Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArcaniA: Fall of Setarrif z datą premiery

30 postów w tym temacie

Ludzie, najpierw wydajcie podstawkę Arcanii na Xboxa 360 po polsku, bo jak na razie to jeszcze premiery nie było, a już dodatki zapowiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam- po co? Podstawka jest tak kijowa, że wątpię, żeby dodatek to zmienił.

Chyba, że robi się kolejna firma lecąca za kaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, wydadzą coś co zostało wycięte z gry :) 10 h? Jak na rpg (choć Arcanie ciężko rpg''iem nazwać)? Jak na grę mającą Gothic w tytule? 10 h to ja potrafiłem stracić na pierwszy rozdział w G2 (+NK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podstawka się bardzo podobała więc i na dodatek czekam ...
... szkoda tylko że ów " dodatek " jest najprawdopodobniej " wykastrowaną " zawartością podstawowej wersji gry + kilka usprawnień ( spanie,ważenie mikstur przy stole alchemicznym i kucie broni przy kowadle ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie cena tego dodatku. Najpierw wycinają kawałek gry a potem sprzedają jako DLC. Zwyczajne wyłudzanie pieniędzy od graczy. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach gry są niestety coraz krótsze i zdecydowanie łatwiejsze.Kiedyś 10 h zabawy w trybie dla pojedynczego gracza było traktowane jako naprawdę dobry, wręcz świetny żart. Dzisiaj te 10 h to całkiem sporo. Twórcy Arcanii powinni skupić się na wydłużeniu tego czasu (rzecz jasna nie sztucznym wydłużeniu), zwłaszcza, że owa gra nie ma trubu multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jedno mogę ich pochwalić - są za tradycyjnymi dodatkami, nienawidzę mody na DLC

Ale nie wybaczę im tego, co zrobili z serią Gothic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:42, sirufok napisał:

To ta gra jeszcze istnieje?


To samo pytanie chciałem zadać : O

BTW. Kiedy ujrzymy Arcanie na konsole .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:54, sirufok napisał:

A po co ci ona? Jest wiele gier zdecydowanie lepszych niż to coś.


Nie chodzi mi o to coś .. tylko o to żeby w to w ogóle zagrać .. demo mnie nie interesuje. BTW. Trójkę którą tak skrzyczałem, i nadal na nią krzyczę. Przeszedłem dwukrotnie. A poza tym chodzi o sam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 20:24, El_Cascador napisał:

Przynajmniej dodatek nie będzie upadkiem, podstawka już to serii zapewniła.


Nie był bym taki tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm to JoWood jeszcze nie upadł?? Gdzieś czytałem że zgłosili upadłość i jakaś komisja ich sprawdza czy wszystko jest dobrze w papierach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:39, zbyglu napisał:

Mhmmm to JoWood jeszcze nie upadł?? Gdzieś czytałem że zgłosili upadłość i jakaś komisja
ich sprawdza czy wszystko jest dobrze w papierach??


Owszem JoWood upada :

"Około 2 miesiące czasu pozostało na to, aby JoWood znalazł nowych inwestorów.

Na początku tego roku JoWood był zmuszony do ogłoszenia restrukturyzacji. Teraz została wyznaczona kluczowa dla przyszłości firmy data zakończenia tej sprawy. Austriacki portal Wirtschafts-Blatt informuje, że do 7 kwietnia JoWood ma czas na przedstawienie planu restrukturyzacyjnego. Jeśli zostanie on zaakceptowany, według kierownika do spraw upadłościowych Helmuta Platzgummera, wierzyciele będą mogli zażądać 20% całego długu. Wynosi on 20 milionów euro. Według Wirtschafts-Blatt wierzyciele zażądają 5 milionów euro, z możliwością spłaty w ciągu 2 lat. Ponieważ JoWood nie może samemu zapłacić takiej sumy, firma jest zmuszona do znalezienia nowych inwestorów przed początkiem kwietnia.

Pomyślne zakończenie tej sprawy i dalsza działalność JoWood jest także głównym priorytetem kierownika do spraw upadłościowych: "Jestem przekonany, że w przypadku przymusowej likwidacji firmy JoWood, wierzyciele nie zobaczą tych 20% swoich pieniędzy".

Obecnie JoWood negocjuje z potencjalnymi inwestorami. "Najlepszym rozwiązaniem dla nas byłoby znalezienie inwestora strategicznego", komentuje rzecznik JoWood, Philipp Brock. Trwają negocjacje z pięcioma inwestorami, wliczając w to inwestorów finansowych.

Na razie nie wiadomo co się stanie z zapowiedzianym już dodatkiem "Arcania: Upadek Setarrif". Pomimo tego, że JoWood potwierdził fakt wydania dodatku bez względu na wszystko, to firma może mieć tylko dwa miesiące na osiągnięcie tego celu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 22:02, blazenek napisał:

Na razie nie wiadomo co się stanie z zapowiedzianym już dodatkiem "Arcania: Upadek Setarrif".
Pomimo tego, że JoWood potwierdził fakt wydania dodatku bez względu na wszystko, to firma
może mieć tylko dwa miesiące na osiągnięcie tego celu."


Czyli już wiadomo jak będzie wyglądał ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz zapowiadają dodatek do Gothica 4? Myślałem, że po Zmierzchu Bugów sobie odpuścili i przestałem się interesować Gothicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować