Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6,5 miliona kopii Assassin`s Creed: Brotherhood w sklepach, pierwsze informacje o nowej odsłonie w maju

37 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2011 o 20:37, Semi007 napisał:

Nie interesuje mnie to za bardzo "kiedy przeleci lucy" tylko Ku***!! KIEDY WYJDZIE NA
PC!!!!

Spoiler

Nie przeleci Lucy, w ogóle - czeka ją dość smutny koniec i to przez Desmonda :(

Nie czytajcie tego, jak nie graliście, albo nie ukończyliście gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed to świetna seria, która, w przeciwieństwie do innych gier, robi się z każdą kolejną odsłoną lepsza więc mam nadzieję, że kolejna część przebije wszystkie poprzednie bez problemu. Przykład?

AC I - mało możliwości walki, Altair nie umie pływać.
AC II - Ezio(nowy bohater) umie pływać, walczy "łery gud", do tego ma możliwość zarządzania miasteczkiem.
AC B - Ezio walczy wyśmienicie, robi wymyślne kombosy, używa dwóch broni na raz, ma ulepszony tryb zarządzania i może rekrutować Assassynów.

To oczywiście tylko niektóre z wymienionych rzeczy. Coś czuję, że ta seria nigdy(a jeżeli w ogóle kiedyś to będzie to za ładne kilka lat) mnie nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz co roku będzie wychodzić kolejna część ? Mam nadzieje tylko, że tym razem bardziej się postarają o fabułę, bo w brotherhood jest ona strasznie płytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i w tym roku... ale tylko na konsole.
Też mi się nie podoba to że już następna gra wyjdzie i że robi się tasiemiec. Jak dla mnie to mogłaby być trylogia i na tym koniec a nie cudowanie ale cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Panowie konsolowcy, proszę nie spojlerujcie nam pecetowcom fabuły... I tak już zobaczyłem o 1 screenshot za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 19:57, Ecko09 napisał:

Nowy AC w tym roku? Nie za szybko?



Witaj.

Przecież nie zabija się kury, która znosi złote jaja. Te jaja nie dość że złote to jeszcze ogromne :D

Cała seria AC bez wątpienia była super dziełem. Stworzono grę w klimatach, jakie gracz chciał :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że zdążę zagrać w Brotherhooda, zanim pojawią się informacje na temat kolejnej części. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 19:51, Garetto napisał:

Teraz Assasins Creed jest ikoną Ubisoftu... Przeją tron po Heroes of Might & Magic


Chyba raczej Prince of Persia albo seria Tom Clancy , a nie jakieś Might & Magic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trzecia odsłona gry w stosunku do swojej poprzedniczki jest krokiem wstecz. W grze widoczna jest monotonność zadań w postaci Wież Borgia. Pozostałe misje są jakimś urozmaiceniem, ale nie na tyle istotnym, aby urozmaicić grę. Jeśli tak będzie wyglądać kontynuacja to podziękuję tej serii. Wyraźnie widać brak nowych pomysłów twórców na dalszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 11:01, KamyK_84 napisał:

No z*jebiście w maju pierwsze informacje o kolejnej odsłonie a AC:B na PC nadal nie ma.
Gratuluję.


Jak już pisałem w 1 komentarzu - premiera wersji PC jest 17/18 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE RADUJMY SIĘ!!!!! W KOŃCU UJAWNILI DATĘ PREMIERY!!!
AAAAAAAAAA!!! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!!
Jeszcze tylko 5 tygodni i w końcu po 6 miesiącach będziemy mogli nadrobić tą zaległość.
(Te wykrzyknienia to tak specjalnie, żeby nie było że jestem jakiś nadpobudliwy albo cuś ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować