• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
tanhauser

Dungeon Siege II - protest

Pytanie

W niedzielę minie miesiąc od wydania DSII PL. Tyle samo czasu czekamy na wydanie łatki do tej gry. Ponieważ CDP nie raeguje na posty w wątku "DSII temat techniczny", zakładam nowy wątek.
Proponuję by każdy, kto ma problemy z DSII PL dokonywał w nim tylko jednego wpisu, z informacją jakie problemy występują w grze.
Może ilość wpisów uświadomi komuś w CDP ilu ludzi nie może grać w kupioną za ciężką kasę grę.

Moje problemy z DS II PL:

1. Niski framerate (ok. 8 fps) w trakcie walki
2. Nie odtwarzają się filmy.

P4 3 GHz, 1 GB Ram, 6600 GT

Ps. Mam nadzieję, że moderator nie "zaora" tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.10.2005 o 10:01, tanhauser napisał:

W niedzielę minie miesiąc od wydania DSII PL. Tyle samo czasu czekamy na wydanie łatki do tej gry. Ponieważ CDP nie raeguje
na posty w wątku "DSII temat techniczny", zakładam nowy wątek.
Proponuję by

witaj bardzo wielu ludzi którzy kupili DSII PL ma problemy i kaźdy tak jak ty sie. wscieka protesty na forum teź nie przynoszą poźądanych efektów, z tego co wiem za składanie wersji pl odpowiedzialny jest Ubi soft jako żx jest to firma bodajźe z Francji proponuję wypowiedzieć jej wojne moge to załatwić za jedyne 299PLN plus Vat, nastepnie proponuje załatwić Bila G najlepiej zrobi to KOmisja Europejska ( mają w tym juź doświadczenie)
Pozostaje jeszcze Kwestia braku reakcji na nasze lamenty ze strony panów z CD proponuje aby te sprawe załatwił kat miasta stołecznego Wawy najlepsze bedzie chyba wkrecenie palców w kurek a potem pod pregierz

Pozdrawiam Shrekinator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moje Problemy:

1) Gra płynna przez ok. 1 godzinę, może półtorej, potem zaczyna skakać coraz bardziej
2) Brak filmików

AMD Atholon XP 2200+, 256 RAM, GF 2 64mb
(wiem, że słaby, ale gra chodzi płynnie aż przez godzine, potem zaczyna się mulić ... problem leży więc w kwesti zwlaniania pamięci DS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 10:52, shrekinator napisał:

> W niedzielę minie miesiąc od wydania DSII PL. Tyle samo czasu czekamy na wydanie łatki do tej gry. Ponieważ CDP nie
raeguje
> na posty w wątku "DSII temat techniczny", zakładam nowy wątek.
> Proponuję by
witaj bardzo wielu ludzi
którzy kupili DSII PL ma problemy i kaźdy tak jak ty sie. wscieka protesty na forum teź nie przynoszą poźądanych efektów,
z tego co wiem za składanie wersji pl odpowiedzialny jest Ubi soft jako żx jest to firma bodajźe z Francji proponuję wypowiedzieć
jej wojne moge to załatwić za jedyne 299PLN plus Vat, nastepnie proponuje załatwić Bila G najlepiej zrobi to KOmisja Europejska
( mają w tym juź doświadczenie)
Pozostaje jeszcze Kwestia braku reakcji na nasze lamenty ze strony panów z CD proponuje
aby te sprawe załatwił kat miasta stołecznego Wawy najlepsze bedzie chyba wkrecenie palców w kurek a potem pod pregierz

Pozdrawiam
Shrekinator


Najlepiej powiedzieć to nie my, to oni. Jednak CDP też bierze za coś pieniądze i moim zdaniem taka sytuacja nie jest normalna. Można było sprawdzić wszystko jeszcze raz po całkowitym złożeniu gry. Od dłuższego czasu na forum nie ma odpowiedzi ani informacji jak idą prace nad patchem (i czy wogóle idą, bo Panowie, jak nie dajecie rady to powiedzcie). Jednym słowem wszysci ci, którzy kupili grę za niewirtualne pieniądze (szczególnie w przedsprzedaży) mogą czuć się nabici w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w sumie to nie można tego nazwać inaczej jak "chamstwo" ze strony CDP
nawet jeśli to nie ich wina, to jednak post typu:
"Wszsytkie wasze problemy przesłaliśmy do Ubisoft i oczekujemy na odpowiedź od nich. Bardzo nam przykro za wynikłem problemy"
pokazałoby to tylko profesjonalizm CDP, a tak, pokazują swoją nieudolność i chamskie obycie co do klientów, którzy kupili DS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

bRAK FILMÓW MOŻE BYĆ SPOWODOWANY BRAKIEM SERVICE PAK 1 NP DO WINDOWS 2000 MOŻE TEŻ CI BRAKOWAĆ STEROWNIKÓW GRAFICZNYCH DODANYCH DO KARTY GRAFICZNEJ. mUSISZ SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ\, LUB ZGŁOŚ PROBLEM NA LINKU NA GÓRZE POMOC!. ALBO CI BRAKUJE DIREKTX 9.0C. MI WSZYTKO DZIALA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przyznaje, sam się nabiłem w butelke... Kupiłem gre tydzień temu i dopiero po złożeniu i wysłaniu zamówienia zerknełem na dział techniczny DSII... Ku mojemu zdziwieniu za taką kase spodziewałem sie w 100% daziałającego produktu, zapewne jak wielu z was. Okazało się że to najdroższy bubel jaki kiedykolwiek nabyłem.
Kupiłem DSII razem z Juised i żeby zaoszczędzić troche i niewydać 229zł z groszem skożystałem z wirtualnych pieniędzy...
k.koprowski
"Jednym słowem wszysci ci, którzy kupili grę za niewirtualne pieniądze (szczególnie w przedsprzedaży) mogą czuć się nabici w butelkę."
Niezgodze się z tobą. Każdy właściciel tej gry i każdej innej, ma prawo się tak czuć. W końcu wydanie 89zł na produkt który nie działa boli tak samo jak wydanie 129zł...

Problemy: FPS 20-30, w traksie walki spada do 8-12, przerywniki filmowe nie są odtważane jest tylko głos który w dodatku się tnie... od czasu do czasu pokazują mi się zniekształcenia graficzne lub coś, w postaci czarnych plam, kresek i różnych takich (żadko ale jednak...)

PC: Athlon 2500+ 1800 GHz, DDR 512, GeForce FX 5600 128MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 11:36, kamilimaciek1 napisał:

bRAK FILMÓW MOŻE BYĆ SPOWODOWANY BRAKIEM SERVICE PAK 1 NP DO WINDOWS 2000 MOŻE TEŻ CI BRAKOWAĆ STEROWNIKÓW GRAFICZNYCH DODANYCH
DO KARTY GRAFICZNEJ. mUSISZ SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ\, LUB ZGŁOŚ PROBLEM NA LINKU NA GÓRZE POMOC!. ALBO CI BRAKUJE DIREKTX 9.0C.
MI WSZYTKO DZIALA :-)


Wątpie żeby brak tego spowodowało takie problemy... Zawsze staram się aby muj komputer mniał jak najnowsze sterowniki łącznie z Windows... A mimo to u mnie też nieotważa filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oho no to kiszka ja nic niewiem bo tego niezakupiłem :-P. Ja to tylko jade na settlersach bo to względnie tania i dobra gierka która jest made in germany no i spolszczona przez CDP. Niezakupiłem tej gry bo to dlamnie jest przereklamowane ale spróbuj wejść na orginalną wersję strony internetowej tej gry !.
Ja osobiście mam patcha do nowych settlersów 1.05 od 3 miesięcy ze stronki www.siedler.de a CDPROJEKT go jeszcze do dzisiaj niewydał :-(. Więc wielkie wyrazy współczucia i polecam zagraniczną stronkę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 11:36, kamilimaciek1 napisał:

bRAK FILMÓW MOŻE BYĆ SPOWODOWANY BRAKIEM SERVICE PAK 1 NP DO WINDOWS 2000 MOŻE TEŻ CI BRAKOWAĆ STEROWNIKÓW GRAFICZNYCH DODANYCH
DO KARTY GRAFICZNEJ. mUSISZ SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ\, LUB ZGŁOŚ PROBLEM NA LINKU NA GÓRZE POMOC!. ALBO CI BRAKUJE DIREKTX 9.0C.
MI WSZYTKO DZIALA :-)

źle, po pierwsze ze filmy odpowiadają codeki a nie sterowniki kart graficznych, tym bardziej że sama gra się wyświetla, a link na górze z "Pomocą" niewiele daje ...
mam XP SP2 i najnowsze sterowniki oraz DX 9.0C .... nic nie pomaga, filmiki na starcie działają ale te podczas gry (jak choćby kiedy spotykam starca przy przejściu z 1wszego miasta do drugiego) już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 10:52, shrekinator napisał:

> W niedzielę minie miesiąc od wydania DSII PL. Tyle samo czasu czekamy na wydanie łatki do tej gry. Ponieważ CDP nie
raeguje
> na posty w wątku "DSII temat techniczny", zakładam nowy wątek.
> Proponuję by
witaj bardzo wielu ludzi
którzy kupili DSII PL ma problemy i kaźdy tak jak ty sie. wscieka protesty na forum teź nie przynoszą poźądanych efektów,
z tego co wiem za składanie wersji pl odpowiedzialny jest Ubi soft jako żx jest to firma bodajźe z Francji proponuję wypowiedzieć
jej wojne moge to załatwić za jedyne 299PLN plus Vat, nastepnie proponuje załatwić Bila G najlepiej zrobi to KOmisja Europejska
( mają w tym juź doświadczenie)
Pozostaje jeszcze Kwestia braku reakcji na nasze lamenty ze strony panów z CD proponuje
aby te sprawe załatwił kat miasta stołecznego Wawy najlepsze bedzie chyba wkrecenie palców w kurek a potem pod pregierz


Uwielbiam takich ludzi jak ty, prosiłem tylko o wpisywanie postów z problemami, ale nie mogłeś się powstrzymać od trollowania. Jeśli nie wiesz o czym piszesz, to po prostu nie pisz. Radzę wejść na stronę UOKiK i poczytać sobie o prawach konsumenta (między innymi w zakresie odpowiedzialności sprzedawcy za produkt), a potem bredzić na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.10.2005 o 11:36, kamilimaciek1 napisał:

bRAK FILMÓW MOŻE BYĆ SPOWODOWANY BRAKIEM SERVICE PAK 1 NP DO WINDOWS 2000 MOŻE TEŻ CI BRAKOWAĆ STEROWNIKÓW GRAFICZNYCH DODANYCH
DO KARTY GRAFICZNEJ. mUSISZ SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ\, LUB ZGŁOŚ PROBLEM NA LINKU NA GÓRZE POMOC!. ALBO CI BRAKUJE DIREKTX 9.0C.
MI WSZYTKO DZIALA :-)

Jezu, następny troll - głosiciel truizmów. BTW do Win 2000 wyszło trochę więcej SP niż jeden.
Poza tym wpisz w googlach słowo "netykieta", może troszkę ci się przejaśni w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 20.10.2005 o 14:21, tanhauser napisał:

Uwielbiam takich ludzi jak ty, prosiłem tylko o wpisywanie postów
z problemami, ale nie mogłeś się powstrzymać od trollowania. Jeśli nie wiesz o czym piszesz, to po prostu nie pisz. Radzę
wejść na stronę UOKiK i poczytać sobie o prawach konsumenta (między innymi w zakresie odpowiedzialności sprzedawcy za produkt),
a potem bredzić na forum.

No teraz to pojechałeś po pierwsze po co zakładać nowy wątek o starym temacie zobacz w wątku załoźonym przez maximo ile jest takich samych a jak juź zakładasz temat w którym piszesz "protest " to protestuj
jeźeli wyjeźdzasz z UOKiK to kto ci broni reklamować
a tak wogóle to wyluzuj się trochę grajac w DS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moje problemy:
1.brak filmików
2.niski framerate
3. BRAK FILMIKÓW !
4.Jak wyrzucam dużo rzeczy z ekwipunku to gra się tnie.
5.javascript:AddTag(0)
B

BRAK FILMIKÓW !!!

Prosze żeby ktoś z cdp w końcu się odezwał, obojętnie co napisze, niech nas pocieszy czy coś. Czemu wszyscy siedzą cicho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moje problemy:
1. Brak filmów .
2. Kaszana zamiast textu.
3. Po kilku godzinach grania spada framerate.

Widzę ,że panowie z CDP leją na nas ciepłym moczem !!!!!


Athlon 3200 , 1 GB RAM , RADEK 9600Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować