Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co do zaoferowania ma Xperia Play?

14 postów w tym temacie

Ostatnio rozważam zmianę telefonu więc poczekam, zobaczę co ten ma do zaoferowania jak wyjdzie. Chociaż pewnie i tak nie kupię bo mnie nie będzie stać na niego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do autora wpisu. Czy wiadomo coś na temat zgodności telefonu i ewentualnym połączeniu z kontem PSN i odpalaniu nabytych w sklepie Sony gier na PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna reklama. Dopóki nie podadzą ceny będę rozważał zmianę telefonu na ten. Jak cena będzie to zapewne złapię się za głowę i odpuszczę go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 11:38, Thanlis napisał:

Znajac polskich operatorow sieci komorkowych to cena nie bedzie nizsza niz 2.5k zl


Aby "tylko" tyle. Gdyby ta komóra miała jabłko z tyłu, cena nie zeszłaby poniżej 4k zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że ten telefon już naprawdę posiada wszelkie zalety, których tylko możemy oczekiwać od telefonu komórkowego... tylko trochę się boję, że gdybym miał taki telefon , więcej nie bym mógł przestać grać na nim:P
moim zdaniem, nie warto porozmawiać o cenie, dopóki nic nie wiadomo... a kiedy będzie w ogóle dostępny w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena będzie tak gdzieś ok. dwóch klocków albo może akurat trochę więcej, aż do 2,5, albo jak kolega napisał, właśnie od 2,5 aż do Bóg wie... a w ogóle, kiedy będzie w Polsce to jeszcze inna sprawa. Bo jak się pojawi na rynku w marcu, pewnie w Anglii i w Stanach najpierw, to może w Polsce będzie już albo w kwietniu, albo akurat później. No i ciekawe, że w jakiej sieci?

Poza tym, myślę, że dobrze trafili teraz z tym telefonem u Ericssona. Marzenie każdego gracza i młodych fanów komputerowych gier, którzy kiedy muszą wychodzić, teraz nie zostają bez zabawy.
Dane też są dość przekonujące: gigahercowy Snapdragon od Qualcomm oraz wbudowany procek graficzny Adreno 205 załatwia nam gładką jak jedwab jakość i prędkość gier.
I tak są zalety wszelkie. Zalety PS, zalety systemu Android, i zalety rodziny Xperii. Akurat mogliby wbudować aparat z 8 Mpx zamiast 5, ale nie szkodzi.
Już się doczekać nie mogę, żebym już mógł go trzymać we własnej ręce : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie ze 2k+ jak NGP ma być powiedzmy 300$+ no to jak telefon ma kosztować więcej to mało go kto kupi bo jeśli chodzi o granie to lepiej takie NGP bo tańsze i bardziej pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 12:52, wilqu94 napisał:

Nie przesadzajcie ze 2k+ jak NGP ma być powiedzmy 300$+ no to jak telefon ma kosztować
więcej to mało go kto kupi bo jeśli chodzi o granie to lepiej takie NGP bo tańsze i bardziej
pograsz.


Właśnie wrzucili ten telefon do oficjalnego sklepu sony ericsson''a.
Cena 2097zł, jak myślicie, to dużo czy mało za taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 16:22, Ferdynand_Tel napisał:

Właśnie wrzucili ten telefon do oficjalnego sklepu sony ericsson''a.
Cena 2097zł, jak myślicie, to dużo czy mało za taki sprzęt?


Tak jak chyba wcześniej pisałem jeśli chodzi ogranie na tym to jeśli NGP będzie za połowę taniej (fajnie by było) to nie wiem czy wszyscy będą się rzucać na ten telefon bo jak dla mnie taka cena odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować