Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

infamous 2 - zobacz dwa nowe filmiki z rozgrywki

12 postów w tym temacie

Niezłe, ale... Wolę Prototype. Muszę przyznać, że trąbą powietrzna wygląda nieźle i rzucanie samochodem spod siebie jest ciekawe. Jednak czegoś brakuje mi w tej grze... A w Prototype to znalazłem ^ ^. Cokolwiek to jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem iF2 może być czymś na kształt U2, wielkim skokiem co do poprzedniczki, chociaż niewiele różniącym się. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 15:39, Piotres92 napisał:

Niezłe, ale... Wolę Prototype. Muszę przyznać, że trąbą powietrzna wygląda nieźle i rzucanie
samochodem spod siebie jest ciekawe. Jednak czegoś brakuje mi w tej grze... A w Prototype
to znalazłem ^ ^. Cokolwiek to jest :D.


Hmmm, może krew? Tam tylko to widać na ekranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nieźle. Wczoraj trochę po godzinie dwunastej po południu pisałem o tym na forum, a dowiedziałem się jeszcze wcześniej. Gram.pl od dłuższego czasu się nie popisuje, nie ma co.

A filmiki oczywiście bardzo fajne. Strasznie czekam na InFamous 2, więc każdy materiał przyjmuję z radością. Chciałbym wreszcie poznać dzień premiery, bo zapowiada się naprawdę dobry sandbox, dla mnie na przykład już pierwsza część biła Prototype o głowę. Teraz przeszkadza mi tylko trochę ten nadmiar akcji i ciągłe wybuchy. W InFamous starałem się grać spokojniej, ale pewnie grając w IF2 od razu się przestawię. Zwłaszcza, że gameplay wygląda bardzo dobrze.
Z niecierpliwością czekam na preorder, a potem na dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Cole wygląda podobnie jak w części pierwszej. Na wcześniejszych filmikach zmienili go nie do pozniania ale teraz widzę, że na szczęście wycofali się z tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować