Shifta na X360 nie
liczę).

Oczywiście, też jestem zły, że nie ma Lambo, ale mam nadzieję, że nie zmniejszyłeś przez to oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 13:21, Galder_Grasfiord napisał:

TDU2 niestety jest porażką pod względem modelu jazdy, bardzo słabo działa na starszych
kierownicach, a na klawiaturze to już totalna porażka, samochody nie reagują zupełnie
zgodnie z prawami fizyki. Niestety TDU1 było dużo lepsze, nawet pod względem graficznym!


... jedynka była lepsza pod względem graficznym? - No prośba!... chyba koloryzujesz wspomnienia. Nawet z ciekawości odpalałem TDU1 u znajomego - także nie bajeruj, że TDU2 ma gorszą grafikę. No chyba, że ktoś gra na LOW detalach to bardziej możliwe. Ale chyba rozmawiamy o max detalach...i rozmawiamy o PC. Gdzie grafika jest najlepsza.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie model jazdy jest gorszy, jednak mało kto wspomina o kanciastości dróg w TDU1, przez które gra była niemal niegrywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gafika moim zdaniem jest lepsza niz w GT5, samochody praktycznie tak samo realistycznie wygladaja a i otoczenie jest bajeczne wiec nie wiem o co wam chodzi...:/ A z tym Lambo to moze dadza jeszcze jakies DLC czy cos ale mysle ze ocen 8.0 to troche malo i mogla dostac 8.5 przynajmniej, ale okey nie wnikam zapewne panowie z gramu podpatrzyli ocene z CD-Action bo byla taka sama a wyszla wczesniej...://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli należę do osób, które w TDU2 się zakochają, bo w pierwsze TDU gram do dzisiaj ;) No i kolejna recenzja, która mówi o tym, że po prostu samo jeżdżenie bez celu daje frajdę - a to dobrze świadczy o grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 14:01, Pattrick13 napisał:

Gafika moim zdaniem jest lepsza niz w GT5, samochody praktycznie tak samo realistycznie


Niestety dla fanów GT5 masz rację. Nie nie jestem "hejterem" ale trasy w GT5 są naprawdę średnie graficznie (przynajmniej te 3 które miałem okazję zobaczyć na własne oczy miesiąc temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że grafa będzie słaba to było widać od razu, ze otoczenie takie także. Jednak jak na ta produkcje tylko 8 to słaba ocena, ogólnie chciałbym zagrać w ta grę ale nie za taka kasę, jak będzie tańsza gra wtedy an pewno skorzystam z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 15:08, Casprov napisał:

Dwójka to po prostu, ulepszona jedynka ; ) No i może trochę lepszy tryb MP.


Problem tkwi w tym, że dwójka to (przynajmniej moim zdaniem) nie jest ulepszona jedynka.
Wręcz kroczek wstecz lub może inaczej - gra w podobnym stopniu udana, tylko że dzielą je aż 4 lata.

Mamy lepszą grafikę okupioną wysokimi wymaganiami sprzętowymi, cykl dnia i nocy i zmiennych warunków atmosferycznych oraz takie bajerki jak opuszczanie dachu, ale kiepawy model jazdy (gorszy, oj gorszy niż w pierwszym TDU). Do tego są dwie wyspy, ale niestety mniej samochodów niż w jedynce (!) a do tego spora ich część to samochody niemal identyczne - chyba 4 Veyrony, 3 czy też 4 Zondy, no kurcze, te samochody między sobą właściwie niczym się nie różnią. Nie ma możliwości regulacji pozycji siedzeń przez co kamera ze środka jest dla mnie w większości samochodów niegrywalna, a do tego łeb kierowcy lekko skręca co dezorientuje. Jakby tego było mało to dodam jeszcze coś - masa ludzi narzeka na kompatybilność ze sprzętem.

Wspaniały sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 13:36, maggit napisał:

Do recenzenta:

Mam tylko małe pytanie, czy minus w postaci samochodów Lamborghini wpłynął na ocenę końcową?
Bo jeśli tak, to NFSowi też powinniście odjąć za brak Ferrari (ostatni raz było w 2001
bodajże w Hot Pursuit 2, Shifta na X360 nie
liczę).

Oczywiście, też jestem zły, że nie ma Lambo, ale mam nadzieję, że nie zmniejszyłeś przez
to oceny.


To bardzo subiektywne stwierdzenie, ale brak Lamborghini boli bardziej niż jakiejkolwiek innej bryki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować