Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sledgehammer chce stworzyć najlepsze Call of Duty w historii

29 postów w tym temacie

Mierzą wysoko, ambicję mają, aczkolwiek nie sądzę by się im to udało. Chyba, że singlem lepszym niż w Uncharted na co najmniej 15 godzin genialnym multi i - w końcu - nowym silnikiem graficznym, np. o CryENGINE 3 bym się nie obraził ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje to krótko: mhm

Bo na razie to mogą sobie gadać co chcą, tak naprawdę nie wiadomo jakie CoD wyjdzie w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad multi mogli by popracować bo to co reprezentują sobą najnowsze cześć CoD to śmiech na sali hit-box ma lepszy CS 1.6 w CoD BO jesteśmy już metr za betonową ścianą ale nadal dostajemy obrażenia bo hit-box nie nadąża. Mogli by też popracować nad zabezpieczeniem "anty-cziterskim" bo nieuczciwych graczy korzystających ze wspomagaczy chociażbym z WH jest stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zobaczył Call of Duty od SH jako TPSa z systemem osłon. To na pewno byłby powiew świeżości w stosunku do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast swoich wielkich oczekiwań mogliby chociaż w końcu jednoznacznie oświadczyć, czy gra, którą produkują będzie przygodówką, czy FPS-em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tempo, z jakim tworzą się kolejne części CoD, to myślę, że wkrótce seria Cod przegoni liczbę gier Final Fantasy. Wyobraźcie sobie tylko reklamy - "Call of Duty XXXVII - już wkrótce" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:01, Areoman54 napisał:

...za kazdym razem mowią że robią najlepszego w histori CoD''a..... za każdym razem coraz gorzej im wychodzi ;p

Za każdym razem coraz lepiej się sprzedaje... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 było świetne i pewnego rodzaju przełomowe, MW2 to już odgrzewany kotlet a BO to MW2 z inna grafika i inne ramy czasowe. Nie, nie dam się nabrać po raz trzeci!!! Pre-Order na Battlefielda 3 złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle.... Nie cierpię call of duty (od jakiegoś czasu), najbardziej prostolinijna gra w historii w jaką miałem okazje grać! Pomijając Single Player multi jest słabe i za każdym razem mam wrażenie jakby cała gra opierała się na tych samych zasadach. Wszystko jest do przewidzenia w kampanii, więc nie widzę sensu gry. Do tego twórcy dobili gwóźdź do trumny tworząc co roku nową część. Z tego powodu gra w nosi tak mało nowego, mogliby się bardziej postarać, a nie odgrzewać kotlety ze starego mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 15:19, sinir napisał:

Ja bym z chęcią zobaczył Call of Duty od SH jako TPSa z systemem osłon. To na pewno byłby
powiew świeżości w stosunku do poprzednich części.

Też bym chciał CoDa w takiej formie ujrzeć. Albo przynajmniej takiego jak Rainbow Six Vegas 1 i 2 (chodzi o system osłon). I żeby był skierowany bardziej na singla, a nawet, żeby zawierał elementy RPG... hm... tak, chciałbym, żeby nowy CoD był jak Mass Effect XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 17:01, n33trox napisał:

żeby zawierał elementy RPG... hm... tak, chciałbym, żeby nowy CoD był jak Mass Effect
XD


to może kup sobie Mass Effecta i będzie po sprawie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować