Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 na PlayStation 3 załatane

14 postów w tym temacie

Zalatali na ps3, za to rozwaliło się chwilę później na pc. Tak ciągle jest od czasu premiery, coś się ta beta wciąż sypie. Niektóre samochody też są dość niedopracowane (nie wspominając o beznadziejnej fizyce jazdy), gdyż ruszając, biegi wchodzą 1-2-1-2-3..., coś są źle ustawione obroty i czas zmiany biegów (szczególnie początkowe alfa romeo klasy a7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 11:03, marcinsud napisał:

A mnie wczoraj rozwalił różowy mustang w kwiatki czy inne serduszka :(

To jest akurat taki samochód. Jedna z postaci w TDU2 jeździ takim, więc nie wiem o co ci chodzi. Można go wygrać w pojedynku.

BTW. mnie średnio interesuje czy serwery działają, czy nie działają, czy cokolwiek innego się z nimi dzieje. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po instalacji było przełączenie gry w stan offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziś rano już nie mogłem się zalogować online na PC. Ja nie wyobrażam sobie być w offline. Miłe uczucie jak inni gracze jeżdżą i robią swoje "Questy", mijają Cię trąbiąc. Klimat z którego nie zrezygnuję i nie przejdę w offline mimo że w online nie rywalizuję na razie praktycznie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 11:32, jar3k2 napisał:

> A mnie wczoraj rozwalił różowy mustang w kwiatki czy inne serduszka :(
To jest akurat taki samochód. Jedna z postaci w TDU2 jeździ takim, więc nie wiem o co
ci chodzi. Można go wygrać w pojedynku.


osoba która to wymyśliła powinna być powieszona za pewna część ciała o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 11:32, jar3k2 napisał:

> A mnie wczoraj rozwalił różowy mustang w kwiatki czy inne serduszka :(
To jest akurat taki samochód. Jedna z postaci w TDU2 jeździ takim, więc nie wiem o co
ci chodzi. Można go wygrać w pojedynku.


Tak tego Mustanga można wygrać (bodajże) po pierwszej serii wyścigów. I (jak zostało powyżej powiedziane) jest to fura jednej z niezależnych postaci "trybu fabularnego". Więc jeśli widziałeś to w tym wyścigu to spoko, a jak na drodze to zapewne któryś gracz "odprowadzał"/testował wygraną (przy "odrobinie" szczęścia mogłeś spotkać mnie, bo akurat wczoraj tą furką trochę jeździłem ;) ).

Mnie zastanawia jedno - czemu dzisiaj serwery padły? Wczoraj (oraz w piątek) było kilka problemów z połączeniami, ale grać on-line się dało, teraz od rana nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że są też problemy na PC. Mam nadzieję, że wypuszczą szybko jakiegoś patcha, bo dziś akurat jadę odebrać paczkę z gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są problemy na PC, jeszcze o 3 rano działało (oprócz kasyna) a teraz w ogóle się nie da zalogować... Różowy mustang to profanacja, i podobno się go nie da sprzedać... Co jest cholernie dziwne jeśli jest ograniczona liczba miejsc w garażu... Bo sprzedać aut w komisie się nie da, było gdzieś napisane że można sprzedawać jak próbujesz coś kupić i nie masz miejsca w garażu albo kasy - głupota. Uważam że gra jest dalej w fazie beta, najgorsze jest to że ludzie którzy sobie grę ściągną z torrentów grają bez problemów, bo ich serwery TDU nie interesują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem pograć i kicha,serwery nie dostępne.Potem tylko pokazuje się okno z profilem.Tak przy okazji jak,się przełączyć w tryb offline,bo nigdzie nie widzę żadnych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę spoko. Model jazdy w hardcore i po zmienieniu ustawień czułości/deadzone też, ale ja ją wczorak odinstalowałem i czekam na spatchowanie i nową kartę graficzną, by w pełni nacieszyć się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego PC znowu jest olewane, zapłaciłem za grę i chce w nią grać w trybie online, mam serdecznie dosyć takiego zachowania, co to ma być kupiłem grę która nie działa w 100%- lepiej niech to szybko poprawią, bo zorganizuję zbiorowy pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować