Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamknięte testy Guild Wars 2 na pewno w tym roku. A kiedy premiera?

27 postów w tym temacie

Niemal ubrudziłem gacie czytając tytuł tego newsa... tak czy inaczej mam nadzieje że poczekamy jeszcze nie mniej niż rok ale za to dostaniemy produkt bez wad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj warto było robić upgrade ;P Byle tylko twórcy wprowadzili rozsądny system mikropłatności (czyli - dodatkowe sloty na postacie, kosmetyczne zmiany w customizacji etc) i na pewno zakupię. W końcu jakieś nie całkiem sztampowe MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co .. minimum początek/koniec 2012 roku. Jeśli dopiero na ten rok planują betę a raczej alfa, to za wiele jeszcze spodziewać się nie możemy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na jak najlepszej drodze żeby GW2 okazało się hitem. Jednak trzeba mieć nadzieje na to żeby mikropłatności nie zrobiły z GW2 gry free2play (a raczej prawie free bo płacimy raz za grę a nie za abonament) i pay2win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiadomo, że już podejmują prace nad testowaniem GW2 i nie stoi to w miejscu. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 12:06, Zdenio napisał:

W końcu jakieś nie całkiem sztampowe MMO.

Wat?! o.O
W jaki sposób GW2 ma być niesztampowe? Ani technologia zastosowana w grze, ani konstrukcja świata, ani mechanika nie są w żaden sposób przełomowe - wszystko co do tej pory zapowiedziano albo już znamy albo jest jedynie kosmetyczną zmianą istniejących mechanizmów.

Btw: nie twierdze, że to źle. Jeśli tylko będzie to dobrze zrealizowane to sztampowe i skopiowane rozwiązania będą jak najbardziej ok. Ale nie przesadzajmy z poszukiwaniem innowacyjności tam gdzie jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beta testy mają różny czas trwania. od kilku tygodni do kilku miesięcy, potem wszystko zależy od deweloperów, czy decydują sie na paro miesięczny okres na łatanie produktu i dopiero po tym okresie, wydanie gry, czy też chcą ją wydać w bardzo krótkim czasie po zakończeniu testów. W przypadku Guild Wars, beta była bardzo krótka (chodzi mi o całkowitą ilość dni, jaką gracze mogli obcować z produktem) lecz rozlazła w czasie (tak jak teraz Rift) a do tego odstęp czasowy między początkiem bety a wydanie tej gry był ogromny
tutaj dla tych co chcą źródeł:

http://wiki.guildwars.com/wiki/Beta_Weekend_Event
Beta testy rozpoczęto w listopadzie 2004
wydanie Guild Warsa miało miejsce w kwietniu 2005, bodajże 25tego.

Dobrze pamiętam te beta eventy, gra już wtedy była grywalna i to bardzo, ogólnie, było fajnie :P

Ciekawe jak to wyjdzie przy GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 12:28, Casprov napisał:

Nie ma co .. minimum początek/koniec 2012 roku. Jeśli dopiero na ten rok planują betę
a raczej alfa, to za wiele jeszcze spodziewać się nie możemy ..


Mozesz winic apple ,a nie developerow :] . Zbyt maly rynek zbytu aby wogole interesowac sie zabawkami apple .

Mam nadzieje ,ze gra wyjdzie jak najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile bym dal by znalezc sie w takiej closed becie. ;d

Jak otworza droge ''zwyklym smiertelnikom'' poprzez formularz, napisze im tam chyba cale wypracowanie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 00:57, Thanathos napisał:

Niech mi ktoś wskaże równie grywalne, równie dynamiczne ii klimatyczne boss fight w MMO
:P

Jakieś dwie setki postaci biegające w kółko wokół dość statycznego bossa, który dużo ryczy, a jego epickość polega na kolorze i rozmiarze - cóż w tym nadzwyczajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 02:58, Graffis napisał:

> Niech mi ktoś wskaże równie grywalne, równie dynamiczne ii klimatyczne boss fight
w MMO
> :P
Jakieś dwie setki postaci biegające w kółko wokół dość statycznego bossa, który dużo
ryczy, a jego epickość polega na kolorze i rozmiarze - cóż w tym nadzwyczajnego?


toksyczny jesteś (jak i większość eve players)

dla ciebie nic, dla innych może tak, wszak gra ma bawić i dawać jakieś emocje, prawda ?

dla ciebie eve wydaje sie fajne, dla innych to grindfest i schronienie dla biggest dicks in the world (jak i każde sandbox pvp mmo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować