• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
witkab

Trine - problem z uruchomieniem

Pytanie

Mam problem z grą Trine. Gra instaluje się prawidłowo, wyświetla się intro, ale gdy zaczyna ładować się pierwszy poziom, gra wyskakuje do pulpitu bez komunikatu o błędzie. W dodatku, dzieje się to zawsze na tym samym etapie ładowania. Mój komputer: AMD Athlon 4200+, GeForce 7300GT, 2GB ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dołączam się do prośby o pomoc! Mam ten sam problem: po zakończeniu ładowania pierwszego poziomu gra wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu o błędzie... Jest to pełna wersja dołączona do czasopisma o grach pc. Wersja steam''owska także miała ten sam błąd u mnie na kompie, natomiast wersja z Green Man Gaming działała prawidłowo! Zainstalowałem przed chwilą patch, ale gra wciąż tak samo wywala do pulpitu...

Mój komp to:
Intel CORE i3-370M
GeForce GT 420M
3GB RAM
Windows 7 Home Premium 64x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2011 o 08:49, ullvar napisał:

Dołączam się do prośby o pomoc! Mam ten sam problem: po zakończeniu ładowania pierwszego
poziomu gra wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu o błędzie... Jest to pełna wersja
dołączona do czasopisma
o grach pc. Wersja steam''owska także miała ten sam
błąd u mnie na kompie, natomiast wersja z Green Man Gaming działała prawidłowo!
Zainstalowałem przed chwilą patch, ale gra wciąż tak samo wywala do pulpitu...

Mój komp to:
Intel CORE i3-370M
GeForce GT 420M
3GB RAM
Windows 7 Home Premium 64x


Znalazłem rozwiązanie na tej stronie: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1120464

Rozwiązanie polega na odinstalowaniu oprogramowania NVIDIA PhysX (tylko oprogramowanie, sterowniki zostawiamy w spokoju) i ponownej instalacji najnowszej wersji. Po reinstalacji gra powinna działać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2011 o 09:23, Quicz napisał:

a jeżeli mam ATI?


PhysX jest niezbędne.
Działa on w dwóch trybach:
Sprzętowym - opcja, gdy posiada się kartę graficzną nVidia
Programowym - najczęściej wykorzystywana opcja. Wszystkie obliczenia są wykonywane przez procesor - w takim wypadku nie jest ważne jaką posiadamy kartę graficzną

Jeśli gra wykorzystuje biblioteki PhysX, to nie ma znaczenia czy masz GeForce czy Radeon. Pakiet PhysX musi być zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować